Skocz do zawartości

Redpill upośledza- uważaj aby szukając pomocnej dłoni nie złapać brzytwy


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, DOHC napisał:

Cóż, niektórzy ludzie mają taką aurę. 

I z tego wynika, że za surowo się oceniasz.

To nie jest surowa ocena ja jestem szczery ALE mam mnóstwo cech psychopatycznych jak kiedyś robili testy w pracy i sam czytałem to wyszło u mnie 90+% zgodności cech i najśmieszniejsze że od zawsze taki byłem tylko wrodzona wrażliwość i popierdolone wychowanie z domu na grzecznego i pobożnego chłopca zrobiło ze mnie pizdę czego potem za dużą cenę musiałem się pozbyć. Generalnie u mnie jest duża liczba cech tej słynnej mrocznej triady tylko przez kiepskie dzieciństwo to było pod przykryciem mnóstwa gówna i należało to odkopać ja nie mam żadnej aury. Po prostu odkrywam w sobie to co zawsze było tylko schowane pod bolesnym niestety płaszczem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maszracius_Iustus sam znasz siebie najlepiej. 

Nie chcę Cię obrazić czy coś i nie parafrazuję do inteligencji, ale często prości ludzie idą w żywioł i im się udaje albo nie. A ludzie z umysłami analitycznymi myślą co zrobić, kiedy będzie ten moment, jak itd aż okazja przepada.

 

Nasz polskojęzyczny naukowiec z Berlina wkleił link do badań, gdzie wyszło że im większe smv tym szybsza inicjacja seksualna, w im większa inteligencja to późniejsza. Widać po rodzinach wielodzietnych, tam nie ma że to czy tamto, chłop łapie za włosy, leje do środka i jest dzidzi. 

 

Myślę że należy zachować balans przede wszystkim. 

 

Sam nie mówię nie kobietom. Od ubiegłego roku groziłem że wypierdolę z Polski i to zrobiłem.

Teraz mówię że za x lat poszukam kobiety tam, gdzie będę wartościowy i też spoko. Ale to obecnie najmniejsze z moich zmartwień.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, DOHC napisał:

takie miejsce że 0 możliwości rozmowy na spokojnie. Hałas plus ludzie. 

99,9998999.

Tak panie 'anty'PUA'sie.

Logistyka zawiodła?

Na spokojnie to ja nie pamiętam kiedy ostatnio to zadziałało.

Zawsze jest wrzuta destabilizująca układ i czekanie kiedy wysle(ą) emisariuszy o reparacje wojenne.

No i się zaczyna wojna OKOPOWA.

Cięszki ostrzał smugowy na moje okopane pozycję w Second Rality.

:)

  

42 minuty temu, Maszracius_Iustus napisał:

ja nie mam żadnej aury.

Tu towarzyszy nie masz racji.

Każdy ma aurę.

Oby pominąć polemikę, wynika ona że zmiennego pola elektromagnetycznego, które emituje mózg podczas procesów myślowych.

ZERO MISTYCYZMU.

....podstawy elektrotechniki i topologi sieci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze na tym forum, jest bombardowanie każdego, który szuka tu pomocy- stereotypami.

Przy wszystkich zaletach nurtów MGTW i Red Pill najgorzej jest popaść w skrajności i uwierzyć, że wszystkie kobiety są złe i nie ma żadnych wyjątków. Nie wierzę, że wszystkie związki które znacie są totalnie do d...

Owszem istnieją pewne schematy zachowań wśród obu płci, ale nie zawsze w 100% jest tak samo.

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem to po sobie, zbyt dużo słuchania redpillowych treści oraz zbyt dużo forum spowodowało że faktycznie z automatu człowiek skreślał każdą pannę i z najmniejszej drobnostki odwalonej przez Panią można było wykombinować coś bardzo poważnego.

Forum jest potrzebne i jest świetne, jednak dobrze że ten temat powstał. Warto zwracać uwagę że nie można popaść bez reszty w jakiś światopogląd, bo każdy zdefiniowany, finalnie okazuje się wadliwy.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata temu w ogóle nie wiedziałem o tych pillach i przez wszystkie moje lata żyłem nawet o niczym nie wiedząc w tzw. BluePillu :D

Lubiłem oglądać komedie romantycze ze znanym schematem iż wrażliwy gość zdobywa najlepszą laske a ta rakiet odrzuca mięśniaka dla wrażliwca. W ten sposób również żyłem z tym co oglądałem. Teraz się dowiaduje dużo o RedPillu i BlackPillu wraz ze stoicyzmem a biorę te sprawy w granicach rozsądku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Leniwiec said:

Najgorsze na tym forum, jest bombardowanie każdego, który szuka tu pomocy- stereotypami.

Przy wszystkich zaletach nurtów MGTW i Red Pill najgorzej jest popaść w skrajności i uwierzyć, że wszystkie kobiety są złe i nie ma żadnych wyjątków. Nie wierzę, że wszystkie związki które znacie są totalnie do d...

Owszem istnieją pewne schematy zachowań wśród obu płci, ale nie zawsze w 100% jest tak samo.

 

 

 

Bardzo dobre podsumowanie.

Kobiety mają cechy, które uzupełniają nasze.

Są tematy jakich my nie wyczujemy tak jak one dlatego to współpraca daje najlepsze efekty.

Rzecz w tym, żeby nie mieć oczu zalanych sokiem z cipki, ale wiedzieć jak jest naprawdę i grać na tym polu zgodnie z rozumem.

Gra to coś gdzie nie zawsze się wygrywa, ale zawsze można zachować dumę ze swojego postępowania i moim zdaniem o to chodzi.

Baba zawsze zdołuje faceta.

Rzecz w tym, żeby on nie dał się wtedy zdołować, ale miał jaja.

Dużo trzeba ćwiczyć, żeby tego się nauczyć, to jednak się opłaca.

Był taki film: "Walking tall".

Możesz przegrać, ta możliwość należy do gry, ale wciąż idziesz z podniesioną głową, bo nie byłeś pizdą gdy było trudno.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lync napisał:

wysypianiem się i zaciąganiem długu snu

 A to Towarzyszu jest bardzo proste.

Syndrom sklepu 'całodobowego'.

365/52/7/24 h.

 

JAK zapęwne wiadomo(lub nie) bez REMANENTU wewnętrzny porządek zaczyna się rozsypywac z racji prioretyzowania spraw.

Ważne/nie ważne.

Po czasie małych nie ważnych spraw jest góra(śmieci).

Kiedy jest ta góra śmieci?

....A no wtedy jak się orientujesz, że jest.

A kiedy to?

Zazwyczaj podczas REMANENTU.

 

Generalizując TEN DŁUG SNU jest wymuszeniem poświęcenia czasu na refleksje i to do tego w bólach*(kac moRderca) czyli systemowy CZERWONY PRZYCISK STOP TAŚMIE PRODUKCYJNEJ.

EMERGENCY STOP.

.....po konserwacji i przeglądzie taśmy produkcyjnej następuje wznowienie cyklu jeśli wszystko OK.

 

*normalnie nikt nie traci czasu na metafizyczne brednie bo czuje się fajnie, kac przeszkadza więc się rozmyśla o sensie/bezsensie.

 

Dla przykładu strój pomyśleć o czym apsrakcyjnie nie wygodnymnpidczas komedii romantycznej.

NIE da ry dy.  

 

 

 

35 minut temu, lync napisał:

clubbingu lub chodzenia na nocne

Ta. W sensie.

Tu pora dnia/nocy tygodnia robi za CIEBIE robotę.

Inne laski przychodzą w tygodniu inne w wolne dni od pracy.

Inne wchodzą do płatnych inne na krzywy ryj.

Dodatkowo masz pełen obraz Wyraszprowania się skoro idą na łowy.

.....czyli obraz potencjalnego smv, gdyż bidulki zawsze* idą w obstawie.

Czyli masz srodowisko/pochodzenie/status/zasoby...itd.

Właściwie wsio podane na tacy.

Brać wybierać decydować o niczego nie żałować.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w nawiązaniu do tematu.... Całość sprowadza się do tego, że jak chcesz mieć dobrą relacje z kobietą i wiesz co jest dla niej atrakcyjne to musisz to zrobić na maksa jak tylko możesz w górę. Czytaj siłka wygląd mindset ubiór zasoby. Nie ma innej drogi do tego żeby kobieta Cię chciała. Im więcej tego masz tym będzie dla Ciebie lepsza w relacji. W przypadku niewiedzy można to jakoś wybaczyć młodemu bo tak mu powiedzieli w tv oraz mama i tata. 

 

Ale jak ktoś jest po lekturze forum, chce wchodzić w związki z kobietami o wyższym od swojego smv, bez poprawy swojego to powodzenia życzę i mówię że nic nie zrozumiał.

 

Są drogi alternatywne typu wycofanie się z rynku i to też rozumiem, że ktoś nie będzie z siebie robił pawiana dla próżnej Pani.

 

A krzyki jakie kobiety to źle itd... nic nie wnoszą. Warto wiedzieć jakie są, i podjąć świadoma decyzję czy w to idę czy nie, inne nie będą. Jak przesądza kopnąć w dupę ( jak każdy kopnie gwiazdorzącą w dupę to po 10 latach gwiazdorzenie zniknie z rynku.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2022 o 17:53, Barry napisał:

Obliteraror i więcej Ciebie czytam tym bardziej mam wrażenie ze znalazłeś i jesteś w stanie utrzymać przy sobie himalajke 

Prawdopodobnie jego żona czyta forum więc nie będzie pisał o problemach małżeńskich.

Dwa, może mieć zasady - co w domu to zostaje w domu.

 

Ja czasem muszę się na forum wyżalić, to mi pomaga.

 

 

13 minut temu, Mmario napisał:

Całość sprowadza się do tego, że jak chcesz mieć dobrą relacje z kobietą i wiesz co jest dla niej atrakcyjne to musisz to zrobić na maksa jak tylko możesz w górę. Czytaj siłka wygląd mindset ubiór zasoby. Nie ma innej drogi do tego żeby kobieta Cię chciała. Im więcej tego masz tym będzie dla Ciebie lepsza w relacji.

Problem w tym, że z czasem wszystko się opatrzy - habituacja.

Zostaje- niepewność, rollercoaster emocjonalny - nie ma nudy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byly na forum bardzo fajne tematy na temat zarabiania kasy, zycia w Polsce. Bylem zachwycony!

Pozniej nie czytalem z tydzien dwa bo zycie poza internetem sprawia wiecej frajdy i staram sie jak moge nie korzystac ze smartfona.
 

Uwazam ze kobiety daja przyjemnosc jakiej nie da internet czy forum.

Przypominam ze kazdy ma biologicznie wbudowany pociag seksualny do plci przeciwnej i to nie bez powodu.

I teraz jest kupa gosci w spoleczenstwie, ktorzy nie potrafia zaruchac i zamiast pracowac nad soba, chociaz poprawic swoje relacje z samym soba i kompetencje spoleczne to beda sie radykalizowac (redpill), probowac zaprzeczyc swojej wlasnej naturze (mgtow) lub szukac winnych swoich niepowodzen (blackpill).

 

Masz inne zdanie to jestes bialorycerzem, frajerem i w ogole podnozkiem kobiet.

 

Oczywiscie mozna sie rzucac ze tak nie jest, ale im bardziej ktos kumuluje w sobie pogarde i negatywne emocje wobec kobiet (i w ogole innych ludzi) to tym czesciej konczy sam z chujem w reku.

Zawsze mozna isc na kurwy, ale to nie rozwiazuje zadnych problemow, a jedynie je uwydatnia.


Kobiety nie sa idealne. Mezczyzni tez nie sa. I bardzo sie ciesze ze sa tu na forum jeszcze uzytkownicy wypowiadajacy sie wczesniej, ktorzy widza, ze da sie tworzyc relacje z kobietami przy jednoczesnym stawianiu odpowiednich granic.

 

Mam jeszcze wiecej przemyslen na ten temat. Jak patrze na arabow to sie w sumie nie dziwie, ze nie maja problemow z kobietami i polki tak szybko sie na nich uwieszaja.

Oni nie maja kompleksow. Sa pewni siebie. 

To jest kompletne przeciwienstwo przecietnego polaka za granica.
(Zaraz wyskoczy mi taki jeden bez gimnazjum ze wcale tak nie jest i ze sa pizdami. Co rowniez o czyms swiadczy).

 

 

 

 

Edytowane przez Indywidualista
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Brat Jan napisał:

Prawdopodobnie jego żona czyta forum więc nie będzie pisał o problemach małżeńskich.

Dwa, może mieć zasady - co w domu to zostaje w domu.

 

Ja czasem muszę się na forum wyżalić, to mi pomaga.

 

 

Problem w tym, że z czasem wszystko się opatrzy - habituacja.

Zostaje- niepewność, rollercoaster emocjonalny - nie ma nudy.

Właśnie zakończyłem relację w której chyba dałem za mało emocji. Dla mnie jak jest dobrze to jestem w porządku nie robię gówno burz itd, panna też nie robiła, nie czepiała się o pierdoły, ale w którymś mencienpoweidziala, że tego nie czuje, faceta chyba nie ma bo widzę że 2rocilq na tinder.... Żeby nie było nudy trzeba coś odjebac dla zasady (takie dość emocjonujace, ale do przebaczenia... Tak wyważyć na małego focha trzydniowego) .... Ta część mi trochę nie leży w relacjach po co psuć jak jest spokój, ale skoro one tak robią to może my też musimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mmario napisał:

ale w którymś mencienpoweidziala, że tego nie czuje,

Może nie zbudowałeś "intymności emocjonalnej"?

6 minut temu, Mmario napisał:

Żeby nie było nudy trzeba coś odjebac dla zasady

Sporo kobiet twierdzi, że sex na zgodę jest jednym z lepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2022 o 10:41, Maninblack napisał:

Temat zakładam ................. I chwała Ci za to że rozmawiasz zamiast krytykować z góry narzucać jedyna słuszną wizje

.....................Ostatnio miałem sytuację że zostałem wystawiony. Dałem Pani bana na kilka dni, przeanalizowałem sprawę i uznałem że kończę relację.

Twarde podejście bez jakiekolwiek elastyczności - nie podoba mi się to w jaki sposób się zachowałaś, dziękuję bardzo.

Oczywiście otrzymałem przeprosiny i tłumaczenie z jakiego powodu to się stało itd...

Natomiast w moim zaprogramowanym 0-1 umyśle nie wziąłem pod uwagę wielu innych okoliczności - kierowałem się wyłącznie analizą w trakcie złości = a ta nie prowadzi do niczego dobrego.

Autopilot: musisz być konsekwentny, twardy samczy i huj wie jeszcze co...

Zmierzam do tego że jest mi najzwyczajniej w świecie szkoda relacji - sam też potrafię swoje palnąć, jestem często uparty i nie chodzi mi o to aby usprawiedliwiać ja albo siebie- tylko aby otworzyć oczy trochę szerzej, być bardziej wyrozumiałym, wyjść po za czerwone kółko adoracji i gadania o spierdoleniu kobiet, wzajemnego nakręcania się o tym jak jest źle.

Zamiast powielać tego typu treści wolę skupić się chociażby na poprawie komunikacji czy nauce.

 

Od razu chciałem podkreślić że nie miałem na celu nikogo obrazić, chciałem się podzielić moją obserwacją :) 

Również uważam że wielokrotnie dolewałem oliwy do ognia, przyklaskiwałem i lajkowałem o tak oj.

 

 

Z poważaniem :) 

 

 

 

 

 

 

Dobra krótko i w temacie twojego przypadku który ja musiałem przerobić na własnej psychice bo forum braci nie było !

 

Czyli co , Ano wybaczyłem Pani nie zerwałem tak jak TY to zrobiłeś; efekt jaki . No kobieta zakochała się po same uszu we mnie rozumiesz ....taaa i to była ostatnia strona w Baśni Andersena i się obudziłem. Po miesiącu dostałem takiego kopa w dupę od niej że żaden z kumpli nawet nie śmiał wspomnieć  imienia mojej byłej przy mnie. Co się dokładnie stało i pisać nie będę bo to forum braci a nie Harlequin

 

I tak było jeszcze do kilka razy bo oczywiście żadnych wniosków nie wyciągnąłem , bo to ja na pewno zwaliłem a ona dobra dziewczynka jest.

 

W pewnym momencie jednak po kolejnym związku tym razem z miss ! się zamknąłem w sobie na cholernie długo . Skupiłem się na sobie i swoim rozwoju w oczekiwaniu ze jak będę mądrzejszy i bogatszy to miss wróci.... nie wróciła . Nie miała czasu czekać na mój rozwój wyjechała za granice znalazł bogatego kolesia i tyle .

 

A Ja zostałem z "swoim rozwojem" - dzięki niemu jestem gdzie jestem, zrealizowałem co chciałem. Moje bogactwo to moja głowa tak na prawdę mogę jutro straci wszystko a na drugi dzień zacznę odbudowywać od 0.

 

Obecna kobieta nie potrzebuje mojego gadania , z tego co tutaj się dowiedziałem i zastosowałem względem niej 100% się sprawdziło.  Sugeruje więcej pokory do tej wiedzy i większej analizy zachowań i obserwacji ludzi - nieważne czy facet czy kobieta. 

 

Póki co  jesteś na forum ale nadal żyjesz z boku. Ale fajnie że z nami jesteś , moim zdaniem na plus dla Ciebie na pewno w dłuższym terminie.

 

Możesz próbować zjeść z toru red zobaczyć jak to jest  pozwolić chemii zaszaleć oddać lejce kobiecie która i tak nie wie co z nimi zrobić ale będzie się drzeć że równouprawnienie i ona teraz prowadzi !  tylko później nie płacz nam tutaj ....umowa ?

 

Forum pełni role listonosz ; przynosi wiedzę, nie nasza wina że ta wiedza nie jest taka jak w Baśni Andersena. 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

W redpillu problemem jest że zaszczepia podświadomie STRACH i NIENAWIŚĆ

 

Częściej gorycz - tak bym prędzej powiedział :)

Ale strach, nienawiść? Czy masz pretensje do deszczu, że pada? ;) A gdy jedziesz za szybko w deszczu możesz wpaść w poślizg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Obliteraror napisał:

 

Częściej gorycz - tak bym prędzej powiedział :)

Ale strach, nienawiść? Czy masz pretensje do deszczu, że pada? ;) A gdy jedziesz za szybko w deszczu możesz wpaść w poślizg?

 

O czym wy piszecie?

 

Jaki strach/ nienawiść/ gorycz?

 

Red pill to tylko świadomość strategii seksualnych/ związkowych kobiet oraz nauka wykorzystywania przeciwko kobietom ich słabości.

 

Red pill stawia na rozwój faceta poprzez poprawę smv i stawianie siebie jako nr 1.

 

Kobiety jak umie się nimi pokierować są super. Kieruje zespołem 4 babek i one potrzebują szefa alfa.  Szefa beta by torpedowały.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Ramaja Awantura said:

W redpillu problemem jest że zaszczepia podświadomie STRACH i NIENAWIŚĆ... a to jest dla psychiki druzgoczące... sam to odczułem.

To nic z RP nie zrozumiałeś.

MM_ napisał wyżej w czym rzecz.

Oczywiście są etapy i nie jest to bezbolesne, całkiem jak u dentysty, ale potem jest porządek i o to chodzi.

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedPill i BlackPill otwiera oczy.

 

Jeżeli ktoś mnie zapyta,

 

Czy wszystkie baby są złe?

 

Odpowiem,

 

No tak bo innych nie poznałem.

 

21 godzin temu, Indywidualista napisał:

Zawsze mozna isc na kurwy, ale to nie rozwiazuje zadnych problemow, a jedynie je uwydatnia.

To jedyne rozwiązanie dla nieatrakcyjnego mężczyzny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/14/2022 at 4:46 PM, BlacKnight said:

Jeżeli ktoś mnie zapyta,

 

Czy wszystkie baby są złe?

 

Odpowiem,

 

No tak bo innych nie poznałem.

Posłużę się retoryką.

 

1. Czy tygrysy są złe, bo pożerają ludzi?

Odpowiedź natychmiastowa:

"Nie. Taka jest ich natura."

 

2. Czy woda jest zła, bo toną w niej ludzie?

Nie chce mi się pisać odpowiedzi.

 

I na tym polega RP, żeby nauczyć się wiedzy jak traktować tygrysy, lwy i inne groźne stwory, jak się zachowywać, żeby przeżyć.

Na Naturę nie ma się co obrażać, ona i tak ma to w d*pie.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2022 o 16:46, BlacKnight napisał:

RedPill i BlackPill otwiera oczy.

 

Jeżeli ktoś mnie zapyta,

 

Czy wszystkie baby są złe?

 

Odpowiem,

 

No tak bo innych nie poznałem.

 

To jedyne rozwiązanie dla nieatrakcyjnego mężczyzny.

Tak brzmi prawdziwe życiu po przyjęciu BlackPilla i RedPilla ✌️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.