Skocz do zawartości

Profesjonalna kochanka żonatych mężczyzn i jej sposób na życie


Rekomendowane odpowiedzi

A może zwykła k..a , która jest promowana w polskich mediach by znowu zryć łeb kobitkom.

 

"Gdybym chciała umówić się z boleśnie przeciętnym mężczyzną, po prostu odpaliłabym Tindera" — stwierdza Gweneth Lee, 50-latka, która z bycia "profesjonalną kochanką" — jak to określa — uczyniła swój sposób na życie. "Na randkowej scenie jest tak wielu żonatych mężczyzn, z którymi można wejść w romans. A w dodatku wrzesień to na to najlepszy okres" — wyznaje bez ogródek w social mediach. Lee otwarcie dzieli się z fanami swoim specyficznym stylem życia. Jak tłumaczy dokonywane przez siebie wybory?"

 

https://www.ofeminin.pl/milosc/przespala-sie-z-tysiacem-zonatych-mezczyzn-uwazam-sie-za-profesjonalistke/5tfmwhx

 

 

"seryjna kochanka"

"Uwielbiam jesień. To sezon na zdradę"

"Jej ulubionym typem kochanków są bogaci, "światowi" mężczyźni, o imponujących pasjach i wiedzy. Zdarza się jej przyjmować od nich drogie prezenty, jak dzieła sztuki lub biżuteria, ale relacje te nie opierają się na wymianie finansowej. Gweneth — jak deklaruje — po prostu nie cierpi się nudzić. I jest gotowa na krytykę."

 

 

A trochę dalej "list":  "Spotykałam się z żonatym facetem - rozbiłam rodzinę i nie żałuję"

https://www.ofeminin.pl/milosc/zwiazek/spotykalam-sie-z-zonatym-facetem-rozbilam-rodzine-i-nie-zaluje-list/

 

 

 

Wchodzimy dalej w etap rozwalania resztek co jeszcze zostały na tym padole

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, SamiecGamma napisał:

Dużo lepsze wrażenia estetyczne podczas seksu niż z 50-letnim starym pudłem... 🙈

Pani pewnie podkoloryzuje trochę.

Może 10/15 lat temu tak miała a nie teraz.

 

*Proszę zwrócić uwagę na wiek, 50 LAT.

Tak wmawia się za pomocą mediów głównego ścieku że kobieta zaczyna się od 30, 40, 50.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BlacKnight napisał:

*Proszę zwrócić uwagę na wiek, 50 LAT.

Tak wmawia się za pomocą mediów głównego ścieku że kobieta zaczyna się od 30, 40, 50.

 

 Teraz lqbt+ pcha się do szkół, żeby robić wodę z mózgu nastolatkom i żeby jak największy odsetek poczuł nie heteronormatywny i żeby potem liczba transwestytów/transseksualistów się zwiększyła. A, że zdrowy, normalny facet, jeśli chce założyć rodzinę, to chce to zrobić z normalną kobietą, pojawi się grzany, przez media problem, że będą chcieli być żonami, a nikt nie będzie ich chciał.

 Wspomnicie moje słowa, kiedy za 10-20 lat zacznie się medialna nagonka na mężczyzn, niechcących wchodzić w związki z transwestytami. Prawdopodobnie jeszcze nie w Polsce, ale w jakichś miejscach na tzw. "zachodzie" na pewno.

 I przewiduję, że 3-4 lat po pojawieniu się medialnej nagonki, zacznie się forsowanie rozwiązań prawnych. Wtedy będzie, że "kobieta zaczyna się od 45 i nieważne, czy ma siusiaka czy nie"...

Edytowane przez Edelgeist
korekta błędu
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SamiecGamma napisał:

Nie wiem, co ci faceci mają w głowach. Skoro to są spotkania sponsorowane, to nie lepiej wynająć młodą 20-latkę? Dużo lepsze wrażenia estetyczne podczas seksu niż z 50-letnim starym pudłem... 🙈

U mnie w pracy dwóch januszy twierdzi że, 50 są lepsze niż 30 😆.

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Krugerrand napisał:

Jeśli kochanek w czasie odbywania z nią stosunku myslał o żonie, to wtedy nie jest to zdrada.

 

Jakby mi się trafiła okazja skoku w bok to będę miał na uwadze, żeby nie zdradzić.

Dzięki za info pastorze @Krugerrand.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MM_ napisał:

50 latka z obwisłym ciałem? 🤦

 

Zgaduje że ta 50 latka obwisłego ciała nie ma. Jest zapewne zadbana czym na starcie ma przewagę nad coraz bardziej roztyłą i wydziaraną młodą konkurencją.
No i może ma lepszy dostęp do targetu.

W końcu ona z tego żyje. I pewnie inaczej od 20 latki nie zerka ciągle na telefon.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Edelgeist napisał:

Wspomnicie moje słowa, kiedy za 10-20 lat zacznie się medialna nagonka na mężczyzn, niechcących wchodzić w związki z transwestytami. Prawdopodobnie jeszcze nie w Polsce, ale w jakichś miejscach na tzw. "zachodzie" na pewno.


Mam nadzieje że do tego czasu spadną "nuki" lub przylecą "żniwiarze" i cykl zacznie się od nowa :).

Edytowane przez Baca1980
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to w czym problem?

Po 1. nie wiadomo ile w tym prawdy;

po 2. przynajmniej kobieta jest szczera;

a po 3. jest to kolejny dowód na to, że mężczyzna dla kobiety to tylko frajer do wykorzystania i to całe pocieszanie się, że kobiety też potrzebują seksu i bliskości można wsadzić miedzy bajki, w świecie kobiet istnieją tylko inne kobiety a właściwie ich hierarchia oparta na wzajemnej zazdrości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, manygguh napisał:

50-tka to teraz nowa 20-tka. A poza tym, to o czym porozmawiasz z taką 20-tką? :D 

Nawet jak na moją tolerancję wieku z tym to już przeginasz.

O ila da się czasem zauważyć 40-kę bez zmarszczek, tak 50-ki żadnej. 😞

Z 50 to tylko na pieska bo na zadku tak wieku nie widać. 😁idget

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Brat Jan said:

Nawet jak na moją tolerancję wieku z tym to już przeginasz😁

Za młoda? No to może zaproponuję Marylę Rodowicz? Do wzięcia i z gitarą przy ognisku i kiełbascę jeszcze ładnie zaśpiewa.

 

Quote

"Maryla kocha bez pamięci, ale jak przestaje, to zostawia za sobą spaloną ziemię"

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wiadomo , o co w tym chodzi - o pisanie , co chcą usłyszeć.

 

Narracja "jesteś tego warta" (mimo, że nie jest), "go girl" (mimo, że palcem do dupy nie umie trafić), no i wzbudzanie pragnień i roszczeń, których nie da się nigdy zaspokoić - a więc podburzanie spokoju społecznego.

 

Gdybyśmy byli  w stanie wojny z komunistami, to było by to dosyć jasne, że są to działania agenturalne (jakie opisywali liczni uciekinierzy ZSRR, czy choćby sami lewaccy aktywiści pokroju Saula Alinsky`ego).

Sprawców takich działań sprawne organy państwa wyłapywały by, i powodowały by ich znikanie - rozmaite Masne, Gonciarze, Kukoldy Życia i inni pożyteczni idioci - jako zagrożenie dla porządku publicznego dostawaliby oferty nie do odrzucenia od służb wewnętrznych - i albo zaczynają propagować opinie zwiększające spójność społeczną, albo do piachu.

 

Ale nie jesteśmy przecież w trakcie wojny z komunistami, także na pewno nie o to chodzi ;>

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Edelgeist said:

Gdybyś był po 80-ce i najadł się viagry, pewnie inaczej byś gęgał...

Mężczyźni zawsze są wierni 20-latkom :)

A poważniej - "bogaci", a taki target ma ta kobieta, się szanują, i poniżej 30 (no może 35 skrajnie) raczej nie zejdą. Jak Leonardo di Caprio (czemu spotyka się tylko z 25-latkami? Bo może).

 

Więc przysłowiowy statystyczny Janusz, w wieku 50-80, nawet nafaszerowany viagrą nie jest "targetem" takiej pani, i szans nie ma (chociaż by pewnie chciał).

Natomiast wmawianie 50-letnim Grażynom, że statystyczne 50-latki nadal mogą podobać się "bogatym", to po prostu obłudne kłamstwo w celu zwiększenia nakładu/klikalności. Albo sabotaż kulturowy.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.