Skocz do zawartości

Poziom naiwności kobit


Rekomendowane odpowiedzi

Historia z życia z ostatnich dni. Znajoma pracuje w salonie operatora tel. Przychodzi babka sporo po 50ce. Nie jakaś pieknosć na swoje lata, normalna kobita jakich setki no i zagaduje, że chciała by doładować konto apple Pay (tu mogę się nieco mylić bo nie znam się na tym). No i koleżanka poprosiła ją o telefon coby coś tam ustawić. W tym czasie wyskakuje wiadomość na messenger, patrzy na zdjęciu mlody typ w skali 10 na 10. Zerknęła na konwersacje a tam teksty "kocham cie, chce z tobą byc, doładuj mi to konto abym mógł z tobą dalej pisac" Spytała dla kogo to doładowanie bo tam był koszt chyba 400 zł. "A znajomy mnie poprosil" No i powiedzcie gdzie taka baba tuż przed emerytura ma mózg? :D

  • Haha 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ManBehindTheSun wrzucałem to wczoraj na czat - powiedz mi jaką amebą umysłową trzeba być, żeby czytać / wierzyć w takie historie?

 

👉 Kristin od dawna nie układało się z mężem. Po narodzinach dzieci rzuciła pracę, ale mimo że od lat stawała na rzęsach, żeby być jak najlepszą żoną i matką, nic nie było w stanie zadowolić Scotta. Decyzja o rozwodzie okazała się najlepszą, jaką Kristin mogła podjąć💔 Po przeprowadzce z dziećmi do nowego domu pierwszy raz od dawna ogarnia ją poczucie ulgi, choć zdaje sobie sprawę, że jako bezrobotna samotna matka stoi przed wielkim wyzwaniem.

 

📌 Czy rozwódka z dwójką dzieci i cyniczny, obłędnie przystojny gwiazdor kina mają szansę stworzyć udany związek? 🤭 Jakie niespodzianki przygotował dla nich los? A wreszcie – czy Kristin zdoła zapomnieć o nieudanym małżeństwie, by ponownie uwierzyć w miłość?

 

https://www.facebook.com/GrzeszneKsiazkiMuza/posts/pfbid02k1bE2qEqGA6TxgCApGA5xfj1Mgej9xYU9MpHArBs8zkqWeYWYBtF66FxZsnaCpVVl

 

Sawyer od dawna potajemnie podkochuje się Cole’u🤭 Ale ponieważ on jest rasowym bogatym dupkiem i nieraz już sprawił jej przykrość, unika kontaktów z nim💔 Pewnego razu na mocno zakrapianej imprezie dochodzi między nimi do zbliżenia. Chłopak pod wpływem alkoholu otwiera przed Sawyer serce. Dziewczyna jest urzeczona tym przypływem szczerości. Nie znała go takiego – czułego i wrażliwego😍 Dotąd tylko ranił wszystkich dokoła, nie liczył się z nikim i potrafił być okrutny. Po imprezie Sawyer czeka na kontakt od Cole’a. Ale on się nie odzywa i demonstracyjnie ją ignoruje😥 Za to w szkole zaczynają krążyć plotki o tym, co między nimi zaszło.
👉 Sawyer jest załamana, nie chce znać Cole’a i nie chce mieć z nim więcej do czynienia. Postanawia skupić się na nauce i korepetycjach, które daje swojemu przyjacielowi Oakowi.
Czy w jej sercu nie ma już śladu po niedawnym uczuciu Czy Cole raz na zawsze zniknie z życia Sawyer

 

https://www.facebook.com/GrzeszneKsiazkiMuza/posts/pfbid0wTooigSH33ChV6v6SNz34iryvr9mEDUL9Jw2yjMBXKaDpzs68MNQDgkfi1Vx8mKEl

 

📖 Delaney to nerdziara lubiąca koty, pączki i Gwiezdne wojny, chętnie podejmuje nowe wyzwania. Maverick jest przystojnym futbolistą🏈 Po raz pierwszy spotykają się na ognisku, na pierwszym roku studiów. Chłopak od razu wpada Delaney w oko. Atrakcyjny sportowiec opowiada dziewczynie legendę krążącą po uczelni – „Nigdy nie zapomnisz osoby, którą pocałowałeś przy ognisku”. A potem całuje Delaney i zostawia zaskoczoną, a sam znika z innymi koleżankami🤫

 

https://www.facebook.com/GrzeszneKsiazkiMuza/posts/pfbid0ARHRhhJkRESTDfE5CoJ2yUhhHasPygbhdpmYzUWZvv2macVFTC6gqKz37vWcxQCLl

 

(Polecam okładki w linkach XD ) 

 

 

A Wy się dziwicie starszej babci po 50tce? :D 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 3
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ManBehindTheSun napisał:

Historia z życia z ostatnich dni. Znajoma pracuje w salonie operatora tel. Przychodzi babka sporo po 50ce. Nie jakaś pieknosć na swoje lata, normalna kobita jakich setki no i zagaduje, że chciała by doładować konto apple Pay (tu mogę się nieco mylić bo nie znam się na tym). No i koleżanka poprosiła ją o telefon coby coś tam ustawić. W tym czasie wyskakuje wiadomość na messenger, patrzy na zdjęciu mlody typ w skali 10 na 10. Zerknęła na konwersacje a tam teksty "kocham cie, chce z tobą byc, doładuj mi to konto abym mógł z tobą dalej pisac" Spytała dla kogo to doładowanie bo tam był koszt chyba 400 zł. "A znajomy mnie poprosil" No i powiedzcie gdzie taka baba tuż przed emerytura ma mózg? :D

 

Ahh dzięki, no ma się te geny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ManBehindTheSun napisał:

Historia z życia z ostatnich dni. Znajoma pracuje w salonie operatora tel. Przychodzi babka sporo po 50ce. Nie jakaś pieknosć na swoje lata, normalna kobita jakich setki no i zagaduje, że chciała by doładować konto apple Pay (tu mogę się nieco mylić bo nie znam się na tym). No i koleżanka poprosiła ją o telefon coby coś tam ustawić. W tym czasie wyskakuje wiadomość na messenger, patrzy na zdjęciu mlody typ w skali 10 na 10. Zerknęła na konwersacje a tam teksty "kocham cie, chce z tobą byc, doładuj mi to konto abym mógł z tobą dalej pisac" Spytała dla kogo to doładowanie bo tam był koszt chyba 400 zł. "A znajomy mnie poprosil" No i powiedzcie gdzie taka baba tuż przed emerytura ma mózg? :D

Mniej więcej taki mózg jak  faceci w jej wieku doładowujący i wysyłający przelewy 20 letnim Tajkom.

Ludzie wolą piękne kłamstwa od brzydkiej prawdy.
W Ghanie czy Tunezji otyłe zaniedbane Niemki mają młodych chadów na skinienie.
W Tajlandii czy Filipinach  otyłe zakolaki mają to samo

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ManBehindTheSun napisał:

No i powiedzcie gdzie taka baba tuż przed emerytura ma mózg? :D

Mózg ma dokładnie w tym samym miejscu co:

- pani w analogicznym wieku jadąca do Egiptu przeżyć wakacje z młodym arabskim boyem hotelowym,

- młoda siksa odnajdująca siebie na karuzeli kutangów której robi się mokro na "kocham Cię" i "jesteś jedyna" i każde dowolne pierdololo,

  które pomaga samcom dotrzeć do jej mokrej z wrażenia groty,

- każda w każdym wieku przeżywająca z wypiekami na twarzy grafomańskie wypociny pokroju "365 dni".

- każda w każdym wieku wierząca w mit "Pięknej i Bestii".

 

Wiele połączeń w mózgu prowadzących... do nikąd. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ManBehindTheSun napisał:

W tym czasie wyskakuje wiadomość na messenger, patrzy na zdjęciu mlody typ w skali 10 na 10. Zerknęła na konwersacje a tam teksty "kocham cie, chce z tobą byc, doładuj mi to konto abym mógł z tobą dalej pisac" Spytała dla kogo to doładowanie bo tam był koszt chyba 400 zł. "A znajomy mnie poprosil" No i powiedzcie gdzie taka baba tuż przed emerytura ma mózg? :D

To taka odwrotność "only fans".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Wy się dziwicie starszej babci po 50tce? :D 

 

Znajoma pisze takie książki, tylko mocno okraszone erotyką. 

Hajs z tego konkretny, wydawnictwo międzynarodowe, nakład od razu na kilka krajów a popyt duży.

Namawiała swego czasu do współpracy. 

 

Technicznie, dałoby sie to zrobić i pogodzić gdyby przysiąść nocami. Ale chyba bym w lustro nie umiał spojrzeć.

 

Naiwność to jedno, ale ona z czegoś się bierze. Czasem ludzie bardzo by czegoś chcieli, nawet dokładnie nie wiedzą czego, ale myślą że da im to szczęście. 

Najłatwiej się uchwycić drugiej osoby, żeby ona to zrobiła. A jak ta druga osoba jest dla nas atrakcyjna i umie podejść, puszczają bariery. 

 

Jednym wystarczy fotka i wiadomości, żeby to poczuć. Inni potrzebują czegoś więcej, ale mechanizm ten sam.

Wystarczy poczytać swieżakownię. My też jesteśmy mistrzami samooszukiwania się. 

Przynajmniej do czasu, choć niektórzy potrzebują lekcje powtarzać. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

wrzucałem to wczoraj na czat - powiedz mi jaką amebą umysłową trzeba być, żeby czytać / wierzyć w takie historie?

Czy to prawda czy nieprawda - dla kobiet to i tak, nie ma większego znaczenia. One są w stanie uwierzyć, w niemalże wszystko. Nawet w to, że całe życie będą za nimi latać wszelkiej maści Chady, albo inne bogate betabankomaty. Moja ciotka, chyba uległa takiej iluzji. Za młodu być może tak było, ale teraz po 40rż, jedynie kto ją podrywał, to jakiś emeryt, pijaczyna, buszujący po sklepie xD

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci maja swoje komedie romantyczne kobiety Greja co przygarnie pierwsza lepsza z dobrym serduszkiem .Balans w przyrodzie zachowany .A tak poza tematem ktos wie co u naszego forumowego zigolaka ktory targetowal w takie panie ? Jak mu tam bylo ?

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.