Skocz do zawartości

Poziom naiwności kobit


Rekomendowane odpowiedzi

Przyklad mojej eks malzonki z przed 3 lat:

- polecili jek trenera pers, idzie na silke, cwiczy, podoba jej sie, bedzie trenerka. Wydala 10 miesiecy x 700zl za trenera, okolo 5000zl na katering pod drzwi z jego firmy, 1500zl zegarek, 500zl odziez na silownie, 300zl ksiazki i dodatki plus karnet na silke. Okolo 15000zl w 1.5 roku. Stan na dzisiaj, trenuje w domu na gumach, na silke nie chodzi, trenerem nigdy nie zostala, jest szczupla, ale brak zarysu miesni, ot zwykla 40 latka 6/10

- 3 miesiace temu kolezanki namowily ja na bycie przedstawicielem termomix. Przeszla szkolenia, wydala 5000zl na termomixa, na laptopa, bo tam cos raportowac trzeba, zalozyla instagrama. Stan na dzisiaj, 0 termomixow sprzedane, syn mowi ze w domu juz bardzo rzadko mama uzywa termomixa, jedza obiady w barze.

 

Jak zatem widac, nie tylko nastolatki sa naiwne, a nawet dojrzale kobiety, kupilem popcorn i czekam co znowu wymysli 🤣

  • Like 2
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Incivtus82 napisał:

Przyklad mojej eks malzonki z przed 3 lat:

- polecili jek trenera pers, idzie na silke, cwiczy, podoba jej sie, bedzie trenerka. Wydala 10 miesiecy x 700zl za trenera, okolo 5000zl na katering pod drzwi z jego firmy, 1500zl zegarek, 500zl odziez na silownie, 300zl ksiazki i dodatki plus karnet na silke. Okolo 15000zl w 1.5 roku. Stan na dzisiaj, trenuje w domu na gumach, na silke nie chodzi, trenerem nigdy nie zostala, jest szczupla, ale brak zarysu miesni, ot zwykla 40 latka 6/10

- 3 miesiace temu kolezanki namowily ja na bycie przedstawicielem termomix. Przeszla szkolenia, wydala 5000zl na termomixa, na laptopa, bo tam cos raportowac trzeba, zalozyla instagrama. Stan na dzisiaj, 0 termomixow sprzedane, syn mowi ze w domu juz bardzo rzadko mama uzywa termomixa, jedza obiady w barze.

 

Jak zatem widac, nie tylko nastolatki sa naiwne, a nawet dojrzale kobiety, kupilem popcorn i czekam co znowu wymysli 🤣

Emocje wzięły góre nad kobietą bo nie myślała w szerzszej perspektywie tych 5-10 lat czy dalej by siebie w tym widziała. Znudziło kobiecie i odstawiła te dwie rzeczy :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni takim największym naciągaczom pomniki stawiać, a nie czekaj, przecież tylko takim stawiają.

W dniu 14.09.2022 o 12:06, Krugerrand napisał:

To nie mózg tylko jej emocje. Kobieta to istota emocjonalna.

To dlaczego tylu mężczyzn (istot kierujących się logiką) nie kierowało się tą logiką przy doborze partnerki...

Edytowane przez Egregor Zeta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

To dlaczego tylu mężczyzn (istot kierujących się logiką) nie kierowało się tą logiką przy doborze partnerki...

Bo kobiety, które są w głównej mierze odpowiedzialne za kształtowanie i wychowanie młodych chłopców oraz media natłukły im do głów bajek rodem z głównego ścieku i potem masz takie historie jak w Świeżakowni, gdzie na ogrom czerwonych flag jedynymi odpowiedziami owych delikwentów jest chęć ratowania związku oraz jej samej za wszelką cenę, ponieważ to ta jedyna i nic lepszego mnie w życiu nie spotka. Kto tak nie miał choć raz w życiu?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Krugerrand napisał:

chęć ratowania związku oraz jej samej za wszelką cenę, ponieważ to ta jedyna i nic lepszego mnie w życiu nie spotka. Kto tak nie miał choć raz w życiu?

Programowanie społeczne i disnej robi swoje :D

Przechodziłem i zdaje mi się nie tylko ja coś takiego. Takie myślenie(błędne)kiedy się jest bez kobiety a niespodziewanie jak się wejdzie w związek wówczas wtedy będę dopiero szczęśliwy a problemy znikną. Niestety nic bardziej mylnego gdyż problemiki mogą się powiększyć ze względu na naturę kobiet. 

Dobrze jest się uczyć na cudzych błędach, choć najczęściej naukę wynosi się ze swoich 

:) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.