Jump to content

TVP pomoże Kononowiczowi ? Do akcji wkracza Jaworowicz i "Sprawa dla reportera"

Recommended Posts

• Patton changed the title to TVP pomoże Kononowiczowi ? Do akcji wkracza Jaworowicz i "Sprawa dla reportera"

@Patton Śledziłem ten temat piąte przez dziesiąte już od jakiegoś miesiąca.

Ogólnie pierwsze nagrywki do tego materiału były już jakieś dwa tygodnie temu, wypowiadały się tam osoby, które wysłały do Sprawy dla Reportera materiały które wskazują na to, że kononowicz jest wykorzystywany

i ma ograniczoną poczytalność, był też dawny współpracownik konona, Adam Czeczetkowicz. Teraz były drugie nagrywki na których pojawił się kśek.

Na pewno wyniknie z tego nagłośnienie tematu, a co dale, trudno powiedzieć. S.D.R. to też jest trochę taki program-mem, gdzie poważne wątki mieszają się z absurdalnymi i groteskowymi.

Pewnie obejrzę, jednak nie mam większych oczekiwań co do obrotu spraw po tym materiale.

Sławka ["opiekuna" kanału mleczny człowiek na YT] nie szanuję za cenzurę prewencyjną, tiktokizację szkolnej, cenzurę, manipulacje i tak dalej, do samego zarabiania na kśku nic nie mam - to jest niespotykana

w przyrodzie symbioza dwóch pasożytów. Ale byłbym zadowolony, gdyby został pogoniony stamtąd.

Potwierdza sie to co już wcześniej nie raz powtarzałem, że w Polsce pomaga się i gloryfikuje patologię, przestępców, ludzi złych i nieuczciwych a kara zwykłych, porządnych.

Kononowicz jak i ta cała zgraja patoli nadają się na leczenie psychiatryczne lub na śmietnik.

• Like 5
39 minut temu, Iceman84PL napisał:

Kononowicz jak i ta cała zgraja patoli nadają się na leczenie psychiatryczne lub na śmietnik.

Cała prawda, brachu! Nie wiem czym tu się zachwycać - dla mnie oglądanie takiej patologii (na Youtubie) jest samo w sobie patologią. To się nawet na śmietnik nie nadaje, bo prześmierdnie tak, że sam śmietnik trzeba będzie zutylizować...

• Like 1
  • Similar Content

• By Patton
      Kolejna afera 😆.
    • By Dworzanin.Herzoga
      Często widzę jakiś mniej lub bardziej zabawny obrazek czy shot z uniwersum, ale nie wrzucam zazwyczaj ich do głównego tematu o żartach, żeby tam nie spamować.
      Jak będziecie mieli coś takiego, to umieszczajcie tutaj.  ☺️

• By Redaktor_Sowiecki
      Szanowni Braciszkowie  

Jakiś czas temu stałem się posiadaczem legendarnego artefaktu jakim jest sweter łudząco podobny do tego w którym Krzysztof Kononowicz startował w wyborach prezydenckich w roku 2006. 
      W odróżnieniu do oryginału mój sweter nie musi być otoczony kordonem sanitarnym, jest w pełni odrestaurowany i pachnący o co zadbała zaprzyjaźniona żołnierka. 
      W tym roku zapragnąłem podarować go na aukcję charytatywną, którą sygnuje Allegro oraz stowarzyszenie WIOSNA czyli organizator akcji Szlachetna Paczka . 
      Szkopuł w tym, że zarówno administratorzy grup fanowskich na FB jak i kanały YouTube powiązane ze Szkolną patrzą tylko na czubek własnego nosa i nie chcą mi pomóc w promocji tego przedsięwzięcia.
      Tym samym zwracam się do was o pomoc i nagłośnienie tej licytacji: https://allegro.pl/oferta/pilne-sweter-a-la-kononowicz-jedyny-na-allegro-11535493580 
      Aukcja potrwa do poniedziałku 13 grudnia 2021 do godziny 23:50, kwota za którą zostanie wylicytowany sweter trafia bezpośrednio na konto stowarzyszenia Wiosna, poniżej screen: 

Pozdrawiam i polecam.

• By deleteduser130
      Warto obejrzeć obie części, dawno takiej kłótni nie było Ciekawy przedsmak zbliżającego się czarnego Grudnia na Szkolnej 17.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.