Skocz do zawartości

TVP pomoże Kononowiczowi ? Do akcji wkracza Jaworowicz i "Sprawa dla reportera"


Patton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Patton zmienił(a) tytuł na TVP pomoże Kononowiczowi ? Do akcji wkracza Jaworowicz i "Sprawa dla reportera"

@Patton Śledziłem ten temat piąte przez dziesiąte już od jakiegoś miesiąca.

Ogólnie pierwsze nagrywki do tego materiału były już jakieś dwa tygodnie temu, wypowiadały się tam osoby, które wysłały do Sprawy dla Reportera materiały które wskazują na to, że kononowicz jest wykorzystywany

i ma ograniczoną poczytalność, był też dawny współpracownik konona, Adam Czeczetkowicz. Teraz były drugie nagrywki na których pojawił się kśek.


Na pewno wyniknie z tego nagłośnienie tematu, a co dale, trudno powiedzieć. S.D.R. to też jest trochę taki program-mem, gdzie poważne wątki mieszają się z absurdalnymi i groteskowymi.

Pewnie obejrzę, jednak nie mam większych oczekiwań co do obrotu spraw po tym materiale.

 

Sławka ["opiekuna" kanału mleczny człowiek na YT] nie szanuję za cenzurę prewencyjną, tiktokizację szkolnej, cenzurę, manipulacje i tak dalej, do samego zarabiania na kśku nic nie mam - to jest niespotykana

w przyrodzie symbioza dwóch pasożytów. Ale byłbym zadowolony, gdyby został pogoniony stamtąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdza sie to co już wcześniej nie raz powtarzałem, że w Polsce pomaga się i gloryfikuje patologię, przestępców, ludzi złych i nieuczciwych a kara zwykłych, porządnych.

Kononowicz jak i ta cała zgraja patoli nadają się na leczenie psychiatryczne lub na śmietnik.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Iceman84PL napisał:

Kononowicz jak i ta cała zgraja patoli nadają się na leczenie psychiatryczne lub na śmietnik.

 

Cała prawda, brachu! Nie wiem czym tu się zachwycać - dla mnie oglądanie takiej patologii (na Youtubie) jest samo w sobie patologią. To się nawet na śmietnik nie nadaje, bo prześmierdnie tak, że sam śmietnik trzeba będzie zutylizować...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
8 godzin temu, Patton napisał:

@Dworzanin.Herzoga

Jeśli możesz, to daj znać w temacie o tym co było.

 

8 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@Patton Jak zobaczę jakiś shot albo skrót z programu, to wrzucę tutaj.

 

Jest na youtube:

 

Obejrzałem, knur coś tam odwalał, ale ogólnie uczucia mieszane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to oczywiste. 

 

Nie chodzi o to, żeby konon był dobrze traktowany, jakieś tam niby demoralizowanie młodzieży i inne takie bzdury. 

 

Chodzi o zazdrość i hajs. Chcą wywalić konona z internetu bo ktoś inny zarabia na nim kasę a nie oni. I to ich najbardziej boli. Nie to, jak on żyje. Ci ludzie sami go od Knurów wyzywali - są nagrania. A teraz udają, że to dobre jego jest nadrzędne. 

 

Ten gruby pan z Warszawy - tzw Paweł z Warszawy. O tym facecie nikt by nigdy nie usłyszał, gdyby nie Konon. 

.

Ma swój kanał i ZARABIA na Kononowiczu. Ciągle o nim gadając. A sam ma zapitą mordę na streamach.

 

Oglądałem ta część i serio aż uszy bolały, gdy słuchałem tych komuchów. Poblokowac internet! Zamknąć w ośrodku! Młodzież tak nie może oglądać! 

 

A jeden z tych starych panów można zobaczyć kim kiedyś był - za komuny. Wyznacznicy ,,moralności".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, $Szarak$ napisał:

jakieś tam niby demoralizowanie młodzieży i inne takie bzdury. 

 

Chodzi o zazdrość i hajs.

 

Na początku roku opisałem takie zjawisko na podstawie innego kanału YT:

 

 

Co do Olgierdana i jego kumpli, to mimo wszystko ich popieram w temacie wyjebanie Sławka od konona, bo S to osoba niestabilna emocjonalnie[delikatnie mówiąc] i pasożyt. Jednak to samo można powiedzieć o kononie.

Ale Olgierdano też nie jest wzorem cnót, to trzeba sobie powiedzieć otwarcie. Mówił np. w rozmowie telefonicznej z Rafałem K. [było nagranie na necie], że zgwałci jego matkę emerytkę, bo jej mężowi komuchowi

już nie staje. Także jego gadanie, że troszczy się o wizerunek białegostoku, to śmiech na sali.

 

Ogólnie, jeżeli kśkowi jest "dobrze", i chce nagrywać z nimi, to na siłę się go nie odciągnie od tej decyzji. Żadnych lepszych alternatyw dla niego nie ma - bo czy lepiej by się czuł zamknięty w DPS, otumaniony

uspokajaczami, bo jest skrajnie problemowy, wątpię.

 

Ale Sławek i jego działania pseudo-opiekuńcze, biorąc pod uwagę zyski z kanału vs ile z tego trafia do konona to ponury żart i drenowanie nieświadomej osoby.

Jednocześnie konon nie nadaje się do żadnej normalnej pracy, ani nie ma prawa do renty, więc nigdzie nie dostanie porównywalnej stawki.

Pojebane to wszystko.

 

Także sytuacja wielowymiarowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzy_siek napisał:

Zgłaszam do moderacji xd

 

*zgłaszam DLA moderacji. :P 

 

@cst9191 Nie wspomniałem, ale Jan Śpiewak podczas programu posłużył się fałszywą dychotomią. Jego zdaniem albo jest państwo, które się opiekuje danymi grupami ludzi, albo nie ma państwa i WSZYSCY WALCZĄ ZE WSZYSTKIMI. Otóż, jest jeszcze opcja, że ludzie dobrowolnie się wspierają na ustalonych przez siebie zasadach, bez bata w postaci aparatu państwowego. Oczywiście, nie zawsze jest to możliwe i nie nawołuję do likwidacji 

państwa, a przynajmniej nie dzisiaj [to trzeba usiąść na spokojnie].

 

Jednak czemu przytoczyłem postać tego wrażliwego społecznika? Bo nagle przypomniała mi się wypowiedź jego ojca, którą kiedyś napisał na facebooku, ale ostał się tylko screen:

 

EU3eaUBXQAAfu6l?format=jpg&name=small

 

Może Sławek zaprosi na wersalkę w tygryski Pawła S. i to pójdzie w lajt?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.