Skocz do zawartości

Wspólna, redpillsowa wycieczka :) poszukiwany kumpel do podróży


Rekomendowane odpowiedzi

Czuję, że potrzebuję urlopu, a że nigdy nie wyjeżdżałem bez "balastu", to wpadłem na pomysł aby poszukać Brata w niedoli przechodzenia procesu uświadamiania 😆 (albo już dojrzałego redpillowca, to nawet lepiej dla mnie!) i razem skoczyć w ciekawe miejsce. Większość kumpli jednak siedzi z żonami, niestety, a z przyjaciółkami jakoś nie mam ochoty przebywać tak długo. Potencjalnych korzyści widzę sporo: od nauki od siebie nawzajem i wymiany doświadczeń, przez ograniczenie kosztów, po wspólne łowy jeśli będzie na to ochota (z mojej strony na niskim prio obecnie). 

 

Termin: październik/listopad (7-10 dni)

Wylot: Katowice/Kraków/Warszawa

Destynacja: myślałem o Maderze (nie byłem jeszcze; świetne możliwości na trekking i jazdę na MTB po górkach), ew. Włochy/Hiszpania (byłem tu i tu, coś tam wiem)

Budżet: w zależności od destynacji, raczej do 3000-4000 PLN, większość czasu i tak zazwyczaj spędzam aktywnie poza hotelem

Krótko o mnie: 30 lat, pracuję jako manago, trenuję kulturystykę od 7 lat i jestem trenerem (tu mogę się wiele podzielić i na bank będę chciał trenować na wyjeździe), ostatnio interesuję się inwestowaniem a obecnie tym co nas otacza na tym forum 😅, jestem bezpośrednim, otwartym i wesołym facetem, łatwo się ze mną dogadać

 

Zainteresowanych proszę o PW z jakimś opisem swojej osoby. 

Edytowane przez Anabol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Anabol zmienił(a) tytuł na Wspólna, redpillsowa wycieczka :) poszukiwany kumpel do podróży
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.