Jump to content

Wspólna, redpillsowa wycieczka :) poszukiwany kumpel do podróży


Recommended Posts

Czuję, że potrzebuję urlopu, a że nigdy nie wyjeżdżałem bez "balastu", to wpadłem na pomysł aby poszukać Brata w niedoli przechodzenia procesu uświadamiania 😆 (albo już dojrzałego redpillowca, to nawet lepiej dla mnie!) i razem skoczyć w ciekawe miejsce. Większość kumpli jednak siedzi z żonami, niestety, a z przyjaciółkami jakoś nie mam ochoty przebywać tak długo. Potencjalnych korzyści widzę sporo: od nauki od siebie nawzajem i wymiany doświadczeń, przez ograniczenie kosztów, po wspólne łowy jeśli będzie na to ochota (z mojej strony na niskim prio obecnie). 

 

Termin: październik/listopad (7-10 dni)

Wylot: Katowice/Kraków/Warszawa

Destynacja: myślałem o Maderze (nie byłem jeszcze; świetne możliwości na trekking i jazdę na MTB po górkach), ew. Włochy/Hiszpania (byłem tu i tu, coś tam wiem)

Budżet: w zależności od destynacji, raczej do 3000-4000 PLN, większość czasu i tak zazwyczaj spędzam aktywnie poza hotelem

Krótko o mnie: 30 lat, pracuję jako manago, trenuję kulturystykę od 7 lat i jestem trenerem (tu mogę się wiele podzielić i na bank będę chciał trenować na wyjeździe), ostatnio interesuję się inwestowaniem a obecnie tym co nas otacza na tym forum 😅, jestem bezpośrednim, otwartym i wesołym facetem, łatwo się ze mną dogadać

 

Zainteresowanych proszę o PW z jakimś opisem swojej osoby. 

Edited by Anabol
Link to post
Share on other sites
  • Anabol changed the title to Wspólna, redpillsowa wycieczka :) poszukiwany kumpel do podróży
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.