Skocz do zawartości

Patrick Swayze podczas choroby był ciężko bity przez żonę aż udało się zmienić testament


Rekomendowane odpowiedzi

 

"Kilka tygodni przed śmiercią aktora w kancelarii prawnej pojawiła się... zmieniona wersja testamentu gwiazdora, na mocy której nikt z jego bliskich, czyli matka, bracia i siostra, nie otrzymali ani centa z wycenianego na 40 milionów dolarów majątku! Jak nietrudno się domyślić, cała kwota po śmierci aktora trafiła na konto jego żony.


wdowa odziedziczył bajońską sumę pieniędzy. Zaczęła na potęgę wyprzedawać majątek Patricka Swayze, łącznie z jego rzeczami osobistymi!


obrotna wdowa sprzedała jego ukochane ranczo Ranch Bizarro, na którym bliscy aktora planowali urządzić muzeum poświęcone Patrickowi. Tam też zostały rozsypane po śmierci jego prochy.
po pięciu latach wyszła za mąż za... milionera z branży jubilerskiej"

 

"Tuż po śmierci Patricka Swayze do mediów zaczęły docierać niepokojące informacje dotyczące jego toksycznej relacji z żoną. Serwis Radar Online informował, powołując się na osoby z otoczenia aktora (w tym jego bliską przyjaciółkę Charlotte Stevens, która podkreślała, że wiele razy namawiała go do wzięcia rozwodu), że od momentu, w którym zdiagnozowano u niego raka, doświadczał z rąk Lisy Niemi przemocy fizycznej. Wyznanie to było tym bardziej wstrząsające, że w trakcie walki z nowotworem Patrick Swayze niknął w oczach! Lisa Niemi miała również rozporządzać w tym czasie majątkiem męża i decydować, z kim będzie utrzymywał kontakt. Wszystko po to, aby nie wyszły na jaw kompromitujące ją fakty dotyczące znęcania się nad aktorem. Co więcej Stevens twierdziła, że w trakcie 34-letniego małżeństwa Patrick był przez Lisę wielokrotnie zdradzany."

 

https://viva.pl/ludzie/newsy/kariera-i-zycie-patricka-swayze-po-dirty-dancing-rak-zona-syn-27649-r3/

 

 

Jak to było, na zawsze, do śmierci, w chorobie i szczęściu...

Szkoda gościa.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Smutny 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opinii wielu osób Patrick Swayze prowadził wyjątkowo przykładne życie. Przez 34 lata, aż do śmierci, był wiernym i kochającym mężem tancerki Lisy Niemi. Mimo tego, że to ona powinna być zazdrosna o sławnego partnera, aktor podkreślał w wywiadach, że było wręcz odwrotnie! „Przez lata byłem zazdrosnym mężem. Martwiłem się, że Lisa mogłaby mnie zostawić dla innego mężczyzny”, zwierzył się gwiazdor Dirty Dancing w jednym z wywiadów.

 

Szkoda gościa, ogólnie miał wszystko, ale wierzył w Disneyowskie gówno. 

 

Choć ślub wzięli w 1975 roku, poznali się 5 lat wcześniej i jak wspominał aktor, początkowo Lisa Niemi kompletnie go ignorowała.

 

Strasznie młodo wzięli ślub, ona miała 19 lat, a on 23. 

 

  • Like 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze powtarzający się schemat:

3 minuty temu, Spokojnie napisał:

początkowo Lisa Niemi kompletnie go ignorowała

 

To jest tak znamienne we wszystkich rozpadających się relacjach. 

"Niby nie chce się żenić, on mi się nie podoba. Chcę kogoś innego, ale ten jest bogaty/dobrze zapowiadający się i łatwybo mnie chce"

Kilka lat później:

"Boże jaki on nudny, nienawidzę go, została mi do niego tylko pogarda...."

 

NIGDY NIE WARTO LATAĆ ZA KOBIETĄ.

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lambert napisał:

została mi do niego tylko pogarda...."

I później też trochę siana. Przytuliła na tamte czasy 40 mln z tego co pisali.

 

2 minuty temu, Lambert napisał:

NIGDY NIE WARTO LATAĆ ZA KOBIETĄ

O tym powinni w szkołach mówić, niestety programowanie przez całe życie robi swoje, jestem tego żywym przykładem, bo po 4 miesiącach świadomości, wiedzy - nadal z tym walczę. Uzależnienie od kobiety, poczucia bliskości itp. jest pewnie na równi z jakimiś używkami. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MM_ napisał:

Bluepill 120%; nawet gigantyczne smv aktora nie pomaga jak zły mindset jest.

 

 

A może to po prostu wina kobiety, że pier.. jest? 

 

Gość był zabójczo przystojny, a i status oraz zasoby zgadzały się.

Ona młódka, nieporobiona jeszcze przez bad boyów. Nie potrafiła docenić przykładnego męża? 

 

Nie rozumiem przytyków w stronę ofiary-mężczyzny. Mindset mindsetem, ale za czyny kobiety obwiniamy w tym wątku faceta, po raz kolejny już.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, antyrefleks napisał:

A może to po prostu wina kobiety, że pier.. jest? 

 

Gość był zabójczo przystojny, a i status oraz zasoby zgadzały się.

Ona młódka, nieporobiona jeszcze przez bad boyów. Nie potrafiła docenić przykładnego męża? 

 

Nie rozumiem przytyków w stronę ofiary-mężczyzny. Mindset mindsetem, ale za czyny kobiety obwiniamy w tym wątku faceta, po raz kolejny już.

 

Jakby był red pillem to by zauważył czerwone flagi oraz: pokazał jej jak ma wyglądać związek i jakie są jego granice (potocznie wychował) albo kopnął ją w tyłek.

 

U niego zaszedł proces tzw „betatyzacji przez tysiąc zgód” , który występuje u większości blue pillowców w LTR.

 

Red pillowiec woli być sam niż być gnojony przez wariatkę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, MM_ said:

 

Jakby był red pillem to by zauważył czerwone flagi oraz: pokazał jej jak ma wyglądać związek i jakie są jego granice (potocznie wychował) albo kopnął ją w tyłek.

 

U niego zaszedł proces tzw „betatyzacji przez tysiąc zgód” , który występuje u większości blue pillowców w LTR.

 

Red pillowiec woli być sam niż być gnojony przez wariatkę.

Oho, widzę ze pojawił się nowy samiec alfa na dzielni. Co tu robisz chłopie na tym forum? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tu mówione że kobiety nie potrafią szanować słabych samców.... Dobry i miły (to nic że znany) facet jest podświadomie postrzegany jako slabszy. Paradoksem jest, że im lepiej traktujesz kobietę (od pewnego etapu, nie mówię tu o 5ych co leja itd, chociaż na cześć też to działa) tym mniejsza szansa na szacunek. A czy jest większa oanzaka słabości niż śmiertelna choroba, którą za chwilę zmiecie Cię z planszy?  Pani się wkur... że on ja zostawia, majątku nie straciła ale straci status i znajomości (ona mimo wszystko anonimowa w świecie Hollywood, nikt nie zaprosi starej baby na bankiet jeśli nie jest znana lub nie ma znanego męża). 

 

Jak facetowi umiera żona to myśli, że będzie za nią tęsknił, że ona ciepri....

 

Jak kobiecie umiera mąż to mysli jak sobie poradzi bez niego......

 

I musi tak to działać w naturze, że facet się przywiązuje, bo inaczej każdy by ruchał i szedł w świat (chociaż się wącham czy to przywiązanie standardy społeczne i miłość, czy częściej brak wyboru), a panna zbrzuchacona zostawała. Ona z kolei musi mieć łatwość przeskoczenia do innego bo jak facet nie wróci z polowania to szybko musi ogarnąć nowego faceta ..

Edytowane przez Mmario
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Patricka bo widać znów, że gość rozpoznawalny topka jakby nie było żył w kompletnym BluePillu. W momencie wykrycia u gościa choroby jego kobieta rozpoczęła przemoc fizyczną, a przed wykryciem choróbska zdaje mi się iż ta pańcia mogła mu zadawać często szpilę na zasadzie pasywno-biernej agresji. Jak się nazywa owa agresja nazywa? Przemoc psychiczna.

Godzinę temu, Lambert napisał:

NIGDY NIE WARTO LATAĆ ZA KOBIETĄ.

Wcielić trzeba te rzecz w życie. Bo jak się lata za laską, kobieta szybciej ucieka i coraz mniej się interesuje facetem. Trzeba latać bardziej za swoimi celami, marzeniami, planami a kobietę brać jako dodatek - te rzeczy napisać prościej aniżeli w praktycznym działaniu podjąć :D Jednak próbować i zobaczyć można dobre efekty.

Edytowane przez nowy00
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to gość wcale nie był taką alfą jak tu niektórzy piszą. Skamlał o jej atencję kobiety, która niewiele by osiągnęła, gdyby nie on - to już pierwszy, zasadniczy błąd. Druga sprawa to SMV - moim zdaniem nie jest czadem. Przyjrzyjcie się jego twarzy - nie jest to typowa twarz badboja. Oczywiście to nadal był bardzo przystojny facet, ale nie taki typowy badboj. To plus mindset i mamy receptę na porażkę. Niestety. Szkoda chłopa :(

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiają kobiety i kukoldy - mężczyźni w starszym wieku są nieatrakcyjni a starsze kobiety to laski lepsze od osiemnastki😆🤣😂

Macie dowód, że Patrick do końca swoich dni wyglądał świetnie czego nie można powiedzieć o jego żonie.

Spoczywaj w pokoju brachu a żonka mam nadzieje, że doświadczy karmy i zapłaci za wszystko co mu wyrządziła.

 

Lisa Niemi Swayze wspominała męża

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli nie możesz mnie znieść kiedy jestem najgorsza, to cholernie nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza" - każdy zna tę sentencję z ~oczamikukolda~

 

Patrick znosił ją kiedy była najgorsza, niestety cholernie nie doczekał aż się stała najlepsza.

 

Taki czarny humor.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Redbad napisał:

"Jeśli nie możesz mnie znieść kiedy jestem najgorsza, to cholernie nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza"

 

 

 

Najbardziej toksyczny tekst ostatnich dziesięcioleci, styl więcej głów kobiet niż pluton feministek i doprowadził do nieszczęść w związkach milionów ludzi. Głupie dziewczyny i kobiety myślą, że są takie fajne tak postępując..... I niejako zdejmuje on odpowiedzialność z kobiety za jej zachowanie, daje przyzwolenie na bycie wredna, bo facet i tak ma to znosić, żeby trochę nagrody dostać.

 

Powinno być, skoro mi pomogłeś gdy byłam słaba to odwdzięczę się gdy będę silna. A dostajemy zrobię z ciebie worek treningowy i ciesz się, że nie zawsze biję...

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mmario napisał:
19 minut temu, Redbad napisał:

 

Najbardziej toksyczny tekst ostatnich dziesięcioleci, styl więcej głów kobiet niż pluton feministek i doprowadził do nieszczęść w związkach milionów ludzi

Dokładnie! Dlatego często wyszydzam to ścierwo gdzie się da. Nawet w tym wątku, choć nietaktownie może, bo Patrick trochę przeżył.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarkoBe napisał:

bo nawet milionerzy, królowie życia, nie posiedli często, tej wiedzy.

Dokładnie.

Kolejne przypadki z naszego podwórka dotyczą gości t. j Kamil (znany piosenkarz co wybaczył zdradę swojej kobiecie z jakimś innym facetem) oraz Aleksander (prezenter jednej stacji telewizyjnych co się związał z samotną matką rozwódką). Mianownik dla obu ziomków byłby jeden iż raczej topka i by byli w stanie znaleźć dobrą laskę co by była bez faceta i dziecka. Te przykłady pokazują jak owi faceci mają zaślepiony oczy pi..ą

Edytowane przez nowy00
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, spacemarine napisał:

która podkreślała, że wiele razy namawiała go do wzięcia rozwodu)

Czyli żona szalała, a oni nic z tym nie robił :( wiadomo, że jak przekroczy się raz grancie, to można dalej przekraczać, im częściej pozwalał się upadlać w 4 -ścianach własnego domu tym dalej w las szła, smutne to wszystko. 

35 minut temu, wrotycz napisał:

Skoro był przez nią bity to jakim cudem oddał jej cały majątek?

 

Może go czymś zamroczyła, dała dokument do podpisania i cyk, wszystko na nią.

7 godzin temu, nowy00 napisał:

BluePillu.

Musi mi to kiedyś ktoś wytłumaczyć czym się to różni, czerwony, niebieski, wiem, że analogia do matrix, ale dlaczego tak , skąd się to wzięło, jakiś to jest ruch?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.