Skocz do zawartości

Dzień dobry


lukeb714

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.09.2022 o 07:06, lukeb714 napisał:

trafiłem tu przypadkiem

Witaj! Chciałabym mieć takie szczęście jak Ty, niestety większość trafia tutaj bo coś się wydarzyło w ich życiu w relacjach damsko męskich. 

 

Miłej lektury, chłoń wiedzę i korzystaj z życia garściami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Spokojnie napisał:

Witaj! Chciałabym mieć takie szczęście jak Ty, niestety większość trafia tutaj bo coś się wydarzyło w ich życiu w relacjach damsko męskich. 

 

Miłej lektury, chłoń wiedzę i korzystaj z życia garściami. 

Heh, dziękuję, moje życie to pasmo nieszczęść, ale przypadkiem trafiłem tu szukając informacji medycznych. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukeb714 napisał:

to pasmo nieszczęść, ale przypadkiem trafiłem tu

No to możliwe, że właśnie uśmiechnęło się do Ciebie szczęście. Od Ciebie zależy jak wykorzystasz wiedzę tutaj serwowaną, ja Ci życzę szczere "smacznego", bo zapowiada się naprawdę przyjemna uczta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Miszka napisał:

Przypadkiem? 😏

 

Jeśli w życiu nie słyszałem o tym miejscu, a nawet teraz nie mam pojęcia gdzie jestem, przyprowadził mnie tu wujek gugiel na hasło "rozregulowana oś HPA" czy coś podobnego, to chyba przypadek. Aczkolwiek im bardziej się zagłębiam, tym bardziej mam wrażenie, że trafiłem w "swoje" miejsce. Kiedyś wierzyłem, że nie ma przypadków, ale to było magiczne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.