Skocz do zawartości

Mit męskiej solidarności


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Kacperski napisał:

Często są to osoby o niskim wykształceniu i z bardzo słaba znajomością języka obcego. W skrócie mówiąc osoby, które poza wchodzeniem w dupe nic innego zaoferować nie mogą.

Właśnie dlatego pytałem o język. Byłem parę razy na robocie bez języka i 99% osób stamtąd powinno jechać do gazu a nie do pracy :D 

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem męska solidarność istnieje, ale dosyć rzadko. Na tyle rzadko, na ile możesz znaleźć w życiu osobę, którą nazwiesz prawdziwym przyjacielem. Ergo - męska solidarność istnieje wśród mężczyzn. Nie istnieje wśród simpów, kuków itp. ananasów, którzy by nerkę sprzedali dla wizji pękniętego jeża.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw to powiedzmy sobie szczerze ilu jest tak naprawdę dobrze wychowanych i socjalizowanych mężczyzn w tym zgniłym społeczeństwie?

Niestety niewielu.

Współcześni mężczyźni wychowywani przez samotne matki nabywają żeńskich cech co sprawia, że zachowują się jak kobiety i gdy przychodzi problem

to uciekają od niego lub wykorzystują drugiego mężczyznę do spełnienia swoich celów.

Mężczyźni z charakterem, doświadczeniem życiowym, którzy liznęli tego życia są solidarni i uczciwi.

Przykład choćby naszego forum bo każdego dnia to my wszyscy tutaj pomagamy sobie wzajemnie, dajemy rozwiązania, wsparcie.

Gdy nasz brat i przyjaciel Marek był ostatnio w potrzebie wielu braci pomogło.

Natomiast w życiu realnym niestety masy simpów i kucy dla cipki jest gotowa zniszczyć drugiego mężczyznę.

Gdyby mężczyźni byli solidarni w swoim ogóle to nie było by tak pokręconego świata gdzie kobiety zaczynają grać pierwsze skrzypce. 

 

 

  

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Iceman84PL napisał:

 

Mężczyźni z charakterem, doświadczeniem życiowym, którzy liznęli tego życia są solidarni i uczciwi.

Z całym szacunkiem dla Twojej rangi na forum ale tutaj to akurat według mnie jebnąłeś jedną z największych głupot.

 

Nie ma reguły czy gość ma 20 czy 50 lat, zawsze trzeba mieć się na baczności i nie ufać nikomu poza samym sobą- sory ale żyje na tym świecie niecałe 26 wiosen i to wystarczyło aby dojść do takich wniosków, w przeciwnym razie rozczarowanie może być srogie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kacperski napisał:

sory ale żyje na tym świecie niecałe 26 wiosen i to wystarczyło aby dojść do takich wniosków

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Za dziesięć lat pojmiesz co miałem na myśli bo jeszcze nie dostatecznie doświadczyłeś życia.

Bez obrazy 26 lat to za mało tym bardziej, że chłopaki w twoim wieku nie mają męskich wzorców.

A co do 50 latków to wielu mężczyzn w tym wieku jest uczciwych i solidarnych bo byli inaczej chowani niż

współczesne pokolenia młodych mężczyzn bez zasad, moralności.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kacperski napisał:

Z całym szacunkiem dla Twojej rangi na forum ale tutaj to akurat według mnie jebnąłeś jedną z największych głupot.

 

Nie ma reguły czy gość ma 20 czy 50 lat, zawsze trzeba mieć się na baczności i nie ufać nikomu poza samym sobą- sory ale żyje na tym świecie niecałe 26 wiosen i to wystarczyło aby dojść do takich wniosków, w przeciwnym razie rozczarowanie może być srogie.

 

No to przecież ci napisał, że niewielu! I ma rację - zdarzają się honorowi goście, ale rzadko.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SamiecGamma napisał:

 

No to przecież ci napisał, że niewielu! I ma rację - zdarzają się honorowi goście, ale rzadko.

Nie przekręcaj, na początku napisał że niewielu. Ale jak pisał o gościach doświadczonych życiowo to słowo „niewielu” pominął- co dla mnie jest jednoznaczne z tym, że wszyscy doświadczeni życiowo są honorowi i maja zasady- nic bardziej mylnego.

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Za dziesięć lat pojmiesz co miałem na myśli bo jeszcze nie dostatecznie doświadczyłeś życia.

Bez obrazy 26 lat to za mało tym bardziej, że chłopaki w twoim wieku nie mają męskich wzorców.

A co do 50 latków to wielu mężczyzn w tym wieku jest uczciwych i solidarnych bo byli inaczej chowani niż

współczesne pokolenia młodych mężczyzn bez zasad, moralności.

 

Pracuje z gośćmi co maja po 50 lat i uwierz mi, że nie muszę czekać kolejne 10 aby pojmować co miałeś na myśli- to co napisałeś to po prostu nie jest prawda. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męska solidarność istnieje. Tylko w obliczu wspólnej przeciwności. 

Poza tym wypadkiem to masz współzawodnictwo. Sztame trzymamy gdy baby są złe i gdy interes jest wspólny. 

Ale nie trzymamy jej gdy X ma n kawalerek a Y musi mieszkać z rodzicami lub współlokatorami bo coś nie pykło i w wieku 25 lat nie wylądował w Big 4 czy IT. 

 

Wtedy X uznaje Y za roszczeniowego bo Y uważa że samodzieność powinna być tańsza od równowartości wypłaty. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 85.

 

Był sylwester. Miałem okazje stuknąc pannę swojego przyjaciela. Sama się podkłada, ale nie zrobiłem tego. Nie żałuję. 

 

Inna sytuacja, laska znajomego, to samo, zbalamucilem ja, ale nie poszla na calosc. Poszla pare lat pozniej z kims innym i zniszczyla gosciowi glowe.

 

Jeszcze inna sytuacja, laska dalszego znajomego, znow to samo, to dostala czego chciala...

 

Kobietom sie nie ufa, to sa przebiegle żmije.

 

"Jak suka nie da to pies nie wezmie."

 

Poza ta sfera jest w miare okej. No nie mam zdania, ciezka sytuacja...

Edytowane przez Pankoneser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męska solidarność powiadasz

XD - inaczej nie da się tego skomentować.

Już nie będę liczył ilu "kolegów" mnie olało, tuż po tym jak sobie babę znaleźli. Już nie mówię o jakiś imprezach. Ale żeby nawet słowo zamienić raz na 2 miesiące. Kurwa nic.

Ponadto miałem kiedyś "przyjaciela" 8 lat stażu. Siedzenie w jednej ławce w szkole, wspólne dyskoteki, nawet raz do burdelu razem pojechaliśmy :) i co? pierwsza lepsza sytuacja gdzie siedzieliśmy razem w barze, stolik obok dosiadły się jakieś 2 dupy i ten frajer zaczął mnie poniżać aby się kurwa im przypodobać. Wyszedłem. I od tej pory zerwałem kontakt.

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męska solidarność 😆 Nigdy nie było i nie będzie, nawet najwięksi alfa często wymiękają jak suczka kumpla za dobra jest. Z reguły wygląda to potem tak, że facet w związku nie ma kolegów a jak ma to kobieta kontakt z nimi odcina i zdany jest na samotność. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kacperski To, że Ty pracujesz z mężczyznami starszymi, którzy są nie solidarni i nieuczciwi to tylko twój punkt widzenia i owszem zdarza się.

Natomiast ja będąc starszym o ponad 10 lat od ciebie na swojej drodze spotkałem jak dotąd porządnych 50 latków. Za to wielu w młodym pokoleniu mężczyzn jest niestety po prostu złych. 

Wynika to głównie jak już wcześniej pisałem z wychowania i socjalizacji bo u starszych w większości był czynnik męski w postaci ojca co przekładało się na zasady natomiast u młodych wychowanie z samotna matka zrobiło z nich pół kobiety bez moralności, egoistycznych, roszczeniowych, łamiących zasady gdy zobaczą kuciape.

Mężczyzn prawych jest niestety mało bo ginocentryczny świat po przez emocjonalność kobiet deprawuje i niszczy mężczyzn. 

W normalnych czasach nie było by takiego pierdolnika jaki jest dzisiaj. 

To obecne czasy stworzyły słabych mężczyzn a i silni mogą się stać słabymi jak poddadzą się retoryce i narracji zgnilego systemu czy propagandy. 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Trevor napisał:

wyżej i te kurwiszony się tam mu sprzedają.

Bo to trzoda chlewna - którą trzeba zarządzać. @Trevor witamy w realnym życiu. 

15 godzin temu, Anasasan napisał:

ak to mężczyźni mają zasady i zachowują się honorowo

Beka z Typa.

 

 

Dobra Pany juz mamy to ustalone co było od dawna wiadome. Co z pytaniem @Obliteraror?? he?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AbstraChując od kukoldów i innych frajerów to jest też mnóstwo fałszywych koleśów, którzy leczą na Nas swoje kompleksy w ten sposób, że przy nas w cztery oczy są niby wporzo ale w grupie nagle zaczynają popisywać się Naszym kosztem lecząc swoje kompleksy, z takimi kolesiami od razu kasuje jakąkolwiek znajomość.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w poprzednim związku koleżanka mojej ex ewidentnie coś chciała mnie lepiej poznać bo niby przypadkowe dotyki, miłe słowa w moja stronę. Chęć kontaktu częstego w trzy osoby. Nie interesowało mnie coś takiego i nie żałuję iż nie próbowałem jakiś krzywych akcji z ta koleżanka. 

Będąc na studiach była taka para. Lubiłem gościa bcd i te jego laskę. Kiedyś siedzimy sobie na stancji, para siedzi ze sobą trzymając za ręce a ta laseczka widzę jak na mnie spogląda i nie było w tym nic przyjacielskiego a zwierzęce spojrzenie. Odciąłem się od tego kontaktowania z ta para, nie kusiłem losu. 

Dobrze jeszcze jest mieć swój honor. 

Zabawa na ognisku trwa jest para a panna siedzi z jakimś typowym przeciętniakiem. Jak tylko trochę się wypiło% nagle zaczęła zagadywać do mojego ziomka gg co widać ćwiczył na siłowni i mięśnie miał. Pytania panny - jak długo ćwiczy, czy chodzi na siłkę ze swoją dziewczyna i takie tam. Ziomek gg odpuścił sobie te pannę i powiedział temu typowemu przeciętniakowi o zaistniałej sytuacji by wiedział jaka jest. Po pół roku czy roku para ze sobą nie była. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Obliteraror napisał:

@Anasasan, a jak dziewczyna na to reaguje?


Daje im wyraźnie do zrozumienia, że nie jest zainteresowana. Mówi, że nie może się zachowywać normalnie, albo uśmiechnąć, bo dla nich to jest zielone światło.

Dużo ludzi tu pracuje, także na pewno ktoś się jej spodobał, ale tego mi nie powie. Ja korzystam, póki jest moja kolej.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Anasasan napisał:

Mimo tego nie przeszkadza im to w nieudolnych próbach podrywu.

Pisałem w innym temacie, że powinno się napiętnować takie zachowania to niektórzy mnie zbesztali, czyżby słynne ''uderz w stół''?

 

 

Dokładnie tak jak to opisałeś to wygląda wszędzie, każdy zakład, każda szkoła, wiadomo, ktoś zaraz powie: ALE U MNIE TAK NIE JEST, co by udowodnić swoją rację. 

Kobiety w takich miejscach mają generalnie ciężko, szczególnie te młodsze, gdy zapuszczony 50-latek zaleca się do 50-letniej Grażyny to pewnie jej się to podoba, młodzi są już z innej gliny ulepieni.  Uśmiechniesz się grzecznie do współpracownika a ten już startuje z zalotami. Żałosne, taki obraz mężczyzn niestety. Cieszę się, że nie jestem jedyny na forum, który to widzi :D

Edytowane przez Patryk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Anasasan napisał:

Jestem obecnie za granicą i pracuję ( z oficjalnie moją dziewczyną ) i to co się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. 
Zaczynając od 20-latków po zapuszczonych 50-latków atak wszelkiej maści spermiarzy. Zarówno Polaków jak i obcokrajowców.

Wszyscy wiedzą, że dziewczyna "oficjalnie" jest zajęta, niektórzy nawet zamienili ze mną dwa zdania. Mimo tego nie przeszkadza im to w nieudolnych próbach podrywu.
Młoda, ładna cipka na oczach i nagle wszystkie zasady szlag trafił.

 

Potem zdziwienie, że kobiety są jakie są...

Prawda?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kacperski napisał:

Z całym szacunkiem dla Twojej rangi na forum ale tutaj to akurat według mnie jebnąłeś jedną z największych głupot.

 

Nie ma reguły czy gość ma 20 czy 50 lat, zawsze trzeba mieć się na baczności i nie ufać nikomu poza samym sobą- sory ale żyje na tym świecie niecałe 26 wiosen i to wystarczyło aby dojść do takich wniosków, w przeciwnym razie rozczarowanie może być srogie.

 

14 godzin temu, Kacperski napisał:

Nie przekręcaj, na początku napisał że niewielu. Ale jak pisał o gościach doświadczonych życiowo to słowo „niewielu” pominął- co dla mnie jest jednoznaczne z tym, że wszyscy doświadczeni życiowo są honorowi i maja zasady- nic bardziej mylnego.

Pracuje z gośćmi co maja po 50 lat i uwierz mi, że nie muszę czekać kolejne 10 aby pojmować co miałeś na myśli- to co napisałeś to po prostu nie jest prawda. 

 

Zrób mi mikro przysługę Kacperski i nigdy ale to nigdy nie obdarowuj szacunkiem kogoś kto na to nie zasługuje. To że ktoś ma najebane za pisanie banałów mnóstwo reakcji to nie jest żaden powód do stawiania na piedestale nikogo; na forum jest kilku użytkowników co mimo że ich nie znam prywatnie darzę pewną estymą i uważam za wybitne jednostki ale nie przypominam sobie oddawania czołobitności niezależnie od pozycji i ilości reputacji.

 

A ten osobnik, którego złapałeś na kręceniu i mataczeniu jest z tego znany że napisze wszystko byleby przepchać swoje racje a jak nie daj bóg złapiesz na gorącym uczynku to zacznie się zachowywać jak baba. Sam zresztą napisał wyżej o wychowywanych przez matki co uciekają od problemów to normalnie myślałem że jebne XD a sam robi jota w jotę.

 

Te gadki o honorach i innych bzdurach no jedyne póki co doświadczenie honorowe to chyba honorowa pozycja na mojej ignore list nr1.

 

Tak jak laski won z piedestału tak samo goście wydmuszki pls.

 

Peace ✌️

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.