Skocz do zawartości

Nagrania motywacyjne (synchronizują fale mózgowe)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Razem z radiem ruszam z tematem nagrań. Zapytałem Adama Bytofa, który takie nagrania tworzy (kupuję wszystkie, facet jest naprawdę dobry) i odmówił sprzedaży muzyki. Za to polecił mi tego Pana: http://yansmusic.weebly.com/

 

Wysłałem już zapytanie o możliwość kupna muzyki synchronizującej. Jeśli znacie miejsce gdzie mogę taką muzę kupić, podajcie mi proszę, będę wdzięczny. I teraz pytanie. Czy jak dostanę taką muzykę, można w nią normalnie wkleić ścieżkę z moim głosem, oraz kilka innych ścieżek? Jak ja będę mówił do słuchacza, ciche głosy "z boków" muszą też szeptać. Fajne wrażenie i większa immersja z nagraniem.

 

Żeby się nie powtarzać, wkleję wam z fejsa tekst który napisałem o tych nagraniach:

 

---------------

 

Dzień dobry wieczór,

Wraz z rozpoczęciem projektu radia samiec (66,6FM), pójdę za ciosem i stworzę kilka nagrań motywacyjnych. Oczywiście nagrania będą synchronizujące fale mózgowe, by jak najszybciej i najgłębiej odprężyć słuchacza.

Sam ich używam - kupuję u Adama Bytofa, są całkiem fajne. Ale ja chcę zrobić coś lepszego, coś znacznie lepszego i szybciej działającego.

Nagrania będą dotyczyć męskich spraw. A więc nagranie "Charakterniak", będzie opowiadało historyjkę o nieludzkiej, potężnej, charyzmatycznej osobowości - nic nie będę sugerował, nic wmawiał. Żadnego afirmowania i wciskania kitu, powtarzania że oto lamus zmienia się w chojraka i kozaka.

Celem jest sprawienie, by słuchacz poczuł pragnienie doświadczenia tego, o czym mówię - by się w to wczuł. A gdzie kierujemy uwagę, tam idzie energia, czyli ujmując sprawę psychologicznie, tworzy się wzorzec myślowy. Im więcej uwagi, tym mocniejszy się staje, by pożreć w końcu stary wzorzec reagowania.

Wzorzec zmieni całe napięcie ciała, wyraz twarzy, zmieni nawet zapach, nie mówiąc o kontaktach z ludźmi i kobietami - za wzorcem idzie wszystko. Oczywiście musi to potrwać, każda zmiana trwa.

Nagranie podrywacza będzie opowieścią o zabawnym, dowcipnym skurczybyku, co śmiechem, drwiną, znajomością psychologii i trochę magią (oraz świńskimi feromonami kupionymi na bazarku) dokonuje cudów, by zaliczyć każdą najładniejszą laskę na rejonie. Wyobrażanie sobie w trakcie sesji cech które omówię, wytworzy je w słuchającym - zmieniając jego reakcje i wzorce.

Najważniejsze jednak jest nagranie samooceny - będę opowiadał o człowieku, który zaczął szanować samego siebie i jakie skutki to wywołało. Będzie też nagranie ezoteryczne - bo w sumie to najbardziej mnie interesuje, czyli odkrycie swego wewnętrznego Mistrza, uchwycenie tej wspaniałości którą w sobie mamy.

Póki co nie mam nic - ani muzyki, ani fachowca od dźwięku i specjalizującego się w takich nagraniach, ani nawet tekstu - którego wymyślenie będzie wymagało ode mnie całej mojej wiedzy, intuicji i doświadczenia. Nie wiem czy podołam, nie wiem czy nie mam za mało wiedzy i umiejętności.

W końcu za temat zabrał się sam Grzesiak, mający wór pieniędzy i najlepszych specjalistów - i niezłe wyszły jego nagrania. Rzucam się trochę na głęboką wodę, a nie umiem pływać. Czuję jednak w obtłuszczonym serduchu, że podołam. Uczucie to jednak nie ma żadnej podstawy - oprócz niejasnej wiary.

Jak nie wyjdzie to trudno, trochę wyssę z was kasiorki. Trudno się mówi, przeżyjecie, Jezus 40 dni głodował i na złe mu to nie wyszło. A ja sobie wreszcie kupię jakiś skuter i Ipoda, żeby zrobić lans i fejm na rejonie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po kupieniu utworów od kogokolwiek posiadasz prawo do używania ich w dowolnej formie w dowolny sposób (najczęściej. Czasem zdarza się że sprzedający zastrzega sobie prawo do dyktowania ograniczeń).

 

Od środy uspokoi się moja sytuacja życiowa, będę miał wtedy czas żeby z Tobą o tym pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.