Skocz do zawartości

Voqlsky

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś kiedyś czytałem, że one przez zadawanie cierpienia zbliżają ludzi do boga. Świadomie katują, żeby "uświęcić" człowieka. dać świadectwo. To argument za niewinnością i chora racjonalizacja. One same siebie w ten sposób usprawiedliwiały po największych aferach.

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaorać ten symbol upadku świadomości. Religijni niech się modlą u siebie w domu a nie za hajs podatników. Kościół kupuje ziemię za grosze i wlewa gówno do głowy ludziom już od małego. I nie mam na myśli tylko KK, dla mnie religia to rak którego trzeba wpajać od małego bo normalny dorosły człowiek niezindoktrynowany każe najzwyczajniej w świecie spierdalać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościół sobie przejebał, nie tylko aferami i pedofilią. Świat się rozwinął, przyspieszył a oni nie nadążyli, nie zaoferowali nic nowego, nic zachecajacego dla młodych.

To jedna z najbogatszych organizacji na świecie. Mogli powiedzieć że Jezus był kosmitą i stać ich na uwiarygodnienie tego.

Można nie lubić różnych religii, ale to one od tysiąca lat trzymały hipergamię w ryzach, promując czystość do ślubu, strasząc grzechem cudzołóstwa, wiążąc ludzi w małżeństwie. Bez nich być może twój dziadek nie zaruchalby babci, bo inny chad byłby przed nim.

Teraz zmierzamy jako ludzie do sytuacji gdzi Chad będzie mial harem, a inni własną rękę.

Tak się zastanawiam, czy to promowanie dewiacji LGBTqwerty to nie jakiś sposób rządzących na znalezienie równowagi, wywalenie niektórych z rynku damsko-męskiego itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.09.2022 o 18:44, bzgqdn napisał:

Można nie lubić różnych religii, ale to one od tysiąca lat trzymały hipergamię w ryzach, promując czystość do ślubu, strasząc grzechem cudzołóstwa, wiążąc ludzi w małżeństwie. Bez nich być może twój dziadek nie zaruchalby babci, bo inny chad byłby przed nim.

To jest chyba jedyna dobra strona KK.

Masz rację Bracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.