Jump to content

Recommended Posts

MatkaPrzełożona ,potrafi blokować dostęp do leków u chorych sióstr, często zawiść niszczy relacje miedzy siostrami. Codzienne "małe" złośliwości , wyniszczanie swojego ciała.

 

1) Na yt jest też  audiobook Zakonnice odchodzą po cichu

 

2)

 

3)

 

  • Like 2
  • Sad 2
Link to post
Share on other sites

Gdzieś kiedyś czytałem, że one przez zadawanie cierpienia zbliżają ludzi do boga. Świadomie katują, żeby "uświęcić" człowieka. dać świadectwo. To argument za niewinnością i chora racjonalizacja. One same siebie w ten sposób usprawiedliwiały po największych aferach.

 

 

  • Sad 1
Link to post
Share on other sites

Zaorać ten symbol upadku świadomości. Religijni niech się modlą u siebie w domu a nie za hajs podatników. Kościół kupuje ziemię za grosze i wlewa gówno do głowy ludziom już od małego. I nie mam na myśli tylko KK, dla mnie religia to rak którego trzeba wpajać od małego bo normalny dorosły człowiek niezindoktrynowany każe najzwyczajniej w świecie spierdalać.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Kościół sobie przejebał, nie tylko aferami i pedofilią. Świat się rozwinął, przyspieszył a oni nie nadążyli, nie zaoferowali nic nowego, nic zachecajacego dla młodych.

To jedna z najbogatszych organizacji na świecie. Mogli powiedzieć że Jezus był kosmitą i stać ich na uwiarygodnienie tego.

Można nie lubić różnych religii, ale to one od tysiąca lat trzymały hipergamię w ryzach, promując czystość do ślubu, strasząc grzechem cudzołóstwa, wiążąc ludzi w małżeństwie. Bez nich być może twój dziadek nie zaruchalby babci, bo inny chad byłby przed nim.

Teraz zmierzamy jako ludzie do sytuacji gdzi Chad będzie mial harem, a inni własną rękę.

Tak się zastanawiam, czy to promowanie dewiacji LGBTqwerty to nie jakiś sposób rządzących na znalezienie równowagi, wywalenie niektórych z rynku damsko-męskiego itp.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.