Skocz do zawartości

Związek z DDA


MM_

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to będzie dobry wątek dla świeżaków.

 

Mam koleżankę 8/10 (bez podtekstów), która posiada taki o to pakiet startowy: DDA, narcyzm, chwiejność emocjonalna, złe zarządzanie pieniędzmi, imprezowanie.

 

Od ośmiu lat jest z facetem - introwertycznym programistą, bez swojego zdania, wiele razy wyśmiewanym wśród znajomych (np filmiki prezentujące jego w sposób prześmiewczy). Koleś ma 2 atuty: wysoki chad i duże zarobki.

 

Ostatnio wymęczyła u niego zaręczyny. Jak przewidujecie rozwój wypadków …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kraju każdy jest DDA. Mój kuzyn też mówi o sobie DDA i tak sobie wszytko tłumaczy - zero pracy nad sobą. A mam DDA to dlatego. Jak widzę ten skrót to mnie czyści...  

31 minut temu, MM_ napisał:

rozwój wypadków …

Będzie jak zwykle, a co ma być... pytanie jakie będą szczegóły...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MM_ napisał:

Myślę, że to będzie dobry wątek dla świeżaków.

 

Mam koleżankę 8/10 (bez podtekstów), która posiada taki o to pakiet startowy: DDA, narcyzm, chwiejność emocjonalna, złe zarządzanie pieniędzmi, imprezowanie.

 

Od ośmiu lat jest z facetem - introwertycznym programistą, bez swojego zdania, wiele razy wyśmiewanym wśród znajomych (np filmiki prezentujące jego w sposób prześmiewczy). Koleś ma 2 atuty: wysoki chad i duże zarobki.

 

Ostatnio wymęczyła u niego zaręczyny. Jak przewidujecie rozwój wypadków …

Chujowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MM_ napisał:

Mam koleżankę 8/10 (bez podtekstów),

Ale :

 

48 minut temu, MM_ napisał:

która posiada taki o to pakiet startowy: DDA, narcyzm, chwiejność emocjonalna, złe zarządzanie pieniędzmi, imprezowanie.

comment_1631731159YvtudTg4fcFbyplN8wzwJM

50 minut temu, MM_ napisał:

Od ośmiu lat jest z facetem - introwertycznym programistą, bez swojego zdania, wiele razy wyśmiewanym wśród znajomych (np filmiki prezentujące jego w sposób prześmiewczy).

Zastanawiałem się jak to możliwe ale doczytałem koniec 

 

51 minut temu, MM_ napisał:

Koleś ma 2 atuty: wysoki chad i duże zarobki.

 

Co do pytania 

51 minut temu, MM_ napisał:

Ostatnio wymęczyła u niego zaręczyny. Jak przewidujecie rozwój wypadków …

comment_aPzJ7wxkUoimYG0F1d7BiYndB0xCtxSc

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy DDA od lat twierdzi że ojciec zepsuł mu życie, bo pił. 

On miał dwie żony, zrobił parę dzieciaków. Długów narobił.

No bo ojciec życie mu zepsuł.

 

Natomiast jego brat rodzony (nie DDA), to zupełnie inny człowiek, 

absolutnie nie zgadza się z tym, że ojciec coś zepsuł.

 

Więc jak widzicie, każdy sobie może przypisać cokolwiek. 

Może mu z tym lepiej? Jego sprawa. Oby nie zatruwał innych.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MM_ napisał:

Myślę, że to będzie dobry wątek dla świeżaków.

 

Mam koleżankę 8/10 (bez podtekstów), która posiada taki o to pakiet startowy: DDA, narcyzm, chwiejność emocjonalna, złe zarządzanie pieniędzmi, imprezowanie.

 

Od ośmiu lat jest z facetem - introwertycznym programistą, bez swojego zdania, wiele razy wyśmiewanym wśród znajomych (np filmiki prezentujące jego w sposób prześmiewczy). Koleś ma 2 atuty: wysoki chad i duże zarobki.

 

Ostatnio wymęczyła u niego zaręczyny. Jak przewidujecie rozwój wypadków …

Chad, ale bez swojego zdania i wyśmiewany?  

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MM_ napisał:

Jak przewidujecie rozwój wypadków …

Gosc wylozy gruba kase na impreze bo ona nie smierdzi groszem 😂 Bedzie dobrze , moze chlop sie obudzi z letargu jak da mu mocno popalic . Popierdolone laski maja wspolna ceche , one sie nigdy nie zmieniaja no chyba ze na gorsze . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, thyr napisał:

Gosc wylozy gruba kase na impreze bo ona nie smierdzi groszem 😂 Bedzie dobrze , moze chlop sie obudzi z letargu jak da mu mocno popalic . Popierdolone laski maja wspolna ceche , one sie nigdy nie zmieniaja no chyba ze na gorsze . 

 

Ja raczej bym obstawiał 2 lata "spokoju" dla kolesia. Jeden rok na przygotowania do ślubu, kolejny rok na robienie bombelka i ciążę. Przez ten okres będzie milutko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.