Skocz do zawartości

Związek z przyjaciółką po toksycznych związkach


Rekomendowane odpowiedzi

Hej chcę opisać swoją sytuację, wszedłem w związek z 24 letnią studentką po dwóch toksycznych związkach 

 

Mniej więcej jej historia wygląda tak była 3 lata w związku z typem który był mega toksyczny, prawie 3 lata z typem który bawił się w biznesy, tracił hajs i jarał dużo zioła, później prawie rok znowu z tym pierwszym EX obiecywał że się zmienił, a dalej ją źle traktował i w końcu się uwolniła. Jestem z nią od 2 miesięcy, czuję że się zakochuje i mniej więcej pora żeby iść w to dalej lub odpuścić póki nie jest jeszcze za późno.

 

Pierwszy ex typowy toksyk, rollercoaster emocji, robił jej mega kompleksy, wszystko tak perfidnie potrafił nią manipulować, wmawiał jaka to głupia i że sobie bez niego nie poradzi, wymuszał seks...

Drugi jakieś nieudane biznesy i kredyty, jarał zioło, ciągle jej mówił że odpowiada za jego niepowodzenia i przez nią zaczął jarać zioło, kłótnie, wyrzucanie z mieszkania...

 

Teraz wchodzę ja, jestem po 3 związkach, w pierwszym typiarka mnie zdradziła, drugi mega toksyczny partnerka prawdopodobnie miała borderline, chociaż ja też nieźle odwalałem, trzeci taki w miarę normalny z lekką toksycznością z mojej strony i dwa lata byłem sam. 

 

Obecna partnerka mówi że mnie kocha, że nigdy nikt tak jej nie traktował, świetne seksy mówiła że wcześniej nie miała 2-3 orgazmów jeden za drugim w czasie stosunku, poprzedni partnerzy krótkodystansowcy potrafili kończyć po kilku ruchach. Ma zdiagnozowaną ciężką depresje, często zdarza się że jest nieobecna, potrafi się śmiać, a za chwilę rozpłakać. Często wspomina o założeniu rodziny, żebyśmy zamieszkali razem i chce już mieć dzieci. 

 

+ dba o mnie jak żadna wcześniej

+ seksy na drugim spotkaniu, mogę robić co zechcę i daje się pokierować w łóżku

+ bardzo empatyczna i wrażliwa

+ poukładane w głowie, wie czego chce i do tęgo dąży

+ jest niezależna pracuje w weekendy, nie bierze pieniędzy od rodziców mimo że są dziani

+ bardzo szczera mówi o wszystkim

+ nie ma żadnych kolegów 

- skłonności do alkoholu i papierosów

- chorobliwie zazdrosna

- podejrzewam że dalej dużo myśli o byłych, ostatnio jechała samochodem, tamten jej pomachał ale nie była pewna to jak jej wysłał snapa na urodziny pytała czy to on jechał

- kiedyś dużo imprezowała

- często zły humor

 

 

 

 

 

  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Scorsky napisał:

 

 

+ dba o mnie jak żadna wcześniej

+ seksy na drugim spotkaniu, mogę robić co zechcę i daje się pokierować w łóżku

+ bardzo empatyczna i wrażliwa

+ bardzo szczera mówi o wszystkim

- skłonności do alkoholu i papierosów

- chorobliwie zazdrosna

- podejrzewam że dalej dużo myśli o byłych, ostatnio jechała samochodem, tamten jej pomachał ale nie była pewna to jak jej wysłał snapa na urodziny pytała czy to on jechał

- kiedyś dużo imprezowała

- często zły humor

 

 

 

 

 

borderline.jpgb00ffb40515d799c7116d092884262be.jpg

 

Spierdalaj od niej póki możesz dobrze ci radzę.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Scorsky napisał:

Teraz wchodzę ja,

 

 

 

w lśniącej zbroi...

 

35 minut temu, Scorsky napisał:

Jestem z nią od 2 miesięcy,

Pogadamy za pół roku do roku, gdy wersja demo wygaśnie a panna "nie będzie wiedziała co czuje" i wróci do któregoś z bad bojów (ewentualnie przyłapiesz ją z którymś w swoim łóżku).

 

Chociaż być może ustrzeliłeś "hymalayke" a w takim przypadku, będziecie żyli długo i szczęśliwie ... jak w bajkach Disney'a.

 

Edytowane przez oxy
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie, ochłoń i przeczytaj co nam napisałeś.

 

Same czerwone flagi - depresja, imprezowiczka, niskie poczucie wartości i alfa widow.

 

Chcesz parę miesięcy podupczyć i powiedzieć żegnaj - wporzo.

Liczysz na LTR - zrobisz sobie krzywdę.

 

My faceci lubimy sobie komplikować życie i racjonalizować złe wybory.

 

Powodzenia!

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadam wam Bracia, że laska wydaje się być inna niż wszystkie oraz wyjątkowa. Az dziwię się, że po całych dwóch miesiącach związku jeszcze się jej zadeklarował odpowiednim pierścionkiem oraz nie zalał formy. Tu nie ma na co czekać, czas nagli.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po 2 miesiącach (lub wcześniej) dzikiego seksu, dbania (no, tylko czasem tam coś wspomni o byłym badboju) - laska wspomina, że "chce założyć rodzinę" - to wiedz, że coś się dzieje.

 

2 lata minimum, to żeby wiedzieć, czy laska się na rodzinę w ogóle nadaje - w tym poznanie jej rodziny, relacji z rodzicami, znajomymi, przyjaciółkami, itp.

Do tego czasu - dbanie o antykoncepcję, opinię i ewentualne czerwone flagi - to jest priorytet.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny facet w jej życiu to ten pierwszy. Jak powyżej, zgadzam się na 100%, Alpha widow, uzależniona od toksycznych emocji które jej funduje facet. Cała reszta opisu to rzeczy nieistotne, które są jedynie "mądrością etapu". Będzie zawsze próbowała wrócić to tego pierwszego.

Jakbyś był kozak to rada, poruchać ile da radę byle w gumce, a w odpowiednim momencie wycofać się na z góry upatrzone pozycje.

Ale Ty nie jesteś kozak, bo nie zadawałbyś takiego pytania w tym dziale, gdzie wszystkie informacje do oceny sytuacji masz podane jak na dłoni przez panią. Więc spierdalaj czym prędzej i ucinaj wszelkie kontakty. A na spokojnie przeanalizuj sobie cały ten związek, żeby zobaczyć gdzie i co powinieneś dostrzec.

  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Run Forrest Run! Żadnych związków z borderkami. To są laski, które nadają się tylko do ruchania. Tutaj masz klasyczny przypadek Alpha Widow - przestrzelonej przez tego pierwszego badboja. Tak jak ci napisali bracia wyżej - jakbyś był kozakiem, miał odpowiedni mindset i "czytał" ludzi, to możesz ją trzymać na dystans i korzystać, póki daje. Ale jak ty mówisz o jakichś uczuciach, to dla twojego dobra ci powiem - wiej, póki jeszcze możesz, bo to ostra zawodniczka, która cię przemieli jak przez maszynkę. Za parę miesięcy sam na terapii wylądujesz, jak będziesz ten "związek" kontynuował.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Scorsky napisał:

poukładane w głowie, wie czego chce i do tęgo dąży

+

1 godzinę temu, Scorsky napisał:

Mniej więcej jej historia wygląda tak była 3 lata w związku z typem który był mega toksyczny, prawie 3 lata z typem który bawił się w biznesy, tracił hajs i jarał dużo zioła, później prawie rok znowu z tym pierwszym EX obiecywał że się zmienił, a dalej ją źle traktował

+

2 godziny temu, Scorsky napisał:

 często zdarza się że jest nieobecna, potrafi się śmiać, a za chwilę rozpłakać.

:D:D:D:D:D:D 

 

Dodam jeszcze tylko, że :

 

1 godzinę temu, Scorsky napisał:

poprzedni partnerzy krótkodystansowcy potrafili kończyć po kilku ruchach

 

Zapamiętaj sobie do końca życia. Jak ci baba przewija takie śmieci to jest tylko kwestia czasu aż będzie tak gadać o tobie następnemu.

 

PS. pytanko do świadomej części gremium z tym całym płakaniem i śmianiem na przemian to nie jest przypadkiem tak, że pigułki antykoncepcyjne robią im pośrednio przez mieszanie hormonami takie gówno we łbach? Pytam bo kiedyś przy mnie jakaś dupa zjadła 2 na raz i miała podobnie więc nie twierdzę, że po jakimś czasie nawet stosowane zgodnie z "zaleceniem" mogą dawać takie efekty. Jak ktoś coś wie to proszę o odpowiedź.

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MM_ napisał:

My faceci lubimy sobie komplikować życie i racjonalizować złe wybory.

Dokładnie, niestety nie potrafimy być silni i świadomie kierować swoim życiem - w dużej mierze oczywiście. Wpływ otoczenia jest zbyt silny.

 

@Scorsky jest o tyle w dobrym położeniu że założył temat i będzie miał nad czym myśleć. Oby się nie skończyło totalną mielonką.

 

5 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Pytam bo kiedyś przy mnie jakaś dupa zjadła 2 na raz i miała podobnie więc nie twierdzę, że po jakimś czasie nawet stosowane zgodnie z "zaleceniem" mogą dawać takie efekty. Jak ktoś coś wie to proszę o odpowiedź.

Po dwóch może tak być, ale jak już zjadłem trzecią to było całkiem mellow 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Taboo napisał:

Po dwóch może tak być, ale jak już zjadłem trzecią to było całkiem mellow 

Ja się pytam czy nawet regularne zażywanie tego gówna prowadzi do takich efektów ale chyba tak w końcu sztuczne zmienianie sobie stężenia hormonów we krwi nie może się dobrze skończyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Scorsky napisał:

Często wspomina o założeniu rodziny, żebyśmy zamieszkali razem i chce już mieć dzieci. 

Po 2 miesiącach znajomosci to wieje desperacją a ta z kolei deficytem emocjonalnym czyli jest duże prawdopodobieństwo, że jesteś narzędziem „lekiem na całe zło”.

 

Przerzucenie odpowiedzialności na zewnątrz za robotę, którą trzeba wykonać samodzielnie po jakimś czasie kończy się wzajemnym rozczarowaniem.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Scorsky napisał:

Pierwszy ex typowy toksyk, rollercoaster emocji, robił jej mega kompleksy, wszystko tak perfidnie potrafił nią manipulować, wmawiał jaka to głupia i że sobie bez niego nie poradzi, wymuszał seks...

Drugi jakieś nieudane biznesy i kredyty, jarał zioło, ciągle jej mówił że odpowiada za jego niepowodzenia i przez nią zaczął jarać zioło, kłótnie, wyrzucanie z mieszkania...

A ona w tym wszystkim taka pewnie niewinna była, jak ta lelija biała ;) Tak ją wykorzystywali..

 

Jak już zwizualizowałeś sobie z nią domek z ogródkiem to.... lepiej wróć do rzeczywistości.

Pamiętaj, gdyby ją tacy Panowie nie kręcili, to by ich nie było w jej życiu.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj ich, są zawistni, dobrze wiedzą że taka krejzolka daje świetny seks, a to że oprócz łóżka nic z tego nie będzie to już inna sprawa

 

 

2 minuty temu, Barry napisał:

@Scorsky pamiętaj ze to forum jest pełne facetów którym nie udało założyć się rodzin i torpedują każdy potencjalny związek jeżeli pojawi się tylko jakikolwiek symptom braku ideału który z reszta mówią ze nie istnieje 🥳

Baw się, ciesz życiem i sam zobaczysz

 

Barry  nie kukolduj, kobita lubi toksyków to niech z takimi zostanie, gdzie lojalność płci? Skoro kobita lubi bad boyów to wspieraj ją

Edytowane przez spacemarine
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, spacemarine said:

Nie słuchaj ich, są zawistni, dobrze wiedzą że taka krejzolka daje świetny seks, a to że oprócz łóżka nic z tego nie będzie to już inna sprawa

 

 

 

Barry  nie kukolduj, kobita lubi toksyków to niech z takimi zostanie, gdzie lojalność płci? Skoro kobita lubi bad boyów to wspieraj ją

Wiem ze tam mial być sarkazm ale chyba trochę się zgubiłem w którym kierunku on poszedł 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Scorsky napisał:

Jestem z nią od 2 miesięcy (...)

 

+ dba o mnie jak żadna wcześniej

+ seksy na drugim spotkaniu, mogę robić co zechcę i daje się pokierować w łóżku

+ bardzo empatyczna i wrażliwa

Demo.

Cytat

+ bardzo szczera mówi o wszystkim

Tego nigdy nie wiadomo.

Cytat

+ nie ma żadnych kolegów 

Tego też nigdy nie wiadomo.

Cytat

mówi że mnie kocha, że nigdy nikt tak jej nie traktował, świetne seksy mówiła że wcześniej nie miała 2-3 orgazmów jeden za drugim w czasie stosunku.

Patrz punkt pierwszy.

Cytat

- skłonności do alkoholu i papierosów

- chorobliwie zazdrosna

- podejrzewam że dalej dużo myśli o byłych 

- kiedyś dużo imprezowała

- często zły humor

Sporo tego, + wspomniana depresja.

 

Ogólnie nie zniechęcam, ani nie zachęcam. Ty wiesz lepiej, jak to wygląda. Na szczęście miłość całkiem ci rozsądku nie odebrała. 

W tych sprawach zawsze ostrożnie. Nie musi być źle, choć różowo też raczej nie będzie.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Scorsky napisał:

Ma zdiagnozowaną ciężką depresje, często zdarza się że jest nieobecna, potrafi się śmiać, a za chwilę rozpłakać. Często wspomina o założeniu rodziny, żebyśmy zamieszkali razem i chce już mieć dzieci. 

Tylko ze względu na powyższe doradzam Ci ewakuować się z tej relacji lub w wariancie minimum dokonać redukcji do fwb. Jednak tylko jeśli masz psyche nie wkręcić się emocjonalnie. Wiele wskazuje na to, że już tak się stało.

Pakujesz się w kłopoty.

 

Z opisu poprzednich partnerek wynika, że ciągnie Cię do silnych emocji dawanych przez kobiety toksyczne, problemowe. Związki z takimi nigdy nie kończą się dobrze. Dbaj o swoją psychikę, nie zatruwaj jej takimi osobami. One zawsze ciągną partnera w dół.

 

Zakładanie rodziny z osobą niestabilną emocjonalnie, być może border? Życie Ci niemiłe?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.