Skocz do zawartości

Związek z przyjaciółką po toksycznych związkach


Rekomendowane odpowiedzi

@Gianni w opisywanym przypadku to bardzo mocno wszystko jedno :)

 

Jeśli oni byli toksykami, a ona się z nimi wiązała i wracała do toksyka to znaczy, że laska jest mocno przetrącona, czytaj nie rokuje/ nie nadaje się.

 

Jeśli oni byli w porządku, a ona kłamie żeby siebie wybielić to znaczy, że ona sp...ła relacje z nimi i zataja swoje błędy, a dwa związki (w sumie trzy jeśli liczyć powrót) świadczą iż nie potrafi utrzymać zdrowej relacji.

 

Tak, czy siak, RED FLAG wielka jak kutanga Chada. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bawiłem się w biznesy i dalej bawię, jarałem zioło, ćpałem poważniejsze sprawy, chlałem, a i tak jestem w chui bardziej odpowiedzialny od przeciętnej kobiety i wzbudzam zaufanie. I nazwiesz takiego kolesia toksykiem? xD Toksyczny jest charakter i pierdolenie o sprawach nieistotnych, które urastają do wagi najważniejszych. Każda panienka chce się wybielić ze swoich decyzji, a to były jej decyzje, że wchodziła w takie, a nie inne relacje. Trzeba brać poprawkę na to, co mówią o swoich byłych, że toksyczni. Gówno prawda.

 

7 plusów na 5 minusów. Sam Panie, żeś sobie odpowiedział. Wynik gorszy niż w rosyjskiej ruletce. W rewolwerze kurwa 5 kulek i dwa pustaki. Graj xD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bardzo dobrze, że trafiłeś na nasze forum i prosisz o rady.

Tutaj dowiesz się brutalnej prawdy o naturze kobiet i kim tak naprawdę są.

Możesz mieć również dysonans poznawczy bo twoja wizja świata nie będzie zgadzała się z faktami.

 

Do rzeczy to co opisałeś to dobry materiał na przestrogę dla młodych mężczyzn.

Twoja partnerka wykazuję kilka czerwonych flag i tak jak bracia radzą ewakuuj się dopóki możesz.

 

Zły humor, skłonności do używek, zazdrość, karuzela kutang z imprezami, depresja czy według ciebie to dobry materiał na LTR?

 

Jako mężczyzna kalkuluj zyski i straty bo w drugą stronę kobieta bez wahania by cię zostawiła. 

 

Udanego korzystania z forum, zdobywania wiedzy i informacji i tak jak chłopaki radzą poczytaj historie w świeżakowni a oczy Ci się szeroko otworzą.

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Iceman84PL napisał:

Zły humor, skłonności do używek, zazdrość, karuzela kutang z imprezami, depresja czy według ciebie to dobry materiał na LTR?

Mam w rodzinie, taki przypadek oraz osła, który na takiego pasożyta robi i zapewnił mu lepszy żywot, dlatego radzę uciekać jak najdalej! Na początku fajnie, a później męczarnia, do końca życia.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mac napisał:

Ja też bawiłem się w biznesy i dalej bawię, jarałem zioło, ćpałem poważniejsze sprawy, chlałem, a i tak jestem w chui bardziej odpowiedzialny od przeciętnej kobiety i wzbudzam zaufanie

No i proszę! Widzisz autorze wątku, pogoń w PiSdu tę toksyczkę, a masz tu poważną kandydaturę forumowego doświadczonego kolegi! Swoją drogą to się kurwa nazywa pomoc, wszyscy tu doktorzy teorii pitolimy, a Mac konkretnie - jestem bardziej odpowiedzialny od przeciętnej kobiety, do tego wzbudzam zaufanie. 

 

Wybor jest chyba jasny? 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Scorsky napisał:

Pierwszy ex typowy toksyk, rollercoaster emocji, robił jej mega kompleksy, 

Drugi jakieś nieudane biznesy i kredyty, jarał zioło, ciągle jej mówił że odpowiada za jego niepowodzenia 

 

To jest wszystko jej wersja.

Skąd wiesz jak było naprawdę?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GriTo napisał:

 

To jest wszystko jej wersja.

Skąd wiesz jak było naprawdę?

 

 

Człowieku, obudź się! Takimi tekstami, stajesz na drodze, prawdziwej miłości! Po co miałaby go okłamywać? Jaki sens miałby ten świat, gdyby dziewczyny manipulowały chłopakami?  Po co by to robiły? Zanim coś napiszesz, to się zastanów! 

 

Tak serio, to beka z typa, ale sam musi zauważać, co jest 5 🤣🤣🤣

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem szyderę uskutecznić, ale dałem spokój.

 

Niestabilność emocjonalna, depresje, płacze a zaraz śmieje się, imprezowiczka, pewnie był alkohol i prochy/zioło z ex.

 

Jakbym widział swoje życie z ex żoną. Cierpi na CHAD - dwubiegunówkę, też imprezowiczka, podejrzewam że była też prostytutką, pewni faceci wynajmowali mieszkania aby ja tam dupczyć z jej koleżanką - o czym się dowiedziałem później.

 

Wejście w taki "związek" zwiastuje ZJEBANE życie. Nie daj boże zrobić dziecko z takim świrem.

 

Także stary odklej cipę z oczu i pożegnaj panią. znajdź normalną dziewczynę pochodzącą z normalnej rodziny i ciesz się życiem.

 

Jej nie pomożesz, świata nie uratujesz a życie sobie zepsujesz.

 

I tym rymem kończę. Mam nadzieję, że za jakiś czas nie będę czytał Twojego opisu jak zjebała ci życie.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

PS. pytanko do świadomej części gremium z tym całym płakaniem i śmianiem na przemian to nie jest przypadkiem tak, że pigułki antykoncepcyjne robią im pośrednio przez mieszanie hormonami takie gówno we łbach? Pytam bo kiedyś przy mnie jakaś dupa zjadła 2 na raz i miała podobnie więc nie twierdzę, że po jakimś czasie nawet stosowane zgodnie z "zaleceniem" mogą dawać takie efekty. Jak ktoś coś wie to proszę o odpowiedź.

 

Nie zaobserwowałem, a trochę panien je brało, generalnie żadnych istotnych zmian, które wynikałyby z pigułek a nie ze znudzenia partnerem. Kilka brało nawet po rozstaniu, twierdząc, że mają lepiej uregulowany okres i mniej bolesny.

Bardziej menopauza jest fajna jako poligon do obserwacji, ale to Was pewnie nie dotyczy, poza tym opowieść na osobny wątek. 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 godzin temu, Scorsky napisał:

dalej ją źle traktował

 

Bo to zły meszczyzna był...

Cytat

wymuszał seks..

..a ona bidulka rozkładała nogi...

 

Cytat

mówi że mnie kocha

" Kocham Cie Misiu ...cieszysz się ?"

Dla niej to jak dla Ciebie pierdnąć. Nic poważnego.

 

Cytat

że nigdy nikt tak jej nie traktował

...oczywiście jesteś wyjątkowy. Nie to co te chamy przedtem

 

Cytat

świetne seksy mówiła że wcześniej nie miała 2-3 orgazmów jeden za drugim w czasie stosunku

... a nie mówiła że tak wielkiego jeszcze nie widziała ? I że w kakao to ona nigdy nie robiła i trochę się boi ?

 

Cytat

żebyśmy zamieszkali razem i chce już mieć dzieci. 

.... BUHAHAA... i 50 % majatku i dochodów dla niej....

 

Cytat

+ poukładane w głowie, wie czego chce i do tęgo dąży

vs

- skłonności do alkoholu i papierosów

- chorobliwie zazdrosna

- podejrzewam że dalej dużo myśli o byłych

- kiedyś dużo imprezowała

- często zły humor

czy Ty w ogóle rozumiesz co piszesz ?

 

 

Chcesz dokonać rytualnej kastracji lub samobójstwa ? Prościej będzie jak sobie opierdolisz jaja rozbitą butelką po piwie lub skoczysz z dyńką na tory.

Po huj komplikować tak prostą sprawę jak samobój ?

 

 

Czy Ty w ogóle widzisz w jak czarnej dupie jesteś ?

Edytowane przez ntech
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.