Skocz do zawartości

Związek z przyjaciółką po toksycznych związkach


Rekomendowane odpowiedzi

Crazy in a bed, crazy in a head.

 

Dziewczyna z problemami psychicznymi zajedzie każdego faceta bo:

- jest mistrzynią technik manipulacji i praktykuje je wiele lat;

- zniszczy jego poczucie wartości, aby nie myślał, że inna się na niego spojrzy,

- wyciągnie od niego każdy grosz,

- zdradzi go wiele razy bo uwielbia seks a misiu po roku nudzi się,

- rozstanie zrobi z długim przygotowaniem z jego winy, może Policja będzie nawet grana.

 

Red pill w formie czytanej i oglądanej tylko pomoże.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MM_ napisał:

Crazy in a bed, crazy in a head.

 

Dziewczyna z problemami psychicznymi zajedzie każdego faceta bo:

- jest mistrzynią technik manipulacji i praktykuje je wiele lat;

- zniszczy jego poczucie wartości, aby nie myślał, że inna się na niego spojrzy,

- wyciągnie od niego każdy grosz,

- zdradzi go wiele razy bo uwielbia seks a misiu po roku nudzi się,

- rozstanie zrobi z długim przygotowaniem z jego winy, może Policja będzie nawet grana.

 

Red pill w formie czytanej i oglądanej tylko pomoże.

 

Czasem może nawet ta pigułka może nie pomóc. Taka kobieta by była wyjątkowo uszkodzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Scorsky napisał:

 

Świetne to mało powiedziane, nie ma żadnych granic i robię co chcę...

 

Obecnie nie ma za wielu znajomych, dawniej sporo patusów i patusiar, zresztą to byli i są nasi wspólni znajomi. 

 

Oj Panie czyżby ciągnęło swój do swego, nic nie umniejszając, ale sam będąc łobuzem możesz sobie znaleźć lepszy materiał do zrobienia rodziny, wiesz o tym.

Bo ten super seks się skończy i przyjdzie nie proza życia, tylko jeden wielki odlot.

 

Keep us updated! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Scorsky napisał:

Tamten debil krzyczał bo uważa że go ze mną zdradziła mimo że nie była już z nim w związku kilka miesięcy i zawsze miał ból dupy że się ze mną przyjaźni.

Racjonalizujesz. Nie wiesz czemu typ naprawdę tak się zachowuje. Wiesz tyle co od niej.

 

11 godzin temu, Scorsky napisał:

Ona jest świadoma poprzednich związków że nie było to czego oczekiwała

Tylko tak mówi. Faktycznie nie jest niczego świadoma bo powiela schematy.

 

 

10 godzin temu, Scorsky napisał:

Znam ją 4 lata, a przyjaźniłem ponad 2 lata, za nim wróciła do pierwszego EX to próbowała coś ze mną ale ją wtedy olałem wyjeżdżałem do pracy za granicę, po zerwaniu znowu próbowała i tym razem pozwoliłem się jej zbliżyć, z mojej strony wtedy nie było zainteresowania mimo że dałbym jej mocne 9/10

Jesteś plastrem. Jakby czuła do Ciebie to samo co do tych typów to by nie bylo dwuletniej przyjaźni tylko od razu by coś zaszło między wami.

 

 

9 godzin temu, Scorsky napisał:

 

To nie taka prosta sprawa, wiem że się kiedyś cięła i było z nią na prawdę tragicznie

Spierdalaj od niej jak najdalej!

Masz do czynienia z osobą ze zrytą psychiką po traumatycznych przeżyciach. Przemoc domowa w dzieciństwie, może gwałt. Na pewno wielu rzeczy o niej nie wiesz.

To jest tykająca bomba zegarowa. Żaden seks nie jest tego wart.

10 godzin temu, Scorsky napisał:

 

Sam mam mega poryty łeb, a ona teraz jest dla mnie jak narkotyk + przy nikim nigdy nie czułem takiego spokoju 😊

Do czasu. Jeszcze Ci da popalić ta borderka. Na razie masz wersję demo i możesz z nią robić co chcesz. Ale to się skończy, szambo z czasem wybije.

8 godzin temu, Scorsky napisał:

Nie jestem rycerzem, 

Jesteś.

Chcesz ją ratować od świata i samej siebie. To jest niemożliwe, sam siebie oszukujesz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie taka rozkmina, kto to jest bad boy?

 

Przykład mnie od podstawówki zawsze jakieś wybryki, bójki w szkole, na imprezach, skłonności do alkoholu i używek, było trochę pojebanych akcji za które mógłby być kryminał, każda kobieta traktowana w taki sposób jak ona mnie traktowała.

 

Teraz typ sprawiający wrażenie dobrego dla społeczeństwa, a w domu mega toksyk i tyran, zawsze robi z siebie ofiarę, kobiecie masę kompleksów, manipulant, przemoc fizyczna i psychiczna, wymusza wszystko i grozi że się zabiję jeśli kobieta chce odejść

 

Jak na to patrzycie? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.