Skocz do zawartości

No i ch$$#j


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

@niemlodyjoda jak poszperasz w sieci to wypłyną inne rzeczy, laska przewijała się wielokrotnie przez TVP i TVN, a także w japońskich telewizjach (jej aktywność medialna pojawia sie w okolicach 2010).

 

Wygrywała różne konkursy muzyczne, reprezentowała Polskę. 

 

Ma przynajmniej kilka umiejętności, z których mogłaby dobrze żyć, język japoński, śpiew. 

 

Miała możliwość realizacji kilku dróg zawodowych, ale wolała zarabiać kasę na roksie. 

 

 

  • Like 6
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawe dla mnie to wszystko z punktu psychologicznego. Dziewczyna jeszcze 11/12 lat temu spełniała swoje marzenia w zupełnie obco kulturowym kraju.

Na pewno poświęciła sporo czasu na edukację i obeznanie całości. Rodziców rozpiera duma, a koleżanki zazdroszczą wyjazdów do egzotycznego kraju.

Wydawać by się mogło, że była w pewien sposób młodą gwiazdą w swojej "Manga-Otaku-Japonia" społeczności tutaj w Polsce.

Na pewno też nie jeden simp z Japonii, oferował jej wspólne życie w kraju kwitnącej wiśni. Może przesadzam. Nie wiedzę jednak problemu aby się tam przeprowadziła.

 

Co ostatecznie z tego wyszło:

Ohydne tatuaże na ciele, które odstraszają. Mózg przeżarty feminizmem zachodnim. Degradacja do poziomu podrzędnego pracownika publicznego.

Teraz jeszcze wychodzą smaczki, że bierze narkotyki i szczuje ciałem za bezcen.

 

Co poszło nie tak?

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

Miała możliwość realizacji kilku dróg zawodowych, ale wolała zarabiać kasę na roksie. 

Bo dawanie dup..y za siano to najprostszy sposób. 

 

Dla kobiet to jakby naturalne, kwestia ich mindsetu.

 

Co za różnica, czy dam co tydzień za darmo, ew.za kolację lub kino, jak mogę dać za pieniążki (tu i tu prostytucja).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna przeżarta i wypluta przez rewolucję. Szkoda, oglądałem ją z 10 (?) lat temu jak miała kanał o Japonii, fajna dziewczyna była, z pasją opowiadała o kulturze i języku, a jej największym marzeniem było zamieszkanie w Tokio. Później co kilka lat trafiałem na jej kanał i już równia pochyla. Co raz więcej dziar, nagle wyszło że jest lesba i wrzucała filmiki ze swoją partnerka, podróże do Japonia na jakieś spędy wykolejeńców, studia z psychologi lol itp później już nie zaglądałem. Pamiętam, że zauważyłem że coś tam się dzieje nie tak. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.