Skocz do zawartości

Czemu piszecie na forum, że kobiety szczęścia nie dają i żeby mieć kobietę to trzeba niewiadomo jaki wysoki poziom reprezentować?


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Alex76 said:

związki nie są naturalne dla człowieka

 

Oczywiście, że są. I to z jak najbardziej ewolucyjnego punktu widzenia.

Czym innym jest związek a czym innym jest romantyczny, mainstreamiwy związek.

Związek ma na celu zawiązanie się ludzi we wspólnym celu natomiast romantyczny związek na na celu się zakochać, stracić głowę dla drugiej osoby i tak dalej i tym podobne. Nie ma nic wspólnego ze związkiem dwóch osób bo nie chodzi w nim o dwoje ani o wspólne tylko o moje uczucia. Kimkolwiek jest Ja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat powiem:

 

Jak ci sąd rodzinny podniesie w pandemii, gdzie nie masz innych dochodów od 2 lat, alimenty z 1,5 tys. pln na  2,5 tys. przy aktualnych zarobkach 3,55 tys. pln i do tego masz wstecz zapłacić różnicę z 30 miesięcy + koszty adwokatów i sądowe  to zrozumiesz w jakim systemie żyjesz i jakim skarbem potrafią być kobiety...:)

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

- kobieta uniemożliwia rozwój

Wyobraź sobie, ze masz ciężki kierunek studiów, dodatkowo nie masz majętnej rodziny, sam zarabiasz w okolicach średniej krajowej, chcesz jeszcze uczyć się języków, robić kursy, jak bierzesz Pannę to zapomnij o takich studiach. Bo np. korepetycje z prawa karnego 1h kosztują 200 złotych albo z Mechatroniki, albo za kurs musisz zapłacić 10-20 tys złotych, dodatkowo wyprowadziłeś się z domu i wynajmujesz stację, a zarabiasz4 tyś na miesiąc, więc wybieraj Panna albo Rozwój zawodowy. 

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

- kobiety są niebezpieczne i mogą cię zniszczyć

Tak jak z agresywną rasa psów, wiesz jak się obchodzić, wówczas masz z tego satysfakcję, nie wiesz to cię ugryzie, zrani, zdominuje, zeszmaci a w ostateczności doprowadzi do ostateczności....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

Zauwazyłem, że przekręcacie znaczenie kobiety w życiu mężczyzny pisząc, że:

- kobieta szczęścia nie daje

I to jest prawda. Nic per se szczęścia nie daje

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

- kobieta uniemożliwia rozwój

Wszystko zależy jaka kobieta i o jakim rozwoju mówimy

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

- kobiety są niebezpieczne i mogą cię zniszczyć

Każdy jest potencjalnie niebezpieczny i może Cię zniszczyć

 

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

a przecież w praktyce jest tak, że mężczyźni co mają kobiety są szczęśliwsi, tylko 1/3 małżeństw się rozpada. Aż 2/3 małżeństwa przetrwa.

2/3 przetrwa. Ale wiesz. Nie oznacza to że będzie to dobra relacja. 

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

Gdyby móc zagrać w grę gdzie masz 2/3 szansy na wygraną (to jest mieć towarzyszkę życia do końca oraz dzieci) i 1/3 na przegraną (alimenty, utrata majątku, dzieci, przyjaciół, rodziny) to wciąż warto by było zagrać w tę grę.

Niektórzy widzą tylko tą 1/3

 

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

Jak ktoś się pyta jak zdobyć kobietę to też piszecie mu ooo nie jesteś gotowy to musisz najpierw nad sobą popracować i lista 20 rzeczy, których doskonalenie zajmie mu kilka lat.

O co chodzi?

Ludzie piszą co im się wydaje w oparciu o przekazy z neta.
Wiadomo że w necie każda laska to influencerka która wymaga by na narty jeździc do St.Moritz  a lato spędzać w St.Tropez. 
Która na bank będzie szukać prezerwatywy w śmietniku by się zapłodnić , ale oczywiście nie Twoim nasieniem a nasieniem Chada które magicznie się pojawi z tejże prezerwatywy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

lista 20 rzeczy, których doskonalenie zajmie mu kilka lat.

Nic nie ma za darmo, chcesz znaleźć kobietę wartościową, zbudować szczęśliwy  związek, jak trafisz na zdzirę, masz asy w rękawie, znasz zasady gry wówczas wiesz, jak się szybko ewakuować , maksymalnie niwelując straty.

3 godziny temu, bzgqdn napisał:

- czułość (ognisko domowe

Czy czułość, ognisko domowe nie postrzegasz w charakterze szczęścia ? Jest w tym trochę szczęścia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Druid napisał:

Wyobraź sobie, ze masz ciężki kierunek studiów, dodatkowo nie masz majętnej rodziny, sam zarabiasz w okolicach średniej krajowej, chcesz jeszcze uczyć się języków, robić kursy, jak bierzesz Pannę to zapomnij o takich studiach. Bo np. korepetycje z prawa karnego 1h kosztują 200 złotych albo z Mechatroniki, albo za kurs musisz zapłacić 10-20 tys złotych, dodatkowo wyprowadziłeś się z domu i wynajmujesz stację, a zarabiasz4 tyś na miesiąc, więc wybieraj Panna albo Rozwój zawodowy. 

a ile utrzymanie panny miesięcznie kosztuje? ja tu widzę nawet optymalizację kosztów, bo po ślubie można się przeprowadzić do 1 mieszkania i podzielić rachunki na pół.

 

6 minut temu, Druid napisał:

Tak jak z agresywną rasa psów, wiesz jak się obchodzić, wówczas masz z tego satysfakcję, nie wiesz to cię ugryzie, zrani, zdominuje, zeszmaci a w ostateczności doprowadzi do ostateczności....

skoro jest tak jak z agresywną rasą psów to ja poproszę rodzinną, spokojną kobietę jak labrador jakiś czy pudel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pytamowiec napisał:

a ile utrzymanie panny miesięcznie kosztuje?

Wyjazdy, wycieczki, wyjścia do znajomych, ubrania, ciuchy, wszystko o tobie wie, czasem warto, odczekać to, im mniej wie o tobie to nawet lepiej

3 minuty temu, pytamowiec napisał:

to ja poproszę rodzinną, spokojną kobietę jak labrador jakiś czy pudel.

Powodzenia w łowach na rynku matrymonialnym w dzisiejszych czasach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, verde napisał:

Bo mają pozycję i lub charakter. A te partnerki tych dziwaków jakie są? Urodziwe? Chciałbym to widzieć. Jak laska nie ma wyglądu i jest tego świadoma, to nawet sama wychodzi z propozycją związku, bo wie, że to może być jej jedyna szansa.

No ten to ma pozycję senior developera czyli dobrze opłacanego robotnika w korpo, z którego zdaniem nikt się nie liczy. Charakter to ma wiecznie narzekający, flegmatyczny, cięzki w rozmowie jest. Nie wiem czy jego zona ładna czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co , w tym twoim korpo nie ma zadnej cwanej polki na produkcji ktora ci zrobi z doopy jesien sredniowiecza ? Napewno jakas zawiesi na tobie oko . Wystarczy sie tam tylko przejsc w garniturze w towarzystwie glownego poganiacza bydla na dziale . Pozniej ladujesz pare razy w kantynie w czasie przerwy i …. jestes ugotowany . Powodzenia . 👍

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

a przecież w praktyce jest tak, że mężczyźni co mają kobiety są szczęśliwsi

 

śmiech Smiech GIF - Śmiech Smiech Ha Ha Ha - Descubre & Comparte GIFs

 

No jasne pełno na ulicach szczęśliwych mężczyzn, którzy tylko czekają do piątku by sie nawalić do odcięcia żeby zapomnieć jaki koszmar rozgrywa sie w ich czterech ścianach.

Nic tylko się żenić i zaiwaniać na pasożyta😁

 

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

Jak ktoś się pyta jak zdobyć kobietę to też piszecie mu ooo nie jesteś gotowy to musisz najpierw nad sobą popracować

 

To nic nie rób ze sobą, wejdź w relacje z byle jaką kobietą, powiedz jej, że jesteś biedny, brzydki i nieudaczny to na pewno cie zrozumie i zaakceptuje😆

Przecież dla kobiet liczy się tylko wnętrze i dobre serduszko nie🤣?

 

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

to wciąż warto by było zagrać w tę grę.

 

Tak a później skończysz jak bohater tego nagrania😂

 

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mac napisał:

Czy jesteś kolejnym idiotą, który przychodzi nasrać na dywan?

Z całym szacunkiem do twojej twórczości, ale takie wycieczki nieprzyzwoite nie są odpowiednie do osoby, która być może ma bardzo poważne problemy. Ja rozumiem że ma radykalne zdanie i my w tym i ja radykalnie się z tym nie zgadzamy, ale to nie powód do wyszydzania poglądów.

 

Ludzie z problemami mają prawo je popełniać my nie powiniśmy ich obrażać żeby przypadkiem nie odsunąć od siebie na prawdę wartościowego człowieka. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Iceman84PL napisał:

Jaka kobieta będzie szanować chłopa, który daje po sobie jeździć? 

A gość potulnie nic nie zrobi, jeszcze ze zdjątkiem do neta poszli. Jak to się mówi mleko już się rozlało.

 

comment_1586210458kCP8rggGzWjBoBpwTvYtPm

Pytanie, jak teraz daje po sobie jeździć, co będzie za 5 lat ? A o wzorcu dla córki nie wspominając.

23 godziny temu, LiderMen napisał:

Ludzie z problemami mają prawo je popełniać my nie powiniśmy ich obrażać żeby przypadkiem nie odsunąć od siebie na prawdę wartościowego człowieka. 

W punkt, polać mu :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2022 o 19:22, pytamowiec napisał:

No i co mnie wyzywacie, nie można mieć innego zdania ?

rok czasu nie pisałem na forum, ech.

Zdanie możesz mieć, ale najlepiej po poznaniu tego jak to wygląda w praktyce, a nie w teorii.

Życie z kobietą dalekie jest od bajek.

 

W dniu 26.09.2022 o 22:24, pytamowiec napisał:

a ile utrzymanie panny miesięcznie kosztuje?

Tyle na ile pozwolisz, może być "trochę",

a może być:

"wydałam wszystkie nasze pieniądze tylko na najpotrzebniejsze rzeczy, cieszysz się?".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2022 o 22:14, Maniek napisał:

Krótko i na temat powiem:

 

Jak ci sąd rodzinny podniesie w pandemii, gdzie nie masz innych dochodów od 2 lat, alimenty z 1,5 tys. pln na  2,5 tys. przy aktualnych zarobkach 3,55 tys. pln i do tego masz wstecz zapłacić różnicę z 30 miesięcy + koszty adwokatów i sądowe  to zrozumiesz w jakim systemie żyjesz i jakim skarbem potrafią być kobiety...:)

 

ludzie mówią, że kobieta to skarb.

To tylko częściowa prawda, kobieta to rzeczywiście skarb, ale trzeba dopowiedzieć, że też onka - skarbonka 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie przez okres demo nie ma co polecać mu związku, bo gościu będzie przez 2-3 miesiące z dziewczyną, będzie pisał, że co wy gadacie, jest zajebiście, ja tak miałem, niech sobie wejdzie na pół roku do związku, niech nie trzyma ramy, niech się wprowadzi do niej do mieszkania i niech się przy niej popłacze (ja tego nie zrobiłem, tak mówię) to się dowie jak jest cudownie ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.