Skocz do zawartości

Kilkumiesięczny związek chęć stabilizacji


Rekomendowane odpowiedzi

Hej jestem w kilkumiesięcznym związku, oczekiwałem stabilizacji ale... Coś o mnie koło 30, powodzenie u płci przeciwnej zawsze było koło mnie kręciło się trochę babeczek które przeważnie olewałem, a te latały jeszcze bardziej za mną. Było kilka ONS, moje poprzednie związki wyglądały bardziej jak FWB, mi nie zależało a panny się wkręcały, oczekiwały deklaracji, mówiły o ślubie dzieciach, a ja wtedy dawałem im jakąś wizję wspólnej przyszłości ale zazwyczaj po kilku miesiącach uciekałem, raczej nie byłem toksykiem chociaż zdarzyło się manipulować i wymuszać. 

 

Przyszedł taki czas że odechciało mi się zabawy przyszła chęć stabilizacji, akurat w tym czasie ją poznałem, szybko wpadła mi w oko, mega figura, sukowaty wyraz twarzy. Teraz do rzeczy w styczniu poznałem dziewczynę po mega toskycznych związkach ma 23 lata, pracująca studentka, po jakimś czasie pisania spotkaliśmy się, wydała się w porządku, dużo wspólnych tematów, miałem wrażenie jakbyśmy się znali od lat. Seksy na drugim spotkaniu, w łóżku delikatna, ale potrafiąca się odpalić, a wtedy istna diablica. 

 

Na początku wiele nie opowiadała, ostatnio się otworzyła i jestem w szoku, pierwszy ex ćpun, drugi prawdopodobnie był narcyzem albo miał bordera, a trzeci jakiś psychol jarał dużo zioła i wkręcał sobie jakieś choroby. Prawdopodobnie ma depresję, często smutna, widać że poprzednie związki zryły jej psychikę. 

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Taboo napisał:

 

 

 

- Alkohol sporadycznie (winko wieczorkiem przed seksem) i papierosy, z tym ostatnim EX jarała dużo zioła

- Prawdopodobnie depresja ma swoje humorki

 

Więcej nie widzę, rodzinę poznałem byłem na kilku uroczystościach rodzinnych to tak na plus. Najbardziej mnie zszokowało że miała takich EX, sam święty nie jestem i coś się odwalało, ale z tego co opowiadała to sami psychole, robiłem mały wywiad to potwierdza się co mówiła. 

 

Edytowane przez Jankowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ze mną szczera to z tym co ćpał była na początku liceum, niby tylko robótki ręczne jak to nazwała, z psycholem podobnie, dopiero pierwszy raz miała z ostatnim z tego co opowiadała to były seksy po ziole. Ten psychol ostro zjebany jest, słyszałem że do innej typiarki ma zakaz zbliżania, ona raczej unika tematu tego co się działo w tamtym związku jak się chciałem dowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zechce to powie, patrz że jej wybór z kim była i przed kim rozkładała nogi, seks po ziole podobne zapada w pamięci jeszcze jak miała z typem pierwszy raz może często o nim myśleć, uważaj żebyś nie był pocieszeniem a jak tamten bardzo zatęskni to zechce wrócić do niego. Spróbuj się dowiedzieć jak bardzo toksyczny był ten drugi no ale jeśli ma zakaz zbliżania do innej mogło być grubo stąd zryta głowa. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jankowy napisał:
  • mega figura,
  • sukowaty wyraz twarzy
  • Seksy na drugim spotkaniu, w łóżku delikatna, ale potrafiąca się odpalić, a wtedy istna diablica. 
  • Prawdopodobnie ma depresję, często smutna
  • widać że poprzednie związki zryły jej psychikę. 

 

Zajebisty materiał na związek zapierdalaj po pierścionek a najlepiej to zalewaj już teraz żeby nie uciekła.

Trafiła Ci się perełka.

 

Cytat
  • pierwszy ex ćpun,
  • drugi prawdopodobnie był narcyzem albo miał bordera,
  • a trzeci jakiś psychol jarał dużo zioła i wkręcał sobie jakieś choroby.

 

A ona była tą świętą Maryją dziewicą, która oczywiście była krzywdzona przez nich wszystkich.

Po prostu "inna niż wszystkie".

 

Podsumowując - ja bym szedł jak dzik w maliny, bobo i ślub.

 

A na poważnie - posłuchaj tego ze zrozumieniem (całej audycji):

 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 11
  • Dzięki 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Jankowy napisał:

Jeśli jest ze mną szczera to z tym co ćpał była na początku liceum, niby tylko robótki ręczne jak to nazwała, z psycholem podobnie, dopiero pierwszy raz miała z ostatnim z tego co opowiadała to były seksy po ziole. Ten psychol ostro zjebany jest, słyszałem że do innej typiarki ma zakaz zbliżania, ona raczej unika tematu tego co się działo w tamtym związku jak się chciałem dowiedzieć. 

@Jankowy Masz już odpowiedź co ma w głowie ta dziewczyna. Każdy popełnia błędy kiedy jest młody i głupi.

Jeden popełnia ich mniej, drugi popełnia ich więcej. ALE w tym konkretnym wypadku odpuściłbym.

Potrzebujesz jeszcze jakichś dowodów jaki mental ma ta panna? Jak zdecydujesz się wycofać, to bądź uprzejmy

nie zdradzać jej powodów dlaczego z niej rezygnujesz. W ten sposób oszczędzisz kolejnego Samca. Bo panna

po doświadczeniach z Tobą nauczy się ukrywać swoją przeszłość i każdy następny będzie miał z nią trudniej.

 

Przez pannę o nieciekawej przeszłości straciłem w ch... czasu. Sporo o niej wiedziałem ale ignorowałem RedFlag.

Nie wiedziałem jakie są ważne na tamtą chwilę. W efekcie kopaliśmy się jak muł z koniem. Ja nie mogłem liczyć

na jej szacunek, nie mogłem jej zaufać do końca. 

 

Nigdy nie usłyszałem nawet czegoś na kształt refleksji: "byłam młoda i głupia". Słyszałem tylko usprawiedliwienia 

w stylu ten/tamten był zły, taki/owaki. Cholernie roszczeniowa, bezrefleksyjna postawa. Bardzo szybko wyszły

cechy typu brak szacunku, jej się należy. Zero chęci do zmian. Każde moje oczekiwanie zaczynało się od maksymalnego

oporu. Każda próba postawienia sensownej ramy wiązała się z atakiem. W ch... shit testów i oczywiście. Seks super.

Ale wychodząc z domu nigdy nie wiedziałem co może odwalić. Zamiast związek iść do przodu, to cały czas było to 

w przód i w tył.

 

- po dwóch latach usłyszałem wprost. "Do tej pory było tak, jak Ty chcesz. Teraz będzie tak, jak ja chcę."

 

I po cholerę było się kopać? Szkoda czasu, energii. Koniec końców zmęczenie w chuj, niechęć do wchodzenia w relacje.

Seks tego nie rekompensuje.

Edytowane przez Miszka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bad boy widow czyli czerwona flaga. 

Do stałego seksu na parę miesięcy ok, tylko sam się nie wkręcaj i z góry skreśl ją jako tą jedyną.

Sprawdź czy nie ma innych czerwonych flag i napisz na forum:

https://entrepreneursincars.com/wp-content/uploads/2020/11/The-Unplugged-Alpha-Chapter-4-20-Red-Flags-1.pdf

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Miszka napisał:

@Jankowy 

Potrzebujesz jeszcze jakichś dowodów jaki mental ma ta panna? 

 

Trochę czuję do niej obrzydzenie że była z takimi psycholami

 

15 minut temu, MM_ napisał:

Bad boy widow czyli czerwona flaga. 

Do stałego seksu na parę miesięcy ok, tylko sam się nie wkręcaj i z góry skreśl ją jako tą jedyną.

Sprawdź czy nie ma innych czerwonych flag i napisz na forum:

https://entrepreneursincars.com/wp-content/uploads/2020/11/The-Unplugged-Alpha-Chapter-4-20-Red-Flags-1.pdf

 

Ma na insta i snapie ostatniego EX, bywa zazdrosna najbardziej o moje byłe z którymi nie mam wgl kontaktu poblokowane wszędzie, lubi imprezować, niezadowolona i nieszczęśliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jankowy napisał:

 

Trochę czuję do niej obrzydzenie że była z takimi psycholami

To jest znak, że dla Ciebie panna nie nadaje się, ze względu na swój bagaż, do stałego związku. A jak napisałeś poprzednio:

 

5 godzin temu, Jankowy napisał:

oczekiwałem stabilizacji ale...

Tutaj, tej stabilizacji nie dostaniesz.

 

24 minuty temu, Jankowy napisał:

 

Ma na insta i snapie ostatniego EX, bywa zazdrosna najbardziej o moje byłe z którymi nie mam wgl kontaktu poblokowane wszędzie, lubi imprezować, niezadowolona i nieszczęśliwa

Sam ją wypunktowałeś.

NEXT!!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że jest źle, twoja podświadomość Ci to mówi, dlatego założyłeś ten wątek. Ale ona jest zgrabna, sukowata i diablica w łóżku, także wchodzi racjonalizacja.

Za daleko z nią poszedłeś. Mogło być z tego fwb, ale nie będzie bo wkręciłeś się w związek, odhaczyłeś rodzinne obiadki itd.

Ta pani to bomba zegarowa niestety. Teraz jest wersja demo, ale smrodek z czasem wyjdzie.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z kobitą nie wiesz co ma w głowie, jeśli faktycznie szczera, nie ruchała się na boku może coś z tego będzie, czasami mają dość toksycznych relacji i chcą czegoś spokojniejszego bez rollercoastera emocji. Dowiedziałeś się czegoś o tym psycholu co ma zakaz zbliżania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, pozwolisz...

 

 

23 godziny temu, Jankowy napisał:

po mega toskycznych związkach

 

- a skąd o tym wiesz? Bo Ci powiedziała?

 

 

23 godziny temu, Jankowy napisał:

wydała się w porządku

 

- hm... 

 

23 godziny temu, Jankowy napisał:

Prawdopodobnie ma

 

- do jakiego stopnia prawdopodobieństwa?

 

19 godzin temu, Jankowy napisał:

Jeśli jest ze mną szczera

 

Nie czytam więcej...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.