Skocz do zawartości

Kilkumiesięczny związek chęć stabilizacji


Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Scorsky napisał:

Porozmawiaj z kobitą nie wiesz co ma w głowie, jeśli faktycznie szczera, nie ruchała się na boku może coś z tego będzie, czasami mają dość toksycznych relacji i chcą czegoś spokojniejszego bez rollercoastera emocji. Dowiedziałeś się czegoś o tym psycholu co ma zakaz zbliżania? 

 

Mówiła że już nie chce więcej takich związków, typ jest totalnie zaburzony dowiadywałem się z innych źródeł, dodatkowo brak matury, pracy, ona nie chce o nim wgl wspominać zaraz zmienia temat 

 

39 minut temu, GriTo napisał:

 

- a skąd o tym wiesz? Bo Ci powiedziała?

 

 

Mieszkamy w jednym niedużym mieście trochę się ma wspólnych znajomych i wybadać temat prosta sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można chcieć stabilizacji z osobą niestabilną emocjonalną? 

 

W tych czasach stabilizację trzeba sobie zapewnić samemu. Kobieta jedyne co może wnieść do Twojego życia to tyłek i towarzystwo jeśli chodzi o pozytywne rzeczy.

 

Kontroluj emocje i korzystaj, patrz na zachowanie panny i póki nie robi krzywych akcji to sobie z nią bądź, ale musisz umieć zakończyć relacje gdy przestanie być korzystna. Musisz zmienić mindset i wybić sobie bzdury o stabilizacji. Po jakimś czasie i tak będziesz rozglądał się za inną, ona będzie coraz brzydsza i bardziej rozczeniowa.

 

Ta cała stabilizacja to kobieca taktyka rozpłodowa, to one potrzebują ciepłego kurwidołka który zapewnia mężczyzna. 

 

Ludzie to seryjni monogamisci, wchodząc w jakikolwiek związek zostaw sobie furtkę do ewakuacji, bo najprawdopodobniej będziesz jej potrzebował.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chce wspominać o tamtym nie najgorzej, bardziej bym się obawiał że ma sentyment do tego ostatniego dalej ma go na insta i snapie.    13 minut temu, Jankowy napisał:   Normalny zdrowy związek w którym panna nie jest dla mnie wyłącznie obiektem seksualnym    Raczej nie z tą typiarką, kobiety szybko się zakochują i odkochują + seksy po ziole z ostatnim EX  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2022 o 09:04, Jankowy napisał:

poznałem dziewczynę po mega toskycznych związkach ma 23 lata, pracująca studentka,

 

W dniu 27.09.2022 o 09:04, Jankowy napisał:

Seksy na drugim spotkaniu, w łóżku delikatna, ale potrafiąca się odpalić, a wtedy istna diablica. 

 

W dniu 27.09.2022 o 09:04, Jankowy napisał:

Na początku wiele nie opowiadała, ostatnio się otworzyła i jestem w szoku, pierwszy ex ćpun, drugi prawdopodobnie był narcyzem albo miał bordera, a trzeci jakiś psychol jarał dużo zioła i wkręcał sobie jakieś choroby. Prawdopodobnie ma depresję, często smutna, widać że poprzednie związki zryły jej psychikę. 

 

 

 

 

Bardzo dobrze, że trafiłeś na nasze forum tutaj dowiesz się co to jest kobieta, jak działa, czego chce i jaka jest jej natura.

Czytaj uważnie świeżakownie i historie reszty braci a włos będzie Ci się jeżył na głowie z wrażenia.

Wpierw możesz mieć dysonans poznawczy bo zastana kolej rzeczy nie będzie zgadzała się z rzeczywistością.

Oczekiwać sobie możesz od kobiet, ale tylko wtedy gdy jesteś atrakcyjny i rozkładasz karty.

To co powyżej napisałeś to istny przykład kobiet, które należy omijać szerokim łukiem.

Chłopie chcesz skończyć jako wrak człowieka z rozwalonym życiem, zdrowiem? 

Każda czerwona flaga definitywnie skreśla kobietę jako potencjalną partnerkę na LTR.

Małżeństwo wybij sobie z głowy bo dzisiaj to tylko desperaci i samobójcy się żenią.

Ilość zysków z małżeństwa dla mężczyzny równa jest ZERO za to masz same obowiązki, wyrzeczenia, kary.

Zdobywaj wiedzę, informacje, ucz się i praktykuj a zobaczysz jak bardzo się myliłeś idealizując kobiety, stawiając na piedestał, czcząc jak bożka.

To co pociska system, propaganda, społeczeństwo o kobietach to BREDNIE a prawda redpilla to nie jest wiedza tajemna po prostu wszyscy mają

w tym interes by większość mężczyzn tego nie wiedziało i było posłusznymi niewolnikami służącymi wszystkim w zamian nie dostając niczego.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Iceman84PL napisał:

Oczekiwać sobie możesz od kobiet, ale tylko wtedy gdy jesteś atrakcyjny i rozkładasz karty.

 

W poprzednich związkach rozdawałem karty, dziewczyny robiły co chciałem, a w tym no starałem się nic nie wymuszać i dobrze traktować, do FWB raczej nie będzie powrotu. Olać? Czy nie będzie tak że ona będzie chciała wtedy jeszcze bardziej, miała dobrze, a to się urwie, nie chcę żeby latała za mną jak psycholka. Jakiś pomysł jak to rozegrać?

Edytowane przez Jankowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co panowie jak kobieta miała styczność z bad boyem, to normalnemu facetowi będzie trudno mu "dorównać" z racji tego że dostarczał dziewczynie skrajnych emocji, przede wszystkim jeżeli chodzi o seks ? Dlatego ona podświadomie ciągle będzie chciała wracać do tych emocji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Medyk napisał:

Czyli co panowie jak kobieta miała styczność z bad boyem, to normalnemu facetowi będzie trudno mu "dorównać" z racji tego że dostarczał dziewczynie skrajnych emocji,

 

Wzbudzanie emocji ma swój określony cel - przywiązanie, zaangażowanie. Im bardziej kobieta była w emocjach, tym bardziej była na niego podatna i zaangażowana. Wchodząc w kolejny związek, bardziej oczekuje stabilności. Tyle że stabilność to nuda, emocje szybciej gasną, a co za tym idzie przywiązanie i zaangażowanie.

 

24 minuty temu, Medyk napisał:

przede wszystkim jeżeli chodzi o seks

 

Ona mu w seksie na więcej pozwoli z powodów podanych powyżej. Natomiast nie jest to tożsame, że emocje były tylko w seksie.

 

25 minut temu, Medyk napisał:

Dlatego ona podświadomie ciągle będzie chciała wracać do tych emocji? 

 

Na pewno będzie na niego podatna. Czy sobie z tym poradzi? To trudne. Nie tylko dla kobiety, ale spójrz ile niektórzy odchorowują związek z kobietą. Trwa to niekiedy miesiącami, latami. Po latach dochodzi do tego, że inaczej widzimy przeszłość (lepiej), co w sytuacji nudy w aktualnym związku, może doprowadzić właśnie do tego, że będzie szukać tych emocji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W toksycznym związku kobieta ma cały czas emocje, stres dodatkowo jest niepewna, a seks może być spokojny w tym przypadku jeśli ruchała się pod wpływem zioła to zapamięta to na długo. Zazwyczaj wyznacznikiem związku jest dobry seks, dla jednego baba będzie leżała jak kłoda, a przy drugim będzie ostro chociaż też zależy od miejsca najlepiej sprawdzić gdzieś gdzie nie będzie się stresowała np. rodziców w domu. 

 

Powiem na swoim przykładzie seks zajebisty, mówi że najlepszy w życiu, czasami tak jęczy że mam ochotę zapchać jej ryjca majtami, a jak jest to tylko Bóg wie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jankowy napisał:

Olać? Czy nie będzie tak że ona będzie chciała wtedy jeszcze bardziej, miała dobrze, a to się urwie, nie chcę żeby latała za mną jak psycholka. Jakiś pomysł jak to rozegrać?

 

Najlepiej zrób tak jak to robią kobiety czyli nie wiem co czuje, muszę odpocząć ze dwa lata i przemyśleć, zostańmy przyjaciółmi, nie jestem teraz gotowy na cokolwiek.

Jeżeli to nie zadziała to jest sprawdzony sposób mianowicie powiedz, że masz długi, chorobę.

Szkoda zdrowia, czasu, energii czy pieniędzy na kobietę, która do związku czy relacji się nie nadaje.

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.