Skocz do zawartości

Wystarczy się postawić


Generał Szrama

Rekomendowane odpowiedzi

Prosty moczymorda dodatkowo nie wprawiony jeszcze w środowisko dresiarskie. Na gangusa to on nie wygląda. Może za 10 lat jak trafi na więcej niż pozorantów. 

Gaz też swoje zrobił. Zmień te dwie zmienne - broń (pieści vs pieści) i realne doświadczenie a dostaniesz solidną napierdalankę nawet w biały dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie pamiętacie jak patusy zawsze mieli COŚ do was ale zawsze podchodzili WE DWÓCH? XD

 

Ja sobie uświadomiłem że prawie 90 procent dresiarzy których spotkałem w szkole albo z życiu byli śmieciami i tchórzami... Ja nie bałem się ich, bałem się ich EKIPY. 

Bałem się tego że wg nich "lamus" by im najebał to ich kruche ego by się rozsypało i wielka poza "kozaka" i by was prześladowali do końca szkoły...

To byli w większości frajerzy...

Ostatnio widziałem kumpla z klasy, bujał się z ekipą, nie dało się go ruszyć zbytnio, potrafił dokuczać innym itp. 

Był tak napierdolony że ledwo siedział na siedzeniu w autobusie, a jak wychodził to się zataczał...

Raz widziałem też takich dwóch. Też kiedyś z ekypy nie do ruszenia. Mordy mieli już typowo menelskie - takie czerwone od chlania, taka czerwień która nie schodzi już z twarzy,,,

Poza tym kolegę spotkałem z gimnazjum i z rozmowy wyszło "połowa tych dresów ze szkoły to wyjechała albo w pierdlu siedzi".

 

Więc życie zweryfikowało...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ten uraz do ludzi w dresach :)  Sam chodzę często w dresach, bo mi jest tak wygodnie mam wywalone co ludzie sobie myślą.

 

Przeanalizujmy sytuacje, małolat w dresach przechodzi na czerwonym w miejscu niezbyt ruchliwym a gościu z auta go dojeżdża klaksonem a później umoralnia :)

 

We Francji to że osoba przechodzi na pasach na czerwonym jest np. czymś normalnym i częstym.

 

Drugą rzeczą jest to że koleś do dzieciaka wyskoczył z gazem a jakby szedł naprawdę ktoś większy to pewnie nawet by nie trąbnoł :) 

 

Reasumując na tym kanale często ci prawowici kierowcy sami prowokują sytuacje, żeby mieć nagranie. 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.