Skocz do zawartości

Seks zabawy z byłą


sarabia

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś rok temu rozstałem się z laską, ale dalej utrzymywaliśmy kontakty seksualne. Pewne razu doszliśmy do wniosku, że jeżeli uprawiamy seks bez zobowiązań to spróbujmy czegoś więcej. Tak też zaczęliśmy naszą zabawę z ludźmi z tindera. Mianowicie znaleźliśmy takiego gościa, który zgodził się na seks w trójkącie i skończyło się tak, że spotykaliśmy się z nim regularnie na ruchanie jej na 2 kutasy.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim to, że podobało mi się. Czy to nie jest chore? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sarabia napisał:

Czy to nie jest chore?

Jak wszyscy są happy to o co chodzi? 

Kumpel mi ostatnio opowiadał że właśnie trafił na taką parę w necie i laska szła na dwa bolce, czy ten twój koleś przypadkiem nie grał na gitarze? :D

Edytowane przez Imiennik
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ma związek z obecnymi czasami, na pewno społeczna akceptacja wzrosła, mamy kluby swingersów itd.

 

Sam mialem lata temu akcję 2m+1k więc rozumiem, że czasem impreza może sie rozwinąć 😉

 

Jak traktujesz to jak zabawę to ok, ale jak wciąż coś do niej czujesz i to jest sposób żeby nadal z nią być, to robi się żalosne i finalnie zryje ci beret.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mariusz 1984 napisał:

W sumie sam chciałbym spróbować takiej akcji 2m+1k. 

Oby tylko się nie ocierać o tego drugiego gościa.

 

No nie ocierasz się, przecież pomiędzy pochwą a odbytem jest "granica". Mimo wszystko uważam akcję typu 2m + 1k za kukoldztwo.

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sarabia napisał:

Jakiś rok temu rozstałem się z laską, ale dalej utrzymywaliśmy kontakty seksualne. Pewne razu doszliśmy do wniosku, że jeżeli uprawiamy seks bez zobowiązań to spróbujmy czegoś więcej. Tak też zaczęliśmy naszą zabawę z ludźmi z tindera. Mianowicie znaleźliśmy takiego gościa, który zgodził się na seks w trójkącie i skończyło się tak, że spotykaliśmy się z nim regularnie na ruchanie jej na 2 kutasy.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim to, że podobało mi się. Czy to nie jest chore? 

Ale chwalisz się czy żalisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sarabia napisał:

Czy to nie jest chore? 

Nie jest, ludzie z natury preferują hedonizm.

 

Chore to może być jak nawinie się dla twojej ex jakiś beciak do ożenku.

 

Beciak=A ilu miałaś przedemną?

 

Ex= Dwóch i dwóch.😁

 

Albo jeszcze gorsze, beciak pierwszy raz podyma laske jak ta ma okres i pomyśli że rozdziewiczył no i żyli długo i szczęśliwie.(Autentyk, nie pytajcie skąd wiem🤣)

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lync napisał:

Co Ci się w tym najbardziej podobało?

Może miał większego, tylko pytanie kto :D

 

Sam dostawałem nie raz propozycję od znajomych ruchaczy-oblatywaczy żeby jakąś upiec na podwójnym ruszcie, ale sama myśl że będę nawet kątem oka spoglądał na sprzęt ziomka mnie odpycha, chyba nie stanąłbym na wysokości zadania z zażenowania, jak dla mnie zalatuje to pedalstwem, co dalej? Kutanga na szelkach dla kobiety? 

 

Co innego 2k+1m, to uznaję za jak najbardziej zdrowy układ, tylko każda pani jaką chciałem namówić bała się że ją kopnę w tyłek na rzecz innej. Potem chodziły zatarte, a mówiłem weźmiemy koleżankę do pomocy to nie. Trudno, niech cierpią :D

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DOHC napisał:

Skoro jesteście wolni, możecie robić co chcecie. Podoba się to kontynuuj, nie podoba się go zakończ, w czym problem, nie rozumiem doprawdy.

Może koledze chodziło o to, że mu się spodobał ten drugi, a nie chce iść w kierunku bisex lub homosex.

 

 

10 godzin temu, Mariusz 1984 napisał:

W sumie sam chciałbym spróbować takiej akcji 2m+1k. 

Oby tylko się nie ocierać o tego drugiego gościa.

Taką gwarancję daje tylko 1 oral drugi penetracja.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mariusz 1984 napisał:
5 minut temu, Brat Jan napisał:

Ale my z żoną nie spotykamy się na trójkąty.

 

Może spróbuj jednak przekonać żonę. 

A masz ciasny tyłeczek?

Bo ja bym też czegoś nowego spróbował.

:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Brat Jan napisał:

A masz ciasny tyłeczek?

Bo ja bym też czegoś nowego spróbował.

:D

 

 

Wiedziałem że to się kiedyś wyjaśni.

Niedawny temat, Twoje rozterki małżeńskie, wyraźne wahania i smutek. Niechęć do wchodzenia w szczegóły, podszyta nieśmiałym wstydem. 

Tyle się namęczyliśmy żeby Ci pomóc, pocieszyć. Na głowie stawaliśmy dla Ciebie, Janie. 

 

A okazuje się że cała tajemnica zawiera się w dwóch męskich pośladkach i oku mordoru pomiędzy! 

 

Tyle wzniosłych idei człowiek tworzy, by i tak finalnie rozbić się o ...dupę! 😔

  • Like 1
  • Haha 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.