Skocz do zawartości

Usługi on-line ludzi z 3świata i jak na tym zarobić.


la tormenta

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś z forum śledzi tematy w których się udzielam to wie, że często udzielam się w tematach o Wenezueli z racji tego, że moja dziewczyna i jej rodzina są z tego kraju.

Narodził mi się pomysł, żeby wykorzystać pracę ludzi gdzie 200$ miesięcznie to kosmiczny zarobek. Oni dostaną lepsze pieniądze a ja hajs z nich win to win w teorii świetne. Teraz myślę i myślę i nic wymyślić nie mogę może macie jakieś pomysły? Ludzie jakich zna moja dziewczyna to głównie z jej studiów dietetyka, ale można by poszukać innych. Teraz co może robić człowiek:

-on-line

-najlepiej żeby było jakoś związane z angielskim bo mało osób mówi w tym języku w Wenezueli

-praca która w Europie kosztuje min parę Euro za godzinę natomiast dasz człowiekowi dolara i będzie mega happy.

-fajnie, żeby w jakiś sposób wymagało bycia w Europie, bo jeżeli można pracować zdalnie to ten kto miał tak robić i tak już tak w Wenezueli pracuje.

-zakładam, że robienie tam na miejscu czegokolwiek to samobójstwo, bo w bantustanach dziś masz jutro cię haraczują, porywają niepotrzebne skreślić xD ale jak macie jakiś pomysł to i tak chętnie się mu przyjrzę.

Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczny, żaden pomysł nie jest zły może macie jakiekolwiek Idee. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Są takie strony jak Wattpad, gdzie domorosli pisarze pisza opowiadania, ba całe powieści.

Wśród ludzi niewykwalifikowanych w pisarstwie, zdarzają się jednak perełki, Sapkowski był ekonomistą. Jakby to sprytnie ogarnąć, to placisz kilka centów za stronę i zrzeczenie sie praw do dzieła. Potem przesiewasz co lepsze i wydajesz w Europie pod jakimś pseudonimem artystycznym. Nie wiem czy jest z tego wieksza kasa, ale niech jedna powieść trafi na podstny grunt...

 

 

Z innej beczki, ostatnio czytałem że ktoś postawił strone internetową na której za opłatą system AI mial rysować jakies modele 3d. Potem ktoś się doszukał podobieństw w tych modelach i okazalo się że nie bylo zadnego AI tylko kilku hindusów na akord rysowało.

 

Wiec to tez jest opcja - zbierasz kilka osob które ogarniaja, np. excela, photoshopa, powerpointa itd. i tworzysz stronę internetową, taki system kolejkowania zleceń, która zrobi cos dla ciebie, za drobną opłatą:

- pouklada dane w excelu, dorobi wykresy

- zrobi ładną prezentacje z przygotowanych materiałów lub bez

- poprawi zdjecia w photoshopie

- odrobi zadanie domowe

Wtedy ty byś tylko łaczył ludzi za prowizję,, takie trochę oferteo/olx - ktoś wrzuca co potrzebuje a inny bierze zlecenie.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować na stronach freelancerskich z rozpiskami diet skoro masz ludzi od diet a od tego też blisko do fitnessu. Znam jedną, dużą bo sam z niej kiedyś korzystałem jako klient - Fiverr, ale jestem pewien, że jest ich więcej. Ceny są konkurencyjne co do tego co można znależć nawet gdzieś blisko siebie. Oczywiście w zależności od kogo, no bo im więcej wyższych ocen i zadowolonych klientów tym z czasem można podnosić stawkę.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2022 o 11:49, la tormenta napisał:

Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczny, żaden pomysł nie jest zły może macie jakiekolwiek Idee. 

zrobić z nich programistów zdalny team "Indie 2.0" - dasz im zarobić 1000 $ miesięcznie, wiec 5 razy więcej, a ty za nich będziesz kosił 2000 $ i masz 1000 $ od łebka, 10 ludzi i masz 10000 $ miesięcznie

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.