Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.11.2016 o 18:36, ZdzisławBeton napisał:

Ci goście przecież kapitalnie bawią się konwencją po dziś dzień, choćby właśnie jako Bracia Figo-Fagot.

 

Prawda, a Kaliber 200 volt gdzie pojawili się 1-szy raz Bracia FF to mistrzostwo.

Walaszek umie odtworzyć ten przaśny element naszego ducha narodowego w absurdalnej i groteskowej otoczce.

Czasem oglądając go czuję atawistyczną tęsknotę sam nie wiem za czym. :o

 

Te dwa odcinki pasują do forum, pokazanie m.in. wesela pod przymusem i wpływ małżeństwa na twórczość.

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś w Biedronce na zakupach i akurat kiedy stałem przy kasie (a ludzi w kolejce było dużo), kiedy szukałem portfela odezwał się mój telefon, a że wenę miałem tamtego lata jaką miałem, to dźwięk smsa był właśnie taki:  ...pech chciał, że mimo że zacząłem szybko szukać po kieszeniach telefonu gdy  tylko usłyszałem początek "Halooo, halooo", to niestety mając w ręku portfel, w drugiej zakupy, no po prostu zanim dobrałem się do telefonu, cały dźwięk zdążył się odtworzyć (a w międzyczasie wszyscy jeszcze bardziej nasłuchiwali co to jest). Mina kasjerki bezcenna :D ja po prostu wyszczerzyłem zęby do kumpla i poszliśmy hehe...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierszyk znaleziony w jednym z komentów na wykopie (wpis tego usera: http://www.wykop.pl/ludzie/sultan-stulejman/):

 

Murzynek Ahmed w Paryżu mieszka
Głowę Ci uciąć chce ten koleżka
Ostrzy maczetę przez całe ranki
Czyta z Koranu co lepsze wzmianki
O tym co robić ma z niewiernymi
Gdy na ulicy spotka blond w mini
Dobrze, że Ahmed z Islamistami
Nie chodzi tutaj do szkoły z nami
A gdy ze szkoły do domu wraca
Bomby buduje to jego praca
Aż mama krzyczy Ahmed łobuzie
Kiedy dynamit chowa w swej bluzie
Mama powiada poszukaj żony
Ale on w kozy wciąż zapatrzony
Lecz mamy miłość ciągle jest czysta
Bo dobry z niego jest terrorysta

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext promował(a) i przestał(a) promować ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.