Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Niemiec, Amerykanin, Francuz i Polak mówią, z czego są najbardziej zadowoleni w swoim kraju
Niemiec mówi:
- ja najbardziej zadowolony jestem z naszych stołów, bo są takie wytrzymałe.
Francuz na to:
- ja to z naszych kobiet, bo są takie seksowne
- ja - mówi Amerykanin - to z naszego FBI, bo tylko coś się stanie, to od razu o tym wiedzą
a Polak mówi:
- za to ja jestem najbardziej zadowolony z siebie, bo kiedy 2 lata temu bzykałem się z piękną Francuzką, na niemieckim stole, to do dzisiaj amerykańskie FBI o tym nie wie.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega kupił bilet na mecz Polski z Senegalem na MŚ w Rosji (19.06.2018)
Niestety zapomniał, że tego dnia ma swój ślub!!!

Może ktoś jest zainteresowany bo wszystko opłacone??? 

Jeśli tak, to ślub i wesele odbędzie się w Pucku o 16tej, a panna młoda ma na imię Jola.

 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

a ja powiem tyle ze moj stary mial nowa kobiete i mowil mi ze jest w porzadku ja mowie co ty pierdolisz ta suka cie jebie na kase on wstal stary wstal i mowi co ty kurwa gnoju i lape do mnie wystawia chcial mi liscia wyjebac a ja go na pizde fast attack bomba w oko kurwa na brzuch oddechu nie mogl zlapac sweter mial na sobie na leb mu sweter zalozylem bomby od dolu mu wale na nos wujaszek nas rozdziela ja mialem ta koszule co na dzwikach bylem z guzikami i tak mnie szarpal ze mi wszystkie guziki z koszuil wypadly

 

Edytowane przez Qaikwow
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext promował(a) i przestał(a) promować ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.