Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Przy wódce rozmawia trzech chirurgów:
-Ja to najbardziej lubię operować bibliotekarzy. Otwierasz, a tam wszystko politerowane od A do Z.
-Ja matematyków. Otwierasz, a tam wszystko ma odpowiedni numer. 
-Ja z kolei najbardziej lubię operować lewaków. Bez mózgu, bez serca i przede wszystkim bez jaj. Jedyną aktywność wykazuje przewód pokarmowy, otwarty na kapitalistyczną, bezmózgą konsumpcję. Głowę łatwo można zamienić miejscami z dupą, i wtedy jest śmiesznie. Ze względu na brak kręgosłupa, nie tylko tego moralnego i etycznego, łatwo dokonać zszycia ust i odbytu. Wtedy powstaje samonapędzające się perpetuum mobile, idealny człowiek ery neoliberalizmu konsumpcyjnego.

  • Like 4
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2018 o 11:36, Kespert napisał:

Nie wiem czy to prawda, fikcja czy prowokacja jakiegoś Brata, więc zostawiam tutaj. Chociaż jeśli naprawdę pisała to kobieta, to chyba czytała książki Pana Marka albo forum ("wy mężczyźni macie przerąbane, za żadne skarby nie chciałabym być facetem").

Wrzuciłeś "wspaniały" tekst z którym się spotkałem ponad 2 lata temu na żywo. :o Byłem wtedy krótko na sympatii i własnie mi sie w okolicy wyświetliła panna z tym tekstem. Pomyślałem że niezłe kopiuj-wklej, ale po wrzuceniu fragmentu w google nic innego nie znalazło. Nie za bardzo mam pomysł jaki był cel napisania tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext promował(a) i przestał(a) promować ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.