Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Naucz pobudzania łechtaczki. Z pomocą przyjdzie aplikacja na telefon

Na rynku pojawiła się aplikacja na telefony, komórkowe, która uczy stymulacji łechtaczki. Jej uzupełnieniem jest kampania edukacyjna, która zwraca uwagę na ważny problem.
[
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucajcie tych głupich obrazków nabijających się z Kubicy. To tak zawana „polaczkowatość” (nie lubię tego słowa) w pełnej okazałości. Gdy Robert miał wyniki to wszyscy go kochali i wielbili - bohater narodowy. Gdy nie ma pole position to prześmiewcze i ironiczne teksty Januszy, którzy są „fachofcami od fszystkiego”. 

 

Robert po powrocie jeździ w zespole Williams - najsłabszy bolid i najsłabsza stajnia w F1 w kategorii konstruktorów w 2018. Kostrukcyjnie jego samochód to przepaść w stosunku do reszty. Nie ma najmniejszych szans na czołowe miejsca - umiejętności nie pomogą bo wszyscy kierowcy w F1 to najlepsi z najlepszych. Zatem dobry samochód ma tu największe znacznienie. W zeszłym roku nawet taka gwiazda jak Fernando Alonso nie dał rady jeżdżąc w McLaren (który jest dużo lepszy od Williamsa ale jednak odstaje od człówki). Oprócz fury - pitstop, mechanicy, dobór opon, przygotowanie fizyczne, psychiczne i 100 innych szczegółów ma kolosalne znaczenie.

Trzeba trzymać kciuki, żeby udało mu się, dzięki umiejętnościom, pokazać cokolwiek pozytywnego by zmienił zespół w przyszłym roku. Wtedy może pojawią się widoki na lepsze miejsca i emocje.

 

Wspierajmy rodaka zamiast się z niego nabijać. To jeden z 20 ludzi spośród ponad 7 miliardów, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy i żelaznej konsekwencji zostali wybrani aby jeździć w zawodach F1. Jest za co go podziwiać.

  • Like 22
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że sam siedzę na emigracji, wrzucam taki żarcik. 

 

WAKAT

W pracy pojawił się u mnie wakat. Stawka minimalna, wiec przyszło tylko kilkanaście CV, polowa z tego "nasi". Pomagam mojemu managerowi "przetłumaczyć" niektóre miejsca, a on w pewnym momencie uśmiecha się i mówi:
- Roland, ja wam naprawdę jestem wdzięczny, bo gdyby nie polscy lotnicy to pewnie byśmy mówili po niemiecku, tylko dlaczego, do k***y, chcecie, żebyśmy teraz mówili po polsku?

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.