Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Proboszcz pyta parafiankę:
- Dlaczego pani nie zamówiła za zmarłego męża mszy świętej?
Już nie mówię o gregoriance, ale chociaż jednej mszy?
- Po co? Niech ksiądz pomyśli logicznie.
Jak jest w niebie - to mu nie trzeba, jak w piekle - to mu nie pomoże, a jak w czyśćcu - to już ja go dobrze znam... wytrzyma!

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulicę tuż przed eleganckiego mercedesa wybiega dzieciak za piłką, pisk hamulców, samochód zdążył wyhamować. Az tu nagle huk, w kufer mercedesa wpasował się trabant.
Obaj kierowcy wysiadają żeby ocenić szkody. Mercedes ma uszkodzony zderzak, a z trabanta mało co zostało. Właściciel trabanta zaczyna rozpaczać
- jezumario, moje auto. Oszczędności całego życia
Na co kierowca mercedesa ze stoickim spokojem
- To po coś se pan takie drogie auto kupił?

  • Like 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie, do firmy przyszedł spam, chyba się dopiero uczą.

Hey. I'm Jennifer Lopez, I'm sorry to bother you.
Is no time to explain what is happening, but I urgently need $ 750 in Bitcoins.
I have money but they are on Paypal’s wallet and I need it in Bitcoins for an hour, urgently.
I offer you an exchange, you are now throwing me $ 750 on a bitcoin wallet and I will give you a $ 8,000 PayPal transfer as soon as I receive your transfer.
As your money comes, I will immediately email you to clarify your details.
I am ready to pay $ 8000 for your service without a hitch immediately after your $ 750 goes into my Bitcoin wallet.
Just please send money during this hour.

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łabędź napisał:

Ja pier#e, kotś się nabiera na takie rzeczy?!

Nasówa mi się cytat z Karguli i Pawlaków "Znajdź pan głupszego od siebie".

 

Nie miałeś kontaktu z słynną Lidią Fabisz, której nadal brakuje na benzynę i nie ma jak podjechać żeby się z tobą bzykać.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani poleciła dzieciom napisać wypracowanie na temat "Matka jest tylko jedna". Następnego dnia pani pyta dzieci. W końcu przyszła kolej na Jasia, więc czyta: "Wieczorem, gdy ojciec z matką do stołu zasiedli, poprosili Małgosię by z lodówki przyniosła dwie flaszki wódki. Małgosia poszła do lodówki i krzyknęła:
- Matka! Jest tylko jedna!"

 

Hrabia, słynny gawędziarz opowiada wśród grona przyjaciół jedna ze swoich licznych przygód.
- Sarna, którą upolowałem była wielka i ciężka, wokół nikogo nie było, więc musiałem sam sobie z nią poradzić. Zarzuciłem jedna nogę sarny na lewe ramię, druga na prawe...
W tym momencie hrabia został odwołany przez służącego do pilnego telefonu. Po chwili wraca i pyta:
- Na czym to ja skończyłem?
- Jedna noga na prawe ramię, druga noga na lewe ramię... - podpowiada chór przyjaciół.
- A, już wiem - przypomina sobie hrabia - ach te Rosjanki, cóż to były za kobiety!!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Fedde napisał:

0_1_95635_swietoszka_przez_pluszowymis.j

Ten żart jest tak chamski że mózg staje, ale kurwa nie potrafię się przestać śmiać :DBuehehehe

 

P.S.

Po mszy z kościoła wychodzą dwie staruszki i rozpoczynają rozmowę. Pierwsza mówi:
- Pani ta dzisiejsza młodzież to taka niewychowana, a jak się ubierają,co na głowach mają z jednej strony czerwone z drugiej zielone, straszne!
Na to druga:
- Pani to jeszcze nic wczoraj wieczorem wracam od wnuczki i wchodzę do jednej windy, a do drugiej młoda para, jeszcze się drzwi nie zamknęły ich windy, a słyszę: "Jak wykręcisz żarówkę to wezmę do buzi".
- Pani SZKŁO ŻRĄ, SZKŁO ŻRĄ

Edytowane przez Bohun
  • Like 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.