Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Stoi facet w autobusie i chce, żeby gość obok skasował mu bilet, ale nie wie, jak się do niego odezwać. Myśli: 
- Jedzie do mojej dzielnicy, bo nie wysiadł na poprzednim przystanku. Wiezie kwiaty, więc jedzie do kobiety. A że kwiaty ładne to i kobieta pewnie ładna. 
W mojej dzielnicy są dwie ładne kobiety. Moja kochanka i moja żona. Nie może jechać do mojej kochanki, bo ja tam jadę. 
Musi jechać do mojej żony. Moja żona ma dwóch kochanków - Andrzeja i Piotra. Andrzej jest w delegacji. 
- Mógłby mi pan skasować bilet, panie Piotrze?

  • Like 1
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na babskiej imprezie rozmawiają trzy mężatki. Pierwsza mówi:
- Wiecie, jak kocham się z moim Zenkiem, to on zawsze ma zimne jajka.
Druga mówi:
- Faktycznie, jak ja się kocham z moim Frankiem, to on także ma zimne jajka.
Na to trzecia:
- A ja nie wiem. Nigdy nie sprawdzałam, jakie ma jajka mój Jacuś w trakcie stosunku.
Po dwóch dniach ponownie się spotkały w tym samym gronie. Trzecia mężatka (ta od Jacka) przychodzi cała poobijana, z potarganymi włosami i ubraniem. Pozostałe dwie pytają:
- Co ci się stało?
Ona odpowiada:
- Kochałam się z Jackiem, sprawdzam te jego jajka i tak mu mówię: Jacek!!! Ty masz w trakcie kochania się tak samo zimne jajka jak Zenek i Franek...

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nie_warto napisał:

problem jest w tym, że nie umiem wykasować jej z social mediów. Niby nie zaglądam ale gdzieś podświadomie liczę na to, że ona się odezwie, chociaż wiem, że to nie nastąpi. Takie naiwne łudzeni się, nie wiem po co, chyba, żeby mieć minimum satysfakcji. 

 

Przychodzi facet do lekarza, ten pyta:

- Co Panu dolega?

Facet udręczonym głosem:
- Panie doktorze, mam poważny problem, szukam pomocy. Nie mogę powstrzymać sie od przyjemności!

Tu facet rozpina rozporek, wyjmuje fiuta - całego sinego i zakrwawionego - i kładzie na biurku lekarza.

- W domu robię tak samo, kładę go na stole, wyciągam młotek i walę, walę ile sił!

- I to sprawia Panu przyjemność?!?

- Jak nie trafię...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.