Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie Turysta nocą przez góry, patrzy a tu samotna chatka - bacówka. Wchodzi do chaty i rozgląda się zdziwiony. Baca i żona Bacy leżą nieruchomo w łóżku z otwartymi oczami, światła pozapalane, w domu cisza grobowa. Facet się trochę wystraszył, ale zaraz pomyślał, że skoro Bacowie nie żyją można coś ukraść z domku. No więc zwinął magnetowid i ruszył z nim na szlak. Po chwili przypomniał sobie, że widział też fajny telewizor i wrócił po tenże. 
Bacowie dalej leżeli bez reakcji. Uciekając z TV i VCR pomyślał, że ta Bacowa to całkiem spoko babka i można by ja jeszcze ... (...). 
Wrócił więc do domku, zrobił swoje i poszedł w długą. Po chwili Bacowa odzywa się do Bacy: 
- Te, Joziek, to ze łon ukrod wideo to nic, to ze ukrod telewizor to nic, ale że mie wyobracoł, a ty nic to już są szczyty ! 
A Baca na to: 
- Ha ha, pierwso sie łodezwala ! Gasi światlo

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzędnicy na Kamczatce w Rosji podczas wydawania dowodów stwierdzili, że nie ma sensu robienia każdemu obywatelowi zdjęcia, bo z wyglądu są tacy sami. 

I tak wydawano dowody za każdym razem z tym samym zdjęciem. 

Az pewnego dnia przyszedł jeden i mówi: to nie jest moje zdjęcie.

Urzędnik zdziwiony pyta: jak to nie wasze, przecież ryj na zdjęciu ten sam?

Na co obywatel odpowiada: ryj może i ten sam, ale kufajka nie moja.

Edytowane przez balin
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2019 o 09:18, Pytonga napisał:

Tatuaże przeciw homofobii. Dziary i zbiórka pieniędzy dla osób transpłciowych

 

Brak słów -

 

Akcję od jakiegoś czasu organizuje Kampania Przeciw Homofobii

Polega ona na tym, że artyści tatuatorzy tworzą specjalne wzory, ...

Ponoć furorę robi dziaranie nad pośladkami  symboli:  " + - " ... albo "afjonowego piorunka " oznaczającego ładowanie....

  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.