Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Wyższy poziom wtajemniczenia ghosting :D  

 czy kiedykolwiek spotkaliście się ze zjawiskiem ghostingu? Dla niewtajemniczonych - ghosting jest wtedy, gdy mężczyzna lub kobieta, z którymi się spotykacie (albo jesteście już w związku) nagle zapada się pod ziemię. Nie dzwoni, nie pisze, odpisuje zdawkowo albo w ogóle. Niektórzy po paru tygodniach albo miesiącach pojawiają się znów, a po jakimś czasie powtórnie znikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Ty tak na serio? Ten tekst to jest typowa wylęgarnia przeholowania redpillu, związana z przeintelektualizowaniem i przefilozofowaniem rzeczywistości, która właściwie nie istnieje, tak jak mityczna karuzela kutasów zwykłej i statystycznej dziewczyny. Związane to jest pewnie z tym, że autor nie miał dostępu do pewnych kręgów znajomości, a więc do kobiet, jednak z racji jakiejś inteligencji zauważył, że świat nie wygląda tak, jak się rysuje w bajkach, przez co ekstrapoluje frustracje i mega niskie merytorycznie wnioski na całą populację.. Z tego bije taki brak logiki, rozgoryczenie, wymądrzanie się osoby, która sukcesów z kobietami nie ma, dodatkowo sugestia że mężczyźni są ofiarami (bo jakżeby inaczej, kobiety powinny być przyznawane każdemu facetowi z urzędu, i to powinno być klepnięte jakimś rozporządzeniem :)) "20to latek ze słuchawkami na uszach", że właściwie to jest aż groteskowe. Wizja jak z innej planety.

Dobrze, że to w żarty wrzuciłeś, bo można pomyśleć że ten tekst jest na serio.

 




c844f625bfff517a4976078d50bdd491.png

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Patton napisał:

 

@Messer

A czy kiedyś widziałeś na forum to że z premedytacją atakowałem kobiety?

Nie napisałem u góry nic o tym, że kobiety atakujesz. Chodzi o to, że takie obrazki:

- są fałszem, kompletnie oderwanym od rzeczywistości,


-nie są zabawne (to nie jest ad personam, jak nic z tego co piszę, wyrosłem z tego, żeby atakować innych, bo wszyscy w życiu mamy przejebane),

 

-rodzą poczucie skrzywdzenia, instalują traumy i poczucie niedowartościowania, żeby zasługiwać na "królową", co jest bzdurą, taką laskę można przelecieć w przeciągu paru dni, a nawet godzin, od momentu poznania jeżeli się wie jak, a ponad 99% ludzi nie wie,

 

- programują nieświadomość w NIESAMOWICIE szkodliwy sposób, co za pomocą takich afirmacji może SPIERDOLIĆ doszczętnie życie danej osoby, w sposób niedostrzegalny dla ofiary, która się w tym nurza. Nowoczesne więzienie, więzienie myśli i przekonań, nie potrzeba obozów koncentracyjnych, wystarczy wypuścić fałszywe informacje.

 

Ostatnimi czasy konfrontuję rzeczywistość z wieloma mitami z forum, które wyjęły mi wiele fajnych przyjemności z życia, i mam uczulenie na pierdolenie po prostu. Forum zrobiło dla mnie MNÓSTWO dobrego, ale przez to, że każdy może tutaj pisać, to przyjąłem za pewnik pewne wersje obrotu wydarzeń, które wieszczą osoby, którym COŚ SIĘ NA TEN TEMAT WYDAJE. Jest to niesamowicie szkodząca tendencja, która powinna być punktowana i wyjaśniana. Nie czuj się atakowany, bo nie o to chodzi. Bardziej drażni mnie fakt, że nieprawda jest przedstawiana jako coś oczywistego i ukierunkowującego myślenie w określone tory i szablony, co jest niewolnictwem i wręcz automasochizmem, bo to NIE JEST POZYTYWNE. A to co negatywne rodzi NIENAWIŚĆ, która pokazuje "wroga", który jest WINNY NASZEGO NIEZAWINIONEGO CIERPIENIA.

 

Boli mnie fakt, że zmarnowałem wiele okazji ze względu na korzystanie z wiedzy, która okazała się znacznie daleka od prawdy, np. o uwodzeniu. Tak samo jak ta charakterystyka rzekomych youtuberek dwudziestolatek. Wiele takich afirmacji, i człowiek zaczyna być owładniętym ideologią niewolnikiem i bezrefleksyjnym zombie, któremu wydaje się, że coś wie, a tak naprawdę został zaprogramowany przez osoby, którym coś się wydaje, kolejnych niepoprawnych intelektualistów. To jest niesamowicie krzywdzące dla psychiki, chociaż wydaje się niewinnym tekstem. Widzisz ten żart?

 

Ok, koniec offtopu. Miłego dnia, @Patton!

  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos jeża:

 

Miła dzieweczka złapała podczas kąpieli złotą rybkę.

"Wypuść mnie, a spełnię Twoje trzy życzenia"

"Ooo chcę jeża, chcę jeża!"

"Ueee... do dupy z tym jeżem"

"AAaaaaa, wyjmijcie mi tego jeża!!!"

 

Z życzeniami trzeba uważać.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.