Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Adam chodzi po Edenie, spotka Boga i mówi:

-Boże, czuje sie taki samotny. Czy możesz mi załatwić jakiegoś towarzysza?

-Oczywiście, że tak. Będzie to istota piękna, nieskazitelna, która z uśmiechem każdego ranka czule Cię będzie witać. Zadba o twój dom, będzie zawsze przy tobie. Z nią będziesz szczęśliwy. Tylko będzie Cie to kosztować nogę.

-Noge? Nie. To za drogo. Kogo możesz mi załatwić za żebro?

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qaikwow napisał:

Adam chodzi po Edenie, spotka Boga i mówi:

-Boże, czuje sie taki samotny. Czy możesz mi załatwić jakiegoś towarzysza?

-Oczywiście, że tak. Będzie to istota piękna, nieskazitelna, która z uśmiechem każdego ranka czule Cię będzie witać. Zadba o twój dom, będzie zawsze przy tobie. Z nią będziesz szczęśliwy. Tylko będzie Cie to kosztować nogę.

-Noge? Nie. To za drogo. Kogo możesz mi załatwić za żebro?

Ja tu tylko to zostawię ;)

1g6w41g8we1f3sd5f186we4r.thumb.PNG.96f845fac8b5ed87a66d810436cd794b.PNG

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#szQ3N

Rzucił mnie chłopak, bo byłam gruba i niewyjściowa - jak to określił. Serduszko bolało, ale postanowiłam wziąć się za siebie, mówią nie ten to inny...

Ponad pół roku walki ze swoją "grubą erotyczną powłoką siebie", schudłam, wyrobiłam się i spotkałam tego dupka miesiąc później na koncercie. Zobaczył mnie, mocno się zdziwił i uznał, że nadal mnie kocha, i jest w stanie mnie zaakceptować. Taaa 20kg lżejszą...
 
EmmanuelleMimieux

Z dnia na dzień Cię rzucił, czy wcześniej wspominał, żebyś zadbała o siebie?

 
    Rover25

Chłopak cham i prostak, ale zastanawia mnie, dlaczego dziewczyny w związku o siebie nie dbają. Najczęściej zabierają się za siebie jak je facet rzuci

 
       NieMaMnieSzukajDalej

     Motywacja musi być ?

 
YenWitch

Dupka? Wygląd jest istotny w związku, bo człowiek czuje też pociąg fizyczny. Przesadzasz obrażając go.

 
       Arszenik

     Dupek dlatego, że zostawił dziewczynę określając ją "grubą i niewyjściową", a kiedy się ogarnęła, nagle cudownie przejrzał na oczy. Tak się nie zachowuje dojrzały  mężczyzna. Nie dość że dupek to jeszcze pustak.

 
       Zimowomi

     Powiedział, że nie chce z nią być, bo jest gruba. Gdy schudła mógłby do niej wrócić. To nie dupek, tylko konsekwentny facet

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Kobieta ma w sobie naturalną potrzebę komunikowania o swoich uczuciach. Kiedy mąż
słucha z uwagą słów żony, czyni ją szczęśliwą. Jest to podstawą (chciałoby się powiedzieć
nawet: gwarancją) jej wierności. Niestety, często mężczyźni nie podejmują tego ważnego
zadania w dostatecznym wymiarze i sami wkrótce odczuwają bolesne tego skutki. Żona
znajduje sobie innego niż mąż powiernika. Bywa nim inna kobieta, np. matka, przyjaciółka,
bywa też nim czasem inny mężczyzna. Mężczyzna-powiernik stanowi poważne zagrożenie,
nierzadko kończy się to rozpadem małżeństwa. Często wówczas mąż ma pretensje (jego
zdaniem całkowicie uzasadnione): „Ty wszystkie nasze, nawet intymne, sprawy rozpowiadasz
na zewnątrz. Ze wszystkim lecisz zaraz do matki, przyjaciółki. A przecież to ja jestem twoim
mężem. Czemu do mnie nie przychodzisz z tym wszystkim?" No właśnie!

W sensie, że innego bolca? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mamo, czy ja byłem planowanym dzieckiem?
- Zapytaj taty.
- Jakiego taty?
- No właśnie....

 

Żona długo krzyczała na męża i już chciała się uspokoić i zakończyć kłótnię, ale w tym momencie mąż powiedział do niej: "uspokój się"

Edytowane przez balin
  • Like 1
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

      Na matematyka

 

Ziemię pomierzył i głębokie morze,
Wie, jako wstają i zachodzą zorze,

Wiatrom rozumie, praktykuje komu —
A sam nie widzi, że ma kurwę w domu.

                       

                              Jan Kochanowski "Fraszki".

  • Like 11
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.