Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

VZaYQ0xeqAYpq1SunfrOF9rfiNFoEOYO.jpg

 

 

Krótka historia w dwóch twittach:

sylwia-spurek-tweet.jpg

Zwrócić trzeba uwagę na pasek tejże Pani. Internet zwrócił, że jest zrobiony ze skóry zwierzęcej.

Pani Spurek odpowiedziała, ale chyba nie do końca przemyślała swą wypowiedź (znowu), bo szybko zweryfikowano jej słowa:

comment_17Qp25ok0iyu8NDibiDAhmwsFKnjOig1

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 3
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/18/2019 at 12:30 PM, Ancalagon said:

Jestem tolerancyjna, ale uważam, że LKHT+ (programiści Lisp, Kotlin, Haskell, TypeScript i innych nieobiektonormatywnych języków) nie powinni się z tym obnosić i epatować swoją funkcyjnością w miejscu pracy/uczelni.

(...)

. Mam kolegę, który programuje w Haskellu i on wygląda normalnie, i nie chodzi ani nie popiera konferencji LKHT+.

(...)

To jest śmieszne tylko dla kogoś kto nie ma pojęcia co to jest program. Rozumiem, że to 99% społeczeństwa ale to co tu jest to jest raczej smutne niż śmieszne. Widać propaganda się pcha wszędzie. Prawdopodobnie ci tzw. pracodawcy LKHT nie mają rąk do pracy i próbują na wszelkie sposoby zdobyć wyznawców. Tak mi to wygląda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź bohaterem w swoim domu - jak skutecznie pozbyć się kreta.                                        (sorry, zauważyłem teraz, że wyżej jest już filmik)

 

 

Edytowane przez Normalny
  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kespert napisał:

VZaYQ0xeqAYpq1SunfrOF9rfiNFoEOYO.jpg

 

 

Krótka historia w dwóch twittach:

sylwia-spurek-tweet.jpg

Zwrócić trzeba uwagę na pasek tejże Pani. Internet zwrócił, że jest zrobiony ze skóry zwierzęcej.

Pani Spurek odpowiedziała, ale chyba nie do końca przemyślała swą wypowiedź (znowu), bo szybko zweryfikowano jej słowa:

comment_17Qp25ok0iyu8NDibiDAhmwsFKnjOig1

 

 

Jeśli ta pani to przedstawicielka kobiet, to udowodniła jedno, że kobiety nie umieją liczyć. W obecnym Sejmie i Senacie jest więcej o 10% kobiet niż w poprzedniej kadencji. W sumie nie powinno to nikogo dziwić, przecież lewica od dawna nawołuje porzućmy naukę w imię ideologii. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.