Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Łabędź napisał:

i Zofia, która obchodzi dziś 100 urodziny. Jaki jest twój sekret?
- Jako nastolatka obciągałam za pieniądze.

Dopatrywałbym się tu związku przyczynowo- skutkowego - lipidy, aminokwasy, cynk, selen magnez itd.??

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2019 o 20:00, Zły_Człowiek napisał:

Hipokryzja pełną gębą - my, niewolnicy systemu mamy zaciskać pasa w imię idei, a sama ma sportowy wóz który dużo pali

Nie rozumiem, babka wysiada z fury od strony pasażera, blachy wygladają na polskie a auto na w miarę nowe (nie sprowadzane z UK), czyli kierownica po lewej.

Zdjęcie nie jest lustrzane, co widać po nr.rej.

 

Wygląda na to, że wzięła podwózkę zamiast autobusem CNG, to z kimś kto ma pseudosportowe auto - i jedynie tu jest jej hipokryzja.

 

Czy coś pominąłem?

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, Imbryk said:

Wygląda na to, że wzięła podwózkę zamiast autobusem CNG, to z kimś kto ma pseudosportowe auto - i jedynie tu jest jej hipokryzja.

 

 Czy coś pominąłem?

To, że to nie był autostop, zwłaszcza posłanka na Sejm RP nie jeździ stopem. Ktoś specjalnie jechał żeby ją podwieźć. I albo tam czekał, na włączonym silniku, bo jak inaczej w taki ziąb albo wrócił, czyli pokonał drogę dwa razy. I taka posłanka ma czelność mnie, ciebie, nas pouczać o jeżdżeniu komunikacją publiczną zamiast samochodem.


Coś jeszcze pominąłem?

 

A tak, ciekaw jestem kto tu kogo naśladuje?

 

f69096140fb4301f3a07eb2c30f9dc5a?width=6

 

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.