Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, dyletant napisał:

Nie widzę żadnego kryzysu męskości. Chwalenie się swoim wyrosłym wyglądem to trochę chadzenie ;)

Ok. Skoro tak myślisz, to pewnie tak jest.
 

44 minuty temu, dyletant napisał:

Tego nie wiesz. I nigdy się nie dowiesz. To tylko twoje przypuszczenia.

Bardzo ciężko mi sobie wyobrazić, że dziewczyna po całym dniu zajęć, odrabiania jakichś prac na studia, i jeszcze nauki tego co musi zrobić, będzie miała czas i ogromną ochotę na ciągłe skakania po kutasach. Ciągle nowych, wiadomo..
 

44 minuty temu, dyletant napisał:

Biały rycerz jest wciąż w tobie!

Eh.

 

44 minuty temu, dyletant napisał:

Kolego, panie z roksy też normalnie pracują, panie z showup także, fotomodelki po wy ższych uczelniach zajadające się kałem również, więc zejdź na ziemię.

Chcesz mi zasugerować, że ta dziewczyna o której wspomniałem, ogarnia dwa ciężkie kierunki, pracuje weekendami, uczy się i dodatkowo się prostytuuje się za pieniążki z obcymi facetami?
No teraz za taką infantylną zniewagę naprawdę się rozemocjonowałem. Zdajesz sobie sprawę, że u ludzi którzy mają trochę honoru gdybyś powiedział takie coś publicznie przy niej i jej znajomych, i jeżeli byliby mocniejsi, to być może miałbyś problem za chwilę z uzębieniem? To co napisałeś było podłe i poniżej jakiejkolwiek godności, i chyba traktujesz mnie jak idiotę, skoro mówisz mi o tak oczywistych rzeczach, a jednocześnie rzucasz takie aluzje. Mam nadzieję, że się nie zrozumieliśmy.
 

44 minuty temu, dyletant napisał:

To była dziewica?

Nie.

 

44 minuty temu, dyletant napisał:

No ale na początku odpowiedziałeś mi że to nonsens.

Przekręcasz, napisałem że z grubsza to jest nonsens, bo nie można ekstrapolować takich szkodliwych bzdur na WSZYSTKICH. To jest coś takiego jakby powiedzieć, że ruscy nie lubią Polaków. Tak, wśród wielu jest jakaś nienawiść do nas. Ale powiedzenie, że wszyscy nas nienawidzą i aż się gotują na myśl o zrobieniu nam krzywdy, to aż prosi się o wizytę u psychiatry po leki czy na dobrą terapię, bo schematy poznawcze są głęboko zaburzone.
 

44 minuty temu, dyletant napisał:

Brawo! Bo ja nigdzie nie napisałem że wszyscy.

To dobrze. ;) 
 

44 minuty temu, dyletant napisał:

Wiele kobiet nie odczuwa żadnego wstrętu w niszczeniu mężczyzn, rodzin i relacji - z punktu widzenia potrzeby przetrwania. Co do tego czy to młode czy stare... Ile ty masz lat? Nie ma czegoś takiego jak puszczanie się w tym czy w tym wieku - na to składają się czynniki osobiste/materialne, a przede wszystkim wygląd!

Na puszczanie się wpływa przede wszystkim PSYCHIKA. Psychika "odbiera" informacje zwrotne z otoczenia, poprzez geny i środowisko w jakim dana osoba się znajduje, co daje efekt widoczny w "cnotliwości" albo jej braku. Impulsy seksualne z układu limbicznego mogą być tłumione przez korę nową i wśród wielu osób ciężko to przeskoczyć.

Pomyśl o tym jak reagujesz na atrakcyjną kobietę. Chcesz pewnie ją wyruchać, ściągnąć z niej ubrania i ją mocno przerżnąć. A czy to robisz na środku ulicy, albo czy nawet podchodzisz do niej? Na drugą część zdania ponad 99% facetów odpowie: NIE. Dlaczego, bo czuje NIEPRZYJEMNE emocje związane z tym jakie mogą być konsekwencje swojego zachowania. Kobiety mają tak samo. Nawet przy bardzo atrakcyjnym facecie może pojawić się duży popęd, ale pojawi się tego jakieś "ale". Dla kobiet ich opinia jest rzeczą świętą, gdyby takie coś się rozniosło, to taka pani w danym środowisku byłaby SKOŃCZONA. Atrakcyjny facet NIE RÓWNA się puszczalstwo, nawet jakby bardzo chciała. 
 

44 minuty temu, dyletant napisał:

Zawsze tak było. Nie wierzysz? To obejrzy sobie Kariere Nikodema Dyzmy z 1980 roku z Wilhelmim - taka patriotyczna namiastka ukazująca rozwiązłość kobiet względem zamężnych i wpływowych.

Wierzę, to akurat są fakty. Tak było, jest i będzie. Jednocześnie, mam nadzieję Twojego zrozumienia, że to co napisałem teraz nie kłóci się z tym co napisałem wcześniej.
 

44 minuty temu, dyletant napisał:

Dzięki, prowadzę własne. Nie dlatego że jestem ignorantem, ale dlatego że za doświadczenia nikt mi nie płaci.

No właśnie przez te obserwacje własne widzę dużo redpilla, wybacz. Nie mówię, że redpill jest cały błędny - toto miesza kłamstwo z prawdą.
 

44 minuty temu, dyletant napisał:

Tinder to zbiór prostytutek i samotnych madek. 

Nie wiem w sumie nawet co na to opisać, bo nie wiem czy żartujesz czy nie.
 

 

Godzinę temu, Mosze Black napisał:

I kto to wszystko rucha? Te legendarne 20% mężczyzn, którzy umią działać na emocjach, albo mają pozycję I kasę.

 

Czasem nie dostrzegamy różnych rzeczy, jeśli nie mieliśmy w naszym życiu z nimi nic do czynienie, jednak to nie oznacza, że takie zjawisko nie istnieje lub jest to tylko nikły procent...

Mosze, dostaje zalotne spojrzenia od dziewczyn, których SMV jest na około 9/10. Uwierz, ich nie interesuje skakanie po byle czym, one chcą JAKOŚCI bo same znają WŁASNĄ. Często nie interesuje ich prosty "ogier" a osoba, która widać że coś sobą REPREZENTUJE. To co opisałeś to często jest zjawisko związane z średnio atrakcyjnymi dziewczynami, które ze względu na swoją niepewność siebie chcą sobie coś rekompensować. Jednocześnie, nie kłóci się to z tym, że istnieje takie zjawisko. 
Nawiasem mówiąc, u młodszych kobiet stawiany jest większy nacisk na poczucie bliskości, więzi z mężczyzną, poczucia zrozumienia i akceptacji. Większość nie chce harcować jak pojebana, wolałaby jednego wystarczająco atrakcyjnego, ale dla którego jest ważna. Biologia to nie jest determinant zachowania, to jest jeden z czynników, który jest mylony jako ostateczna wyrocznia.

 

Ok, koniec offtopu. :) 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
jenny8 Superbojowniczka od 9 stycznia 2008 | Sin City 
2019-03-19 21:24:50 Zgłoś
From: Headquarter
To: All Polish Speaking Staff
Subject: Improper Language Usage
Importance: High


It has been brought to our attention by several officials visiting our office in Poland that offensive language is commonly used by our polish speaking staff. Such behavior, in addition to violating our policy, is highly unprofessional and offensive to both visitors and staff. All personnel will immediately adhere to the following rules:


1.. Words like jebal to pies, kurewskie zycie, chuj and other such expressions will not be tolerated or used for emphasis or dramatic effect, no matter how heated a discussion may become.

2.. You will not say jebac when someone makes a mistake, or pocalujcie mnie w dupe if you see someone being reprehended, or gówno when a major mistake has been made. All forms and derivations of the verb srac and jebac are utterly inappropriate and unacceptable in our environment.

3.. No project manager, section head or administrator under any circumstances will be referred to as chujek, chuj, zajebaniec or debil.

4.. Lack of determination will not be referred to as srac nor will persons who lack initiative be referred to as chuj.

5.. Unusual or creative ideas offered by management are not to be referred to as pierdoly.

6.. Do not say idz sie jebac if somebody is persistent; do not add pojeb, if a colleague is going through a difficult situation. Furthermore, you must not say zjebalismy to (refer to item 2) nor Wyjebiemy sie na tym when a matter becomes excessively complicated.

7.. When asking someone to leave you alone, you must not say pocaluj mnie w dupe nor should you ever substitute "May I help you?" with "Czego kurwa chcesz!?".

8.. Under no circumstances should you ever call your elderly industrial partners kurewski dostawca.

9.. Do not say idzcie do pizdy z tym chujem when a relevant project is presented to you, nor should you ever answer metrowy chuj ci w dupe when your assistance is required.

10.. You should never call partner representatives as zajebana swinia or kurewski debil.

11.. The sexual behavior of our staff is not to be discussed in terms such as pizda jebana, kurewskie bydle or chujowy pedal.

12.. Last but not least, after reading this note, please do not say moga sobie tym podetrzec tylek! Just keep it clean and dispose of it properly.

Thank you.


-- 
Wolności słowa strzeż jak oka w głowie. Niech osieł pisze. Daj, niech się wypowie. Im gęściej będzie kazał, prawił, głosieł - tym rychlej poznasz, jaki z niego osieł.

 

  • Haha 13
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2019 o 13:29, dyletant napisał:

Po seansie chciałbym poznać stany cywilne tych ssaków.

@Adolf kiedyś mnie sparowało na tinderze z tą drugą co się pojawia na tym teledysku (jakieś 4 lat temu). Laska z dzieckiem, nie doszło do spotkania ale wyczaiła mnie na FB i dodała, stąd wiem że to ona bo widzę na fb jak dodaje te rzeczy. Czyli tam jest standard, powykrzywiane laski które reperują swoją samoocenę na scenie. Tragedia...

 

Ale aby było chociaż troszkę zabawnie

 

75472802_2701728469870629_3278784450447540224_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQl5F1x51VE2A9uNdpOLNTKeDvhQiNkoOmJ5DtO4P6uAPlBqBCfhI14OwJetNB4fPZ8&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=a23a19b1188ce0d3774af27b98d6ddad&oe=5E411331

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qaikwow napisał:

comment_xGaraT0GveKgxz8G7kwxG8bMa6hWDWpI

He, he..można to rozwinąć

Spałem z twoją- siostrą

                          -matką

                          - córką

                         - babcią?:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.