Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Obliteraror napisał:

Swoją drogą, z młodego Zelnika to był niezły Chad.

Raczej taki chłopaczek, ale faktycznie o przyjemnej aparycji (no homo :) ). A w trakcie kręcenia "Faraona" to nawet był i romans z współgrającą Barbarą Brylską. Mężatką, Zelnik zresztą też był żonaty. NIhil novi sub sole - przygoda, sława, film, pani poczuła wolę bożą, włączyły się emocje... kto by sobie zawracało głowę panem Brylskim :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mała pasta:

tłumaczenie pasty z 4chanowefo /b/

Moja pijana w sztok dziewczyna właśnie powiedziała mi, że uprawiała dotąd seks z ponad 200 kolesami. Oznajmiła "byłam straszną zdzirą w collegu, ale wybaczysz mi, prawda kochanie?". I wtedy najebana zasnęła z głową na moich kolanach. Jesteśmy w związku od dwóch lat i mieszkamy ze sobą. Nie używaliśmy nigdy prezerwatyw.

Odp:

"-byłam straszną zdzirą w collegu"

4 lata * 364 dni/ rok / 200 kolesi = nowy koleś co 7,3 dnia. Zaokrąglijmy, że był to jeden koleś na tydzień. Zakładając, że prawdopodobnie uprawiała seks z każdym z tych kolesi ze 3 razy, a przeciętna długość penisa wynosi 13,97 cm, a średni stosunek mógł trwać ze 100 pchnięć do czasu spuszczenia się:
(100 pchnięć / stosunek)* 3 stosunki średnio * ~28cm (14cm pchnięcie w przód - drugie 14cm wyjęcie) = 8382 cm kutasa co tydzień. 200 tygodni * 8382 cm = 1676400 cm fiuta, co daje 16,76 km.

Twoja dziewczyna miała 16,76 kilometra kutasów w sobie. Wsiądź do samochodu i przejedź 16,76 km i myśl o cudzych kutasach przez cały czas od początku do końca trasy. Ona miała w sobie tyle fiuta.

Ona jest zdzirą z wysokim przebiegiem, a do jej cipy nie ma części zamiennych."

 

Zaczerpnięte z jednej grupy MGTOW

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.