Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Conrad napisał:

Czołg z gry World of Tanks (fot. wotblitz)

 


Policjanci z warszawskiego Mokotowa zatrzymali 39-latka w związku ze znęcaniem się nad konkubiną. Mężczyzna miał wszczynać awantury m.in. za to, że kobieta nie chciała mu kupić czołgu w internetowej grze strategicznej - powiedział we wtorek rzecznik mokotowskiej policji asp. szt. Robert Koniuszy.

https://regiony.tvp.pl/45827574/znecal-sie-nad-konkubina-nie-chciala-mu-kupic-czolgu

 

 

Ciekawe czy to któryś z członków klanu braci samców? Ciekawe!???

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/18/2019 at 7:36 PM, Still said:

Panowie, stało się! ZAKOCHAŁEM SIĘ:wub: Czuję, że będzie to miłość mojego życia ;)!!! Nigdy mnie nie zawiedzie, nie zdradzi, zawsze będzie cieszyć się na mój widok :D 

Będzie to miłość bezwarunkowa :) Jest młoda, ale to nic, wychowam ją sobie ;) 

 

Przedstawiam wam "Candy" :) 

 

 

@Stillprzyznaj się, będziesz na nią dupy rwał. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, RealLife napisał:

przyznaj się,

Nie taki byk zamiar. Miałem psy od zawsze. Ostatniego wzięła ex. Teraz siedzi u jej matki, bo do nowego gacha nie zabrała. Szkoda gadać.

 

No ale dziś robiąc zakupu a w zasadzie kupując prezenty, miałem szczeniaka ze sobą. W życiu takiego oblężenia kobiet nie miałem jak i uśmiechów przechodzących pań;)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.