Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Z wykopu.

 

Poniedziałek. Wiecie co to oznacza? 21 letni przegryw Tycjan właśnie wraca z dodatkowych zajęć z fizyki do swojego domu, pełnego intelektualnych rozrywek, gdzie w cichym kącie będzie pisać swoje harlekiny na wykop. Następnie zasiądzie do swojego komputera z czterordzeniowym procesorem i będzie grał w swoją ulubioną grę, dobrze się przy tym bawiąc, od czasu do czasu waląc koń, dając popis swej jurności i chuci. Przez swoje zakola i nadwagę ma czas na te wszystkie przyjemności.
Co w tym czasie robię ja? Leżę na łóżku jak gówno pompowana przez jakiegoś chada, który nawet nie zapyta jak mam na imię. Wali tą swoją moszną w mój srom i charczy obrzydliwie. Podczas gdy Tycjan rozwija się intelektualnie, u mnie rozwija się chlamydia od kolejnego bolca. Wyższe uczucia we mnie umierają, tymczasem przegryw staje się szlachetniejszy z każdym dniem jego męki.
Przez tzipe pregrałam życie.

 

Co Ty na to @Analconda? :D 

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Meg4tron napisał:

Co Ty na to @Analconda?

W pierwszym momencie się osrałem, że mnie znalazłeś na wykopie.

Ogólnie to bzdury. Bycie #przegrywem to najgorsze co może być. Chciałbym być kobietą. 

  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Analconda napisał:

W pierwszym momencie się osrałem, że mnie znalazłeś na wykopie.

Ogólnie to bzdury. Bycie #przegrywem to najgorsze co może być. Chciałbym być kobietą. 

Wolne żarty. No ale w końcu to wątek z żartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.