Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.02.2020 o 08:39, Kasownik napisał:

Wygrałem, nie dostałem mandatu a z niego zrobiłem śmiecia i głupca ale przyjemne to nie było. Sam zaczął i to do moich dzieci. 

Następnym razem sięgnij po telefon, włącz nagrywanie i wrzyć na minds.com a jemu powiedz, że musiałeś odebrać smsa, bardzo ważny był...

 

 

W dniu 21.02.2020 o 22:31, Analconda napisał:
W dniu 21.02.2020 o 22:29, Imiennik napisał:

Ale poruchaleś co swoje, c'nie?

No - i tak by kto inny wychował. 

Nie tylko by wychował ale wychowa a Chad dostanie największą wpłatę od ewolucji - powieli się i nic za to nie zapłaci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

51 minutes ago, Imiennik said:

Chad będzie bulił na bombelka.

A czy tej pani "tatusiowie" płacą?

Czy pan Kijowski płaci?

 

Po pierwsze pani musi wiedzieć kto jest ojcem a po drugie wystąpić o ustalenie ojcostwa, o alimenty i jeszcze ten gość musi chcieć płacić a jakie jest poczucie odpowiedzialności "zawodowych" ruchaczy nietrudno zgadnąć. i jakoś państwo ich nie potrafi do porządku nakłonić.

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wrotycz napisał:

jeszcze ten gość musi chcieć płacić

Podobno dokręcili śrubę alimenciarzom, więc jak karynka się pofatyguje, to kolesia czeka komornik i nawet odsiadka, a hajs będzie płacony z funduszu alimentacyjnego czy czegoś takiego, Chada zaś obłożą długiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.