Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

@Słowianin Dla nieciekawego, wiecznie narzekającego malkontenta, w dodatku brzydkiego, wyrywanie panienek to może być problem. Gratuluję pielęgnacji swoich kompleksów, oby tak dalej. Im więcej takich sierot, tym więcej kobiet dla reszty. ? A tak na serio. jak szukasz w necie jakieś panny, najpewniej na jakimś tinderze albo innym szajsie, to nie dziw się, że trafiasz na puste wydmuszki ze śpie###lonym system wartości i światopoglądem. Może to nie najlepszy czas żeby wyskoczyć z kumplami na miasto, na jakiś patrol. Ale zmień target i podejście to będą się działy cuda...

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2020 o 11:46, alfa_sralfa napisał:

Nawet trochę śmiechłem i się zaskoczyłem, czego już dawno nie było, nawet na tym forum. Jednak kobiety mnie nadal zaskakują.

A myślisz, że faceci nie? Zobacz sobie komentarze facetów pod artykułem o śmierci jakiejś ładnej dziewczyny, a sam się przekonasz.

Edytowane przez verde
bład
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, radeq napisał:

Ktoś, gdzieś wrzucał, że rocznie na samo zapalenie płuc umiera 13 000 Polaków, by się zdecydowali w końcu ;)

Dla tego wstawiłem to do tematu z żartami, a nie do wątku o koronawirusie ;) 

 

W przyszłym roku zobaczymy jak porównamy wszystkie statystyki z ostatnich kilku lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.