Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, KonkretnyKonar napisał:

U widzę masz analne skojarzenia. Nie wpadłbym na taki tok myślenia.

To Ty jak napisałeś, że wiesz z autopsji że takie wypieki działają co miałeś na myśli? Wsadzasz kolegom taką świeżo wypieczoną bułę zamiast własnego, skoro analem się brzydzisz? :D 

 

W ogóle żyłka Ci pęknie, to był żart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że na portalach społecznościowych i portalach nasiliła się nagonka w stronę Krzysztofa Bosaka. Wcześniej był określany głównie jako faszysta, ostatnio

też jako krypto-homoseksualista. Wiarygodność takich informacji oceniam nisko, jednak kilka memów z tym wątkiem jest dosyć wesołych:

 

comment_1581259583SSt1cN8jzpnEnamPm7P0lI

 

comment_3w5pSIIzDpqfWogLA719sRFYBfKjH3ce

 

comment_BnoO2tCXTLNHlaJ3o59jrjYsQsf6owBu

 

comment_8iHGqBf1yisk3Na06fIiaD401vyzMfbn

 

?

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, tytuschrypus napisał:

To Ty jak napisałeś, że wiesz z autopsji że takie wypieki działają co miałeś na myśli? Wsadzasz kolegom taką świeżo wypieczoną bułę zamiast własnego, skoro analem się brzydzisz? :D 

Myślałem, że taki inteligentny szympans skojarzy zdjęcie bułki z moim nickiem i avatarem ale widzę, że poszedłeś znanym sobie, jak piszesz z autopsji, analnym tokiem rozumowania.

Żeby nie było nie mam nic do homoseksualistów.

37 minut temu, tytuschrypus napisał:

W ogóle żyłka Ci pęknie, to był żart. 

Nic mi nie pęka, wręcz przeciwnie mam z ciebie spory ubaw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.