Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa z koleżanką która od dawna używa badoo, poniżej odpowiedź na moje pytanie jak tam randeczki :DD

 

"A no, pojawił się spoko kolega xd w sensie stara się i w ogóle, ale nie potrafię się w to wkręcić, chyba szukam czegoś innego? albo już jestem za stara?

Jest poprostu jakoś mdło, on uważa, że nigdy emocjonalnie nie był tak blisko z dziewczyną, a ja nigdy nie byłam aż tak daleko xd i tylko mnie tak wkurwia, chociaż nic złego nie robi xddd czasami się czuje że o tu wyjdzie, ewentualnie relacja polamie mi serce, a tu nie ma nic xd spotkamy się to się spotkamy, nie to nie xd motylki mi gdzieś odfrunęly?"

Edytowane przez 17nataku
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdole jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie herbatkę w swoim mieszkanku na zoliborzu, wybory wygrane, najedzony kolacyjką. Nic mi więcej nie potrzeba czytam sobie właśnie donosy Ziobra na Morawieckiego kot siedzi mi na kolanach. Przypominam, wybory wygrane więc zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam parlament zaraz bedzie senat mam prezydenta i wybory wygrane. Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.