Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, cst9191 napisał:

@Lukas3k patrz jakie bohatery:

 

119685133_10158503645346465_292328554350

Facebook zawsze w lewicę szedł. W dodatku całkowicie w rękach żydowskich już jest. Ja już ograniczyłem swojego facebooka tylko do messengera, ale powoli kluczowe kontakty przenoszę na telegram by w 2021 już przestać korzystać z facebooka. Konto pewnie tam zostanę, ale będzie martwe by sporadycznie wejść raz na 2 miesiące i zobaczyć czy nie mam jakiejś wiadomości od ludzi na których mi już nie zależy za bardzo :)

Oczywiście dziś na facebooku za identyczne zdanie tylko słowo Polak, Niemiec, Francuz itd. wybierz sobie zastąpione słowem żyd można złapać 30 dni bana.

Od bodajże października ma być nowy regulamin, żeby facebook kasował posty opiniotwórcze (prawicowe) według własnego uznania. Faszyzm pełną gębą...

 

No i tak tytułem odpowiedzi:

6bbe35f42a9358a4.png?1593209280

Edytowane przez Lukas3k
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kpt. Skok napisał:

Polecam sprawdzić zatem, kim jest Shlomo Nissenbaum i jego powiązania z InCorpMedia Ltd. 

Oświeć mnie, Braci i Siostry odnośnie telegrama bo koszerny wujek Google i Duck Duck Go polegli :/ Napisałbym na PW, ale nie mogę wysłać żadnej wiadomości (limit 0 wiadomości dziennie....).

 

 

 

I takie porównanie Adolfa do jego córki ;)

kqLmSN2yT54.jpg

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.