Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, cst9191 napisał:

Ewolucja z transgender w kosmitę. Ciekawostka: ono usunęło sobie sutki, by być bardziej kosmicznym. Tylko skąd do cholery wie jak wyglądają kosmici?

 

0_PAY-PA-Real-Life-Jareth-Nebula-Agender

 

https://www.mirror.co.uk/news/us-news/ex-transgender-man-now-wants-14071689

 

My little Pony... :)

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/4/2020 at 3:06 PM, Bohun said:

kiedy_nie_wiesz_czy_to_bizuteria_37303.j

P.S.

Dałbym głowę że to zmiennik momentu obrotowego tylko w cinquecento takiego nie montujo LOLXD ;)

Nie pominę faktu, że moment obrotowy to wielkość fizyczna.

 

 

 

Chciałem powiedzieć, że taki otwieracz:

"Przepraszam panią, czy to jest biżuteria czy część do cinquecento?" byłby 100 razy lepszy niż "bolało jak spadłaś z nieba?" (słyszałem, że takich się używa... żenada jak sto pięćdziesiąt)

Na pewno wywołałby jakąś reakcję, i inną niż "co za cymbał".

 

Edytowane przez wrotycz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wrotycz napisał:

Do kogo to było adresowane? Do Kaczora? Czy może do Donalda?

 

 

 

Prawdopodobnie była to po prostu "odpowiedź" na opinię jednej z osób piszących na czacie lub dzwoniącej do nich w czasie tego streamu.

Na pasku jest napisane "Na linii goj polski, tomasz, ostrowiec świętokrzyski" - co uprawdopodobnia moje przypuszczenie. ☺️

 

Podobna sytuacja tutaj:

 

 

Do dzisiaj nie jestem pewny, czy koleś poważnie ma takie poglądy jakie prezentuje, czy ma za zadanie ośmieszać w opinii publicznej takie postawy jak np. powyżej, czy ma jakieś znamiona obłędu, czy

po prostu wykorzystuje warsztat aktorski [to zawodowy aktor po PWST w Krakowie] by przyciągać uwagę i $$$. Niektórzy zarzucają mu bycie rosyjskim agentem.

 

https://skene.pl/osoba/1948/Wojciech-Olszanski

 

Ogólnie ciekawa postać, chociaż mam do niego spory dystans.

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.