Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, GurneyHalleck napisał:

@Lukas3k

czy możesz publikować swoje antysemickie wys... bzdury gdzie indziej ??

Abstrahując od tego, że nic się nie zgadza w memie, który zamieściłeś ... Także ten ... Jak już trollujesz to przynajmniej krytykę źródeł zalecam.

Jakby ktoś chciał poczytać to link - https://www.esquire.com/news-politics/a1546/thomas-barnett-iraq-war-primer/

To jest temat o żartach, on się z tego śmieje.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GurneyHalleck napisał:

@Lukas3k

czy możesz publikować swoje antysemickie wys... bzdury gdzie indziej ??

Abstrahując od tego, że nic się nie zgadza w memie, który zamieściłeś ... Także ten ... Jak już trollujesz to przynajmniej krytykę źródeł zalecam.

Jakby ktoś chciał poczytać to link - https://www.esquire.com/news-politics/a1546/thomas-barnett-iraq-war-primer/

Taki z ciebie mędrzec, a nawet nie wiesz, że żydzi nie są narodem semickim. Nie masz pojęcia o czym piszesz, albo sam jesteś koszerniakiem to standardowe dla tej nacji. Jak się kłóciłem z żydówkami osobiście to przy braku argumentów tylko wyzwiska leciały. Wy żydzi macie straszne upodobanie do wspominania o kale itd. Tragedia...

 

sand-kiedy-i-jak-wynaleziono.jpg

 

Nie mogę do tego dopuścić:

DrjgU23aNHg.jpg

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grzesiek napisał:

To jest temat o żartach, on się z tego śmieje.

Wybaczcie bracia, myliłem się. ON NIE ŻARTUJE.

https://imgur.com/a/tuBslfT

 

45 minut temu, Lukas3k napisał:

Taki z ciebie mędrzec, a nawet nie wiesz, że żydzi nie są narodem semickim. Nie masz pojęcia o czym piszesz, albo sam jesteś koszerniakiem to standardowe dla tej nacji. Jak się kłóciłem z żydówkami osobiście to przy braku argumentów tylko wyzwiska leciały. Wy żydzi macie straszne upodobanie do wspominania o kale itd. Tragedia...

 

sand-kiedy-i-jak-wynaleziono.jpg

 

Nie mogę do tego dopuścić:

DrjgU23aNHg.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Lukas3k napisał:

Nie masz pojęcia o czym piszesz, albo sam jesteś koszerniakiem to standardowe dla tej nacji. Jak się kłóciłem z żydówkami osobiście to przy braku argumentów tylko wyzwiska leciały. Wy żydzi macie straszne upodobanie do wspominania o kale itd. Tragedia...

@Lukas3k z właściwą sobie inteligencją i błyskotliwością rozszyfrował mnie i me pochodzenie. Nie mogę już siedzieć pod kamieniem ...

Myslę, że mój nowy awatar mówi wszystko ... Am Israel Hai ... !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Lukas3k said:

Ło matko on nie żartuje!!!

Chłopaki mają sporo racji.

Po 1. to jest temat do żartów, a to ani śmieszne ani straszne.

Po 2. Takie "memy" w dodatku niepodparte solidnym materiałem dowodowym, to jest problem nie tylko dla ciebie ale i dla forum, bo przypałęta się jakiś cwel z omzrik-u (ja wiem że to oszust, złodziej - skazany prawomocnym wyrokiem sądu - i menta pierwszego sortu ale wciąż funkcjonuje i prokurator jego zgłoszenia przyjmuje...) czy innego tego typu ciała i będzie problem z prokuratorem, który będzie interpretował wszyskie niejasne fakty jako antysemitismus a wiedz, że taki antysemitismus jest w Polsce karalny.

Quote

Art. 257. KK

Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości (...), podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

I nie wiem czy koniecznie chciałbym, żeby ciebie, operatorów forum albo forum spotkała za ten wynalazek kara. Niezależnie od tego czy słuszna czy nie.

 

Załóż wątek w odpowiednim dziale na odpowiadający ci temat i możemy podyskutować. Pamiętaj też o odpowiednim materiale dowodowym, bo każda niejasność może być użyta przeciwko tobie/nam.

 

To jest temat z żartami i niech taki pozostanie.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, GurneyHalleck napisał:

@Lukas3k z właściwą sobie inteligencją i błyskotliwością rozszyfrował mnie i me pochodzenie. Nie mogę już siedzieć pod kamieniem ...

Myslę, że mój nowy awatar mówi wszystko ... Am Israel Hai ... !!

To teraz już ten awatar musisz cały czas trzymać i jeszcze poproś o zmianę nicku na hebrajski :)

 

3 godziny temu, wrotycz napisał:

Chłopaki mają sporo racji.

Po 1. to jest temat do żartów, a to ani śmieszne ani straszne.

Po 2. Takie "memy" w dodatku niepodparte solidnym materiałem dowodowym, to jest problem nie tylko dla ciebie ale i dla forum, bo przypałęta się jakiś cwel z omzrik-u (ja wiem że to oszust, złodziej - skazany prawomocnym wyrokiem sądu - i menta pierwszego sortu ale wciąż funkcjonuje i prokurator jego zgłoszenia przyjmuje...) czy innego tego typu ciała i będzie problem z prokuratorem, który będzie interpretował wszyskie niejasne fakty jako antysemitismus a wiedz, że taki antysemitismus jest w Polsce karalny.

I nie wiem czy koniecznie chciałbym, żeby ciebie, operatorów forum albo forum spotkała za ten wynalazek kara. Niezależnie od tego czy słuszna czy nie.

O mnie się nie martw, jedynie forum by było szkoda. W sumie ja na miejscu administracji bym ustawił serwer, w kraju typu Cypr. Polska Izba Książki zjadła sobie zęby na chomikuj za nielegalne publikowanie książek i nic nie zdziałała. Jeszcze sama dostałą pozew za oczernianie.

 

Cytat

Art. 257. KK

Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości (...), podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

A ten przepis to tylko dowód, że w Polsce nie rządzą Polacy. Polak by nigdy czegoś takiego nie ustanowił.

 

Ten przepis masowo jest łamany w każdym wydaniu Gazety Wyborczej i innych tego typu szmatławców.

 

Prawdziwy przykład łamania tego prawa bez konsekwencji w sumie to już podchodzi pod zdradę stanu:

 

Jako ciekawostkę dodam, że prezydent (namiestnik?) Duda w tym czasie otrzymał zaproszenie na obchody rzezi wołyńskiej, na które nawet nie odpisał!

Biorąc pod uwagę liczbę ofiar wychodzi prosty przelicznik 1 zabity Żyd więcej wart od 1500 zabitych Polaków!

 

 

I "Nie lękajcie się!" :)

 

ni9xw33v98U.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Lukas3k said:

A ten przepis to tylko dowód, że w Polsce nie rządzą Polacy

Oj rządzą, rzadzą. Jarosław K., Andrzej D., Zbigniew Z., Łukasz S. ...

Wszyscy oni sa polakami. Nic to nie zmienia w naszej sprawie.

 

1 hour ago, Lukas3k said:

jedynie forum by było szkoda

Cieszę się, że rozumiesz, bo to nie miejsce (temat/wątek) na takie treści, i nie ta forma.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.