Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

@Red exPUA tacy są ludzie w 95% przypadków:

 

1 Nie ja jestem winny tylko "oni".

 

2 Nie ja jestem winny tylko ofiara gdyż (wstaw wymówkę).

 

3 Nie ja jestem winny tylko społeczeństwo.

 

4 Nie powinienem ponieść odpowiedzialności bo to zniszczy mi życie. 

 

5 Ludzie najczęściej nie żałują tego co zrobili, żałują tylko tego że dali się złapać.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red to tak jak  z pomaganiem ludziom.
W swoim życiu zaobserwowałem na razie 5 wzorców reakcji ludzi, którym się pomaga (zwłaszcza jeśli pomagasz ludziom dużo niżej w rozwoju świadomości):
Kolejność przypadkowa.
1) ludzie lojalni, którzy pamiętają przysługi i są chętni do rewanżu (to ja) - Ci raczej kończą najgorzej jak trafią na łowców przysług i fałszywe ofiary
2) sklerotycy - oni zapominają o tym, że w ogóle Ty im pomogłeś... skoro to zrobiłeś to znaczy, że to nie było nic znaczącego (nawet jak skala pomocy zawiera czas i pieniądze i energią pomagającego)
3) dumni - oni są wręcz przekonani, że to oni wyświadczyli Ci przysługę tym, że mogłeś im pomóc 
4) ludzie widmo - po prostu znikają. Kontakt się urywa.
5) pijawki - będą Cię drenować psychicznie, czasowo, finansowo aż zrównasz się z nimi.

W dniu 25.10.2020 o 14:30, Patton napisał:

 

Najgorsze jest to, że  ja oglądałem to namiętnie jako nastolatek i nie słuchałem, nie słuchałem... a AL to był pieprzony prorok.

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

@Red exPUA trochę straszne i trochę śmieszne, że Al Bundy ma we wszystkim rację.

Dokładnie bo to  Jezus, który zszedł na ziemie pod postacią Ala.

q9SWWrk1kkID9Jhi.jpg

 

a tutaj dupki adwokatki... które stają w obronie wszystkich kobiet nawet gdy te nie mają racji...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykład na uczelni z rysunku technicznego prowadzi pewien profesor i rysuje na tablicy jakiś wałek...

Pewien student podnosi ręke i mówi: Panie profesorze czy nie można by pozostawić tego kąta do wyliczenia z funkcji trygonometrycznych tokarzowi ?

Profesor odpowiada:: Panie Nowak, a czy widział Pan kiedys tokarza ? ;) 

Pozdro

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Red exPUA said:

W swoim życiu zaobserwowałem na razie 5 wzorców reakcji ludzi, którym się pomaga


1) ludzie lojalni, którzy pamiętają przysługi i są chętni do rewanżu

Wdzięczność nie jest uniwersalną emocją, nie wyraża się na twarzy co znaczy, że albo nie jest zbyt mocna albo nie jest zbyt stara i nie wytworzył się mechanizm jej wyrażania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.