Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

O żołnierzach sowieckich zdobywających Górny Śląsk, Wolfgang Bittner:

 

Wygląd mieli azjatycki, pistolety maszynowe z okrągłymi bębenkami i dziwnie przełamanymi lufami. Jeden z żołnierzy miał na swoim mundurze futro z norek, inny miał na całej ręce pełno zegarków, zegarek koło zegarka – wydało mi się to śmieszne. (…). Szaleli straszliwie, stale prześladowali kobiety, załatwiali swoje potrzeby do garnków, włosy myli w muszli klozetowej.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cst9191 napisał:

Wygląd mieli azjatycki, pistolety maszynowe z okrągłymi bębenkami i dziwnie przełamanymi lufami. Jeden z żołnierzy miał na swoim mundurze futro z norek, inny miał na całej ręce pełno zegarków, zegarek koło zegarka – wydało mi się to śmieszne. (…). Szaleli straszliwie, stale prześladowali kobiety, załatwiali swoje potrzeby do garnków, włosy myli w muszli klozetowej.

Ale pamiętaj, że ich wnuczki to najlepsze kandydatki na żonę tutaj zachwalane. 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie teraz "żart" z innej beczki, gdyby ktoś jeszcze nie wiedział jakie wałki się robi na "polskiej" giełdzie:

 

Cytat

Allegro miało w trzecim kwartale 2020 roku 131,7 mln zł straty netto wobec 73,4 mln zł zysku rok wcześniej. Skorygowany zysk netto za trzeci kwartał tego roku, oczyszczony o zdarzenia jednorazowe (koszty związane z IPO i refinansowaniem zadłużenia), wyniósł 147,4 mln zł (+94,6 proc. rdr).

Źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Skorygowana-EBITDA-Allegro-w-III-kw-2020-roku-wyniosla-408-5-mln-zl-wobec-412-8-mln-zl-konsensusu-opis-8008915.html

 

No to już wiadomo po co był debiut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cst9191 napisał:

O żołnierzach sowieckich zdobywających Górny Śląsk, Wolfgang Bittner:

 

Wygląd mieli azjatycki, pistolety maszynowe z okrągłymi bębenkami i dziwnie przełamanymi lufami. Jeden z żołnierzy miał na swoim mundurze futro z norek, inny miał na całej ręce pełno zegarków, zegarek koło zegarka – wydało mi się to śmieszne. (…). Szaleli straszliwie, stale prześladowali kobiety, załatwiali swoje potrzeby do garnków, włosy myli w muszli klozetowej.

 

Przypominają mi się niemieccy policjanci opisani w "Zwykłych ludziach" Browninga. Cywilizacja i humanizm. Jeden strzelał do matek, a drugi do dzieci, no bo skoro matka zginęła, to dziecko i tak nie przeżyje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.