Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki uważajcie, schemat. ?

 

"W 2007 roku byłem, jak wielu Polaków, w robocie na Wyspach. Mieszkałem wspólnie z kolesiem, który robił w budowlance. Był na prawdę w porzadku, bardzo życzliwy, pomocny i uczciwy człowiek. Do rany przyłóż. Pamiętam, że przed snem, zawsze wpatrywał się, leżąc już w łóżku, w oprawione zdjecie swojej rodziny, które miał leżąc, blisko głowy. Byli na nim we 4-ke: on, żona i dwóch młodych synów. Pamiętam to zdjęcie. Było piękne. Wszyscy usmiechnięci i przytuleni. Prawdziwa polska rodzina.
I tak dzień, w dzień na nich patrzył przed snem, przez jakieś 2 miesiące. On, kochający ojciec i mąż, na obczyźnie.
Po dwóch miesiącach synowie zamieszkali u babci, a żona przyjechała do niego by również znaleźć pracę.
Ja akurat wyprowadzałem się do pokoju bliżej mojej pracy, więc kobitka miała wskoczyć na moje miejsce. I tak się stało. Zamieszkali razem...
   Po jakimś miesiącu spotkałem innego kolesia z tego poprzedniego lokum i pogadaliśmy chwilę co tam, jak tam i zapytałem co tam u tamtego z żoną.
Ten, tylko pokrecił głową i powiedział: "Wiesz co? Żal mi go, ale nie wiem jak mu to powiedzieć, że wszyscy do okoła ją posuwają jak go nie ma. Tylko on o tym nie wie..."
Później usłyszałem, że zostawila rodzinę i poszla z jakimś arabem."

Edytowane przez mati248
  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adams napisał:

0_1_105823_Chipowanie_ludzi_przez_pluszo

Elon Musk wysyła satelity na orbitę ziemi. 

Niedługo zasięg będzie w całej Polsce. 

To coś będzie właśnie zamiast gotówki, będą mogli kontrolować gdzie się znajdujesz, ile wydajesz pieniędzy, historie szpitalną itp. 

 

 

 

Edytowane przez mati248
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.